Zaloguj się
Nowości w Tuszynie

Reagujemy na bieżąco: wzrastająca liczba kolarzy startujących w wyścigach Cisowianka Road Tour oraz względy bezpieczeństwa zachęciły nas do wprowadzenia sektorów startowych na dystansie ½ PRO oraz wprowadzenia nowego dystansu ¼ PRO. Zmiany czekają na Was w Tuszynie, 8 lipca.

Nowy dystans 1/4 PRO o długości 44 km został stworzony z myślą o kolarzach-debiutantach, ale i dla zawodników Masters z kategorii wiekowej 70+.

Zmiany dotyczą także dystansu ½ PRO: w Tuszynie będą przygotowane trzy sektory startowe:

  • sektor open
  • sektor dla pań
  • sektor dla panów i zawodników z kategorii wiekowej 60+.

Organizator Cisowianka Road Tour, największego w Polsce kolarskiego cyklu dla amatorów Cezary Zamana wraz z Przewodniczącym Komisji Masters i Cyklosport Sebastianem Rubinem podjęli taką decyzję, by do startu w Tuszynie zachęcić jeszcze większą liczbę zawodników. Również tych, którzy nigdy wcześniej nie ścigali się, a chcieliby wreszcie spróbować swoich sił. Powodem zmian jest także przewidywana wysoka frekwencja: nowe zasady mają sprawić, by zawodnicy poczuli się bezpiecznie na szosie.

Zmiany planowane są dla wyścigu w Tuszynie. Decyzje dotyczące podobnych modyfikacji dla kolejnych wyścigów cyklu Cisowianka Road Tour będą podejmowane po analizie zawodów w Tuszynie oraz konsultacji z zawodnikami.

2017-06-29 POWRÓT

 

Jafi Sport funduje vouchery
Specialized wspiera Głowno Gold Race
EL-IN sponsoruje Głowno Gold Race
Objazd trasy Głowno Gold Race
O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu
Czy możemy Ci
w czymś pomóc???
Napisz do nas