Zaloguj się
Wyniki
Klasyfikacje generalne
Pro
• K: Open
• M: Open MM20 MM30 MM40 MM50

• Klasyfikacja drużynowa
1/2Pro
• K: Open FK20 FK30 FK40
• M: Open FM20 FM30 FM40 FM50 FM60 FM70


Cisowianka Road Tour

Klasyfikacja Generalna
1/2Pro Kobiety - FKOpen

NałęczówJanów LubelskiGłownoRawa Maz. / Opoczno / KońskieTuszynRadzyminRawa Mazowiecka
L.p. Punkty Starty Nazwisko Imię Miejscowość Drużyna Kat. CzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPkt
1 142 6 Kucal Joanna Konin KTK IMAGE CYCLING TEAM FK4001:25:57.282501:39:14.192401:39:03.912103:12:20.002701:39:08.672801:24:58.5438
2 108 6 Pilarska Malwina Głowno LUX Dwójka Diesel Truck Stryków FK3001:29:24.571801:39:15.962101:42:48.881903:25:04.002101:50:43.002401:31:32.3023
3 69 5 Badura Barbara Olsztyn MICHELIN BLOOMNET TEAM FK3001:36:25.881201:46:20.101301:50:00.42901:50:44.602101:47:39.8614
4 129 4 Zawistowska Justyna Wołomin RETRO BikeAcademy.pl FK2001:23:09.683701:34:16.063701:50:42.583001:46:58.2125
5 121 4 Deręgowska Katarzyna Warszawa KS OXYGEN URSUS FK3001:23:40.752801:29:48.353601:34:24.333101:26:20.0926
6 50 4 Paszczyk Katarzyna Elk PT Mazury Team Ełk FK4001:50:36.05502:01:05.721801:53:25.781601:47:42.0411
7 102 3 Chmielewska Magdalena Józefów Warszawski Klub Kolarski FK4001:23:12.383401:34:17.813401:37:57.0634
8 71 3 Rajska Dorota Warszawa Bike Concept FK3001:28:40.152201:36:18.932701:47:46.3922
9 70 3 Kerth Agnieszka Olkusz BIKE ATELIER TEAM FK4001:23:27.513101:52:50.861901:31:38.6220
10 13 3 Frankowska Urszula Kraków KKS Krakersy FK3001:47:33.47201:57:29.46901:59:19.922
11 11 3 Popławska Magdalena Kraków KKS Krakersy FK3001:49:48.72102:06:06.23701:55:21.553
12 85 2 Śpica Agnieszka Warszawa Huzar Bike Academy FK3001:18:17.904301:27:48.3842
13 72 2 Gajdka Sylwia Pabianice PTC ALPINA PABIANCE FK2001:34:15.654001:26:00.9332
14 64 2 Zimnicka Małgorzata Łask Huzar Bike Academy FK3001:37:16.932801:45:32.3436
15 34 2 Panasiuk Kamila Warszawa FK3001:33:06.521601:39:19.1718
16 25 2 Mazurek Monika LUBLIN LKK Lublin FK4001:36:37.991001:42:19.0915
17 52 1 Pernal Katarzyna łÓDŹ cyklomaniacy.pl FK4001:28:50.9452
18 49 1 Majewska Oliwia Kobyłka COPERNICUS SMS TORUŃ FK2001:17:53.3249
19 46 1 Szotowicz Monika STC STARGARD FK3001:32:24.1846
20 40 1 Gogolewska Marta Wągrowiec Merx Team Wągrowiec FK3001:35:50.6840
21 33 1 Stępniewska Adrianna Opoczno FK2003:08:23.0033
22 30 1 Rola Agnieszka KAMIONKA WIELKA BodyiCoach Cycling Team FK3001:34:45.7230
23 25 1 Czartoryska Cecylia PiuPiu catering FK2001:39:02.8225
24 23 1 Rzepecka Katarzyna WROCŁAW IMMOTION SPECIALIZED SKODA GALL-ICM TEAM FK3001:39:02.9023
25 20 1 Staszczak Patrycja LUBLIN FK2001:29:23.9120
26 17 1 Rusek Marta Warszawa VELMAR - MERIDA-CST-BLACHY PRUSZYŃSKI-TEAM FK2001:39:02.1017
26 17 1 Sawicka Aleksandra Warszawa AirBike.pl Team FK3001:42:49.4917
27 15 1 Madej Agata POZNAŃ FABRYKA MAZAKÓW FK3002:01:09.8715
27 15 1 Howis Małgorzata Stargard STC STARGARD FK4001:42:50.0415
28 14 1 Piwowar Iwona FIRLEJ neptun lubiln FK4001:33:20.2914
29 13 1 Krysiuk Oksana Mokronos Gorny PiuPiu catering FK3001:42:58.0313
29 13 1 Świerczewska Monika Warszawa KUŹNIA TRIATHLONU FK2002:03:27.3713
30 11 1 Fątowicz-Woźniak Lidia Konin KS TEAM Stare Miasto FK3001:49:59.7211
30 11 1 Syguła Joanna Warszawa ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM FK3001:47:53.8411
30 11 1 Para Anna Ciechanów Kross Staff Team FK2002:03:27.4311
31 9 1 Gołąb Ewa Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin FK4002:05:00.559
32 8 1 Reda Sylwia WARSZAWA SZPRYCHA TEAM FK3001:37:55.528
33 7 1 Rogiewicz Sylwia SOPOT FK3001:50:35.487
34 6 1 Steć Joanna Nowa Iwiczna RWT - Fitegro.pl FK3001:38:07.146
35 4 1 Pętlicka-Groń Monika Warszawa RETRO BikeAcademy.pl FK4001:50:36.30402:13:46.00
35 4 1 Skóra Monika Warszawa FK3001:46:00.254
36 1 1 Rożniata Iwona GŁOWNO KS GŁOWNO W BIEGU FK4002:00:09.551

Uwagi dotyczące wyników należy nadsyłać na ten adres.

Prosimy nie umieszczać uwag na forum, lecz wysyłać emailem na ww. adres.
Ze względu na konieczność autoryzacji zgłoszenia, tylko taka forma jest właściwa.

 

Archiwum wyników z wcześniejszych sezonów.

O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu - Web Designrysynek malarstwo Kraków kursy przygotowawcze ASP szkoly plastyczne grafika formy architektura wnetrz rysunku malarstwa krakowieGaleria Rekodziela: torebki bizuteria kolczyki odziez z plótna hand made rekodzielo artystyczne wykonane recznie malowane zrobione na drutach lale misie prezent kraków robioneChoochoo Train for Toddlers, choo, learn, counting, numbers, educational, taps, rail, education, children, child, kids, boys, train, tracks, railroad, preschool, steam, locomotive, top, funny, simple