Zaloguj się
Kilka słów po wyścigu w Radzyminie

Po inspirowanym Strade Bianche wyścigu z cyklu Cisowianka Road Tour w Radzyminie, Cezary Zamana ma kilka słów podsumowania.

Dzięki wszystkim kolarzom za udział w zawodach. Wiem, że na radzymińskich trasach było ciężko, ale nikt nie obiecywał, że będzie inaczej. Szutrowe wyścigi należą do jednych z najtrudniejszych. Między innymi dlatego w przygotowanym przez siebie poradniku podpowiadałem Wam, jakie koła należało zabrać ze sobą do Radzymina, by nie tylko dojechać na metę, ale także nie ponieść strat w sprzęcie. Nasz wyścig szutrowy to taki wyścig, do którego należy przygotować się indywidualnie, a nie potraktować go jako kolejne typowe sportowe przedsięwzięcie. Uważam jednak, że szutry są niezbędne do odkrycia wszystkich aspektów naszego ukochanego sportu, jakim jest kolarstwo.
Z naszej strony mogę zapewnić, że w przyszłym roku trasa będzie jeszcze bardziej dopracowana, zwłaszcza jej szutrowy odcinek.
Wiem, że ukończenie wyścigu w Radzyminie stanowi dla Was nie tylko powód do dumy. Pozwala Wam także rozwinąć w sobie kolejną kolarską umiejętność, przygotowuje Was na następne wyzwania i daje pretekst do tego, by wymagać od siebie jeszcze więcej.
Jeszcze raz dziękuję za start!

2017-08-07 POWRÓT

 

Jafi Sport funduje vouchery
Specialized wspiera Głowno Gold Race
EL-IN sponsoruje Głowno Gold Race
Objazd trasy Głowno Gold Race
O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu
Czy możemy Ci
w czymś pomóc???
Napisz do nas