Zaloguj się
HUBAL dla amatorów - to już w ten weekend!

Cezary Zamana i Andrzej Sypytkowski zapraszają Was na wyjątkową etapową przygodę na szosie. Wyścig Szlakiem Walk Majora Hubala to pierwsza w Polsce, a może i w Europie sportowa impreza, w której amatorzy i zawodnicy Masters mogą ruszyć w pogoń za peletonem wyczynowych kolarzy z całego kontynentu.

Wszyscy oni powalczą na tej samej trasie. Tak ambitne przedsięwzięcie ma służyć nie tylko sportowej rywalizacji, ale i integracji rowerowego środowiska. Na trzech etapach – w Rawie Mazowieckiej, Opocznie oraz Końskich – spotkają się ludzie o różnych umiejętnościach, różnym doświadczeniu, ale tej samej pasji. Pasji do kolarstwa.

Po raz pierwszy będziecie tak blisko zawodowego peletonu. Tylko od Was samych zależeć będzie, czy dołączycie do niego i staniecie się jego częścią. Udział w wyścigu Szlakiem Walk Majora Hubala daje Wam niepowtarzalną szansę na tak bezcenne spotkanie.

Do zobaczenia na trasie!

2017-05-30 POWRÓT

 

2017-12-29
Skierniewice Road Race 2018: próba sił na początek sezonu!
2017-12-29
Wyścigi z charakterem: Road Tour 2018
2017-10-10
Dojechaliśmy!
2017-09-29
Wywiady z szosy: rozmowa z Bogdanem Banaszkiem
O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu - Web Designrysynek malarstwo Kraków kursy przygotowawcze ASP szkoly plastyczne grafika formy architektura wnetrz rysunku malarstwa krakowieGaleria Rekodziela: torebki bizuteria kolczyki odziez z plótna hand made rekodzielo artystyczne wykonane recznie malowane zrobione na drutach lale misie prezent kraków robioneChoochoo Train for Toddlers, choo, learn, counting, numbers, educational, taps, rail, education, children, child, kids, boys, train, tracks, railroad, preschool, steam, locomotive, top, funny, simple