Zaloguj się
Kilka słów po wyścigu w Radzyminie

Po inspirowanym Strade Bianche wyścigu z cyklu Cisowianka Road Tour w Radzyminie, Cezary Zamana ma kilka słów podsumowania.

Dzięki wszystkim kolarzom za udział w zawodach. Wiem, że na radzymińskich trasach było ciężko, ale nikt nie obiecywał, że będzie inaczej. Szutrowe wyścigi należą do jednych z najtrudniejszych. Między innymi dlatego w przygotowanym przez siebie poradniku podpowiadałem Wam, jakie koła należało zabrać ze sobą do Radzymina, by nie tylko dojechać na metę, ale także nie ponieść strat w sprzęcie. Nasz wyścig szutrowy to taki wyścig, do którego należy przygotować się indywidualnie, a nie potraktować go jako kolejne typowe sportowe przedsięwzięcie. Uważam jednak, że szutry są niezbędne do odkrycia wszystkich aspektów naszego ukochanego sportu, jakim jest kolarstwo.
Z naszej strony mogę zapewnić, że w przyszłym roku trasa będzie jeszcze bardziej dopracowana, zwłaszcza jej szutrowy odcinek.
Wiem, że ukończenie wyścigu w Radzyminie stanowi dla Was nie tylko powód do dumy. Pozwala Wam także rozwinąć w sobie kolejną kolarską umiejętność, przygotowuje Was na następne wyzwania i daje pretekst do tego, by wymagać od siebie jeszcze więcej.
Jeszcze raz dziękuję za start!

2017-08-07 POWRÓT

 

2017-12-29
Skierniewice Road Race 2018: próba sił na początek sezonu!
2017-12-29
Wyścigi z charakterem: Road Tour 2018
2017-10-10
Dojechaliśmy!
2017-09-29
Wywiady z szosy: rozmowa z Bogdanem Banaszkiem
O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu - Web Designrysynek malarstwo Kraków kursy przygotowawcze ASP szkoly plastyczne grafika formy architektura wnetrz rysunku malarstwa krakowieGaleria Rekodziela: torebki bizuteria kolczyki odziez z plótna hand made rekodzielo artystyczne wykonane recznie malowane zrobione na drutach lale misie prezent kraków robioneChoochoo Train for Toddlers, choo, learn, counting, numbers, educational, taps, rail, education, children, child, kids, boys, train, tracks, railroad, preschool, steam, locomotive, top, funny, simple