Zaloguj się
Po wyścigu w Tuszynie

Zwycięzcą na dystansie Pro został Piotr Barczyk, który 110 km pokonał z czasem 02:38:12.37. Tuż za nim wjechał Grzegorz Tomasiak z czasem 02:38:15.14. Trzecie miejsce zajął Sławomir Spławski z czasem 02:38:18.54. .

Zwycięzcą na dystansie 1/2Pro został Adam Płoski, który 67 km przejechał z czasem 01:39:34.00. Tuż za nim wjechał Gabriel Girau-Tur z czasem 01:39:34.45. Trzeci był Łukasz Woźnica z czasem 01:39:34.68. Wśród kobiet najlepsza była Małgorzata Zimnicka z czasem 01:45:32.34, za którą na metę kolejno wjechały: Justyna Zawistowska z czasem 01:50:42.58 i Malwina Pilarska z czasem 01:50:43.00.

Wszystkim zawodnikom - bez względu na zajęte miejsce - gratulujemy, dziękujemy i do zobaczenia na następnej imprezie!