Zaloguj się
Wyniki
Klasyfikacje generalne
Pro
• K: Open
• M: Open MM20 MM30 MM40 MM50

• Klasyfikacja drużynowa
1/2Pro
• K: Open FK20 FK30 FK40
• M: Open FM20 FM30 FM40 FM50 FM60 FM70


Cisowianka Road Tour

Klasyfikacja Generalna
1/2Pro Mężczyźni - FM20

L.p. Punkty Starty Nazwisko Imię Miejscowość Drużyna Kat. CzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPkt
1 153 6 Wyszkowski Arkadiusz Ciechanów T4B Bike Team FM2001:17:56.713701:28:52.373201:39:39.662401:33:15.943601:20:11.772401:08:17.7713
2 125 6 Urbański Jakub Dęblin Ihr Baecker Schueren Team FM2001:23:09.672501:29:26.443301:34:14.242203:09:34.002001:23:01.411101:08:14.4325
3 102 7 Ksyta Sylwester Opoczno TEAM HUROM FM2001:29:32.922701:34:17.411203:08:26.002301:39:53.511201:37:56.642401:25:59.74901:08:17.0516
4 131 4 Małecki Łukasz Ciechanów T4B Bike Team FM2001:28:45.224801:43:11.861001:20:08.604201:08:12.8431
5 92 4 Jaroszczyk Łukasz Gręzów NC+ SPORTS TEAM FM2001:23:04.543401:33:52.671901:32:24.082401:20:16.2215
6 78 4 Ogłoblin Adam WARSZAWA i-Sport team FM2001:29:23.881601:35:51.833001:21:19.231301:08:15.8719
7 75 3 Łuczak Bartek SANDOMIERZ FM2001:23:07.943101:29:27.773001:34:16.6514
8 51 3 Cur Marcin nałeczów Cisowianka FM2001:26:56.762001:39:56.181101:34:15.3620
9 25 3 Depta Michał Nałęczów Cisowianka FM2001:39:52.84601:49:14.43503:22:06.0014
10 24 3 Boruch Dariusz Nałęczów Cisowianka FM2001:42:23.84401:40:15.17903:29:05.0011
11 85 2 Matras Wojciech Puławy Sklep rowerowy ATOL-BIKE FM2001:17:48.584901:26:18.6336
12 54 2 Snopek Stanisław Hornówek Warszawski Klub Kolarski FM2001:28:53.402803:07:24.0026
13 48 2 Kuropatwa Mikołaj PTC ALPINA PABIANCE FM2001:34:15.681801:20:10.7630
14 35 2 Ogrodnik Sebastian Józefów FM2001:23:14.902201:35:28.0513
15 20 2 Sokołowski Bartosz Warszawa FM2001:42:48.46501:14:32.6902:04:00.4415
16 2 2 Koput Błażej Ciecierzyn FM2001:46:43.15101:56:29.111
17 63 1 Miela Damian WROCŁAW STREFASPORTU.PL MW INVEST FM2001:27:18.8363
18 57 1 Janic Łukasz NOWOGARD STC STARGARD FM2001:28:05.5357
19 51 1 Wasiński Paweł KĄKOLEWO STREFASPORTU.PL MW INVEST FM2001:28:05.9751
20 48 1 Ostojski Adam Pabianice GATTA BIKE-RS FM2002:28:33.2301:24:49.5548
21 45 1 Szlęk Paweł Oborniki Śląskie PM Rider Team FM2001:28:45.7945
22 42 1 Duszka Adrian NOWY SACZ BodyiCoach Cycling Team FM2001:25:34.6142
23 39 1 Woźnica Łukasz Sulejówek RETRO BikeAcademy.pl FM2002:45:34.1801:39:34.6839
23 39 1 Zakrzewski Mateusz Łowicz Klub Kolarski Łowicz FM2001:28:45.9039
24 38 1 Rymarz Rafał Piotrków Trybunalski BodyiCoach Cycling Team FM2003:03:47.0038
25 37 1 Kowalczyk Mateusz kielce TRW MTB Racing FM2001:07:17.3937
26 36 1 Juszczak Adrian Godziesze Małe FM2001:20:09.6836
27 32 1 Łukasik Mateusz OPOCZNO TEAM HUROM FM2003:07:21.0032
28 30 1 Kutrowski Błażej Leszno STREFASPORTU.PL MW INVEST FM2001:28:53.1330
28 30 1 Szkodny Tomasz Brzesko FM2001:39:36.6030
29 28 1 Omiotek Jakub Goraj Specialized Cycling Team FM2001:23:09.0928
30 27 1 Łoński Tomasz BEŁCHATÓW FM2001:39:36.9827
31 26 1 Barabasz Michał Józefów GO SPORT AK-SPED TEAM FM2001:29:24.2026
32 24 1 Hurkała Mateusz BSK MIÓD KOZACKI FM2001:29:35.6524
33 21 1 Tężycki Marcin Skępe CLI FM2001:39:41.4221
33 21 1 Stępień Rafał Łódź GO SPORT AK-SPED TEAM FM2002:32:53.7402:10:15.8502:41:07.9205:47:39.0002:40:54.9501:20:12.012101:37:53.68
33 21 1 Kłosowski Krzysztof Krosno Kross Staff Team FM2001:39:31.6121
33 21 1 Omiotek Kuba BIŁGORAJ OmCar Team FM2001:29:44.8621
34 18 1 Fuśnik Nitaj Filipowice GORANGA TEAM FM2001:28:54.8618
34 18 1 Bachmura Michał Fasty FM2001:20:13.3818
34 18 1 Szymański Mateusz GLADCZYN SZLACHECKI FM2001:48:04.6018
35 17 1 Przybyła Filip Opoczno Team Hurom FM2003:14:16.0017
36 16 1 Adamiec Piotr Józefów GO SPORT AK-SPED TEAM FM2001:34:15.7616
36 16 1 Tobjański Szymon Łódź FM2001:39:46.7116
37 15 1 Torba Adrian Janów Lubelski Baran Cycling Team FM2001:34:42.6215
38 14 1 Poręba Haridas KRAKÓW GORANGA TEAM FM2001:30:37.6114
38 14 1 Sobkiewicz Maciej Rokiciny Polskie Koleje Państwowe FM2001:39:47.3914
39 13 1 Jarkowski Tomasz Ostrołęka FM2001:34:17.0213
40 11 1 Fijałkowski Rafał BRUNOWICE Fiołek on Road FM2001:34:42.9011
41 10 1 Witaszek Jakub bRWINÓW Cisowianka FM2001:33:05.9010
41 10 1 Markowski Michał WROCŁAW FM2001:38:34.2810
42 9 1 Bielecki Sebastian PIASKI MAYDAY Team FM2001:39:01.119
43 8 1 Baranowski Alan Głowno Danielo REMO Głowno FM2001:39:04.178
43 8 1 Komoda Jędrzej Mińsk Mazowiecki FM2001:38:02.238
44 7 1 Kostecki Sebastian ZIELONKA FM2001:42:44.517
45 6 1 Adamczyk Matthieu Warszawa Tour de Friends FM2001:44:29.896
45 6 1 Pawlaczyk Krzysztof Warszawa LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) FM2001:42:46.846
46 4 1 Księżak Łukasz Aleksandrów Łódzki FM2001:50:37.324
46 4 1 Ograbek Mariusz KOŁO FM2001:45:09.124
47 3 1 Wieleba Krzysztof Modliborzyce GUKS Modliborzyce FM2001:54:35.123
47 3 1 Bielecki Jakub FM2001:55:20.453
48 2 1 Rojek Piotr NOWOGRÓD FM2001:44:33.602
48 2 1 Kurek Damian Łowicz FM2002:00:10.722
49 1 1 Mordka Antoni FM2002:20:01.091

Uwagi dotyczące wyników należy nadsyłać na ten adres.

Prosimy nie umieszczać uwag na forum, lecz wysyłać emailem na ww. adres.
Ze względu na konieczność autoryzacji zgłoszenia, tylko taka forma jest właściwa.

 

Archiwum wyników z wcześniejszych sezonów.

O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu - Web Designrysynek malarstwo Kraków kursy przygotowawcze ASP szkoly plastyczne grafika formy architektura wnetrz rysunku malarstwa krakowieGaleria Rekodziela: torebki bizuteria kolczyki odziez z plótna hand made rekodzielo artystyczne wykonane recznie malowane zrobione na drutach lale misie prezent kraków robioneChoochoo Train for Toddlers, choo, learn, counting, numbers, educational, taps, rail, education, children, child, kids, boys, train, tracks, railroad, preschool, steam, locomotive, top, funny, simple