Zaloguj się
Wyniki
Klasyfikacje generalne
Pro
• K: Open
• M: Open MM20 MM30 MM40 MM50

• Klasyfikacja drużynowa
1/2Pro
• K: Open FK20 FK30 FK40
• M: Open FM20 FM30 FM40 FM50 FM60 FM70


Cisowianka Road Tour

Klasyfikacja Generalna
1/2Pro Mężczyźni - FM30

NałęczówJanów LubelskiGłownoRawa Maz. / Opoczno / KońskieTuszynRadzyminRawa Mazowiecka
L.p. Punkty Starty Nazwisko Imię Miejscowość Drużyna Kat. CzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPkt
1 297 6 Girau-Tur Gabriel Ciechanów T4B Bike Team FM3001:16:04.857301:25:37.355601:28:46.477801:39:34.455201:35:49.363001:20:12.5638
2 260 6 Skibski Piotr Warszawa AirBike.pl Team FM3001:23:08.023001:29:26.693801:28:46.168701:39:35.804001:33:15.754501:20:10.9750
3 181 7 Neubauer Łukasz Kaliska GKSTG Starogard Gdański FM3001:19:28.444601:29:45.622701:32:25.124903:07:36.003201:39:46.771301:51:42.261201:20:17.9527
4 124 5 Michalak Krzysztof Warszawa Chyże Małpy FM3001:26:16.242301:33:53.782501:34:16.974203:11:04.002301:41:06.6711
5 100 6 Kowalczyk Michał Warszawa NC+ SPORTS TEAM FM3001:34:36.951001:34:46.751701:34:19.863701:45:10.52501:38:55.802101:25:56.3515
6 31 5 Banaśkiewicz Kamil Lublin Cisowianka FM3001:35:04.25901:47:46.87401:50:01.091303:39:33.00201:31:28.943
7 106 4 Zliczewski Tomasz Warszawa NC+ SPORTS TEAM FM3001:34:48.171501:34:17.674101:37:55.892701:21:43.2923
8 100 4 Nowosad Tomasz Łęczna MAYDAY Team FM3001:22:18.764401:34:48.561401:44:04.471603:10:40.0026
9 99 4 Kłos Rafał Ciechanów T4B Bike Team FM3001:19:16.914902:11:46.10601:39:41.661901:21:12.3425
9 99 4 Frasuński Krzysztof Warszawa NC+ SPORTS TEAM FM3001:23:04.913601:33:57.922101:34:20.263601:26:03.806
10 96 4 Kaźmierczak Maciej Łódź Cisowianka FM3001:33:09.711101:38:05.58901:34:15.014703:08:33.0029
11 85 4 Caboń Piotr Sadurki Cisowianka FM3001:26:46.502101:34:50.611301:34:15.604601:26:04.685
12 80 4 Widłak Jakub Grodzisk Mazowiecki Maro Sport Team FM3001:34:16.384401:39:44.541701:53:05.221001:25:58.599
13 77 4 Cieśla Paweł Zgorzała EDC Bikers FM3001:28:31.241601:38:05.171001:39:03.193001:23:01.0421
14 55 4 Malec Krzysztof WARSZAWA TVP SPORT FM3001:28:30.421701:39:04.712701:45:10.16701:31:25.784
15 53 4 Więckowski Bartosz Warszawa FM3001:30:29.721401:40:29.01701:39:03.792801:45:16.564
16 51 4 Staniec Maciej Warszawa AirBike.pl Team FM3001:27:39.631901:35:24.411202:11:54.79201:39:03.4718
17 32 4 Olszewski Michał Warszawa FM3001:36:25.40701:47:46.72501:42:48.881902:02:15.241
18 30 4 Krawczyk Radosław Łódź Cisowianka FM3001:31:24.891301:50:36.161103:30:50.00402:01:03.752
19 192 3 Teter Paweł LUBLIN FM3001:16:09.506101:26:22.984701:28:46.2184
20 159 3 Sęk Łukasz Łowicz Klub Kolarski Łowicz FM3001:18:29.005501:34:14.244801:20:07.9956
21 158 3 Sokół Marek ŁOWICZ Klub Kolarski Łowicz FM3001:17:57.245801:28:47.516601:39:36.6734
22 107 3 Zakowicz Paweł RETRO BikeAcademy.pl FM3001:22:26.404201:28:45.994101:37:56.0324
23 71 3 Kania Robert Konskie HPE-ESKOM-Whistle FM3001:23:12.342602:11:49.70403:06:57.0041
24 48 3 Pilsyk Bartłomiej bielsko-biała Go sport ak-sped team FM3001:26:17.552201:33:54.072302:11:50.473
25 28 3 Dujka Przemysław Opoczno TEAM HUROM FM3003:16:41.001201:39:44.851501:37:19.641
26 127 2 Filipczak Jacek Brzeziny FM3001:28:46.388101:39:34.8846
27 117 2 Janas Michał Laski FM3001:16:06.026701:26:20.9550
28 116 2 Arseniuk Krzysztof Warszawa Legion-serwis Active Jet Merida Team FM3001:26:28.184401:28:47.1272
29 102 2 Mycielski Maciej Otwock IBOX Mała Liga Cycling Team FM3001:18:35.905201:29:24.3150
30 63 2 Podleśny Maciej Lublin LKK LUBLIN FM3001:23:07.433201:29:38.4331
31 57 2 Laskowski Piotr Lublin oxy.pl FM3001:23:03.963801:34:39.6419
32 53 2 Suchecki Adam Stasin FM3001:23:39.722501:39:37.3428
33 42 2 Żywicki Adam Nałęczów Cisowianka FM3001:26:05.892403:14:13.0018
34 37 2 Jasiński Jakub ANDRESPOL PASJONACI KOLARSTWA ANDRESPOL FM3001:38:14.283401:45:21.443
35 35 2 Wąsiakowski Bartek Łódź FM3001:42:46.492201:25:57.1213
36 32 2 Dąbrowski Jarosław Białobrzegi FM3001:36:13.61801:42:42.9124
37 25 2 Grzonek Paweł Stare Bosewo Mega Sonic FM3003:28:39.00601:24:45.9219
38 99 1 Wójcik Marek Ciechanów JURAND Ciechanów FM3001:28:44.9199
39 93 1 Zaworski Michał Leszno STREFASPORTU.PL MW INVEST FM3001:28:45.9793
40 75 1 Osiński Kamil Warszawa NC+ SPORTS TEAM FM3002:36:49.5201:28:46.5375
41 70 1 Malinowski Kamil Pabianice FM3001:28:47.2970
42 68 1 Pec Marcin OPOCZNO TEAM HUROM FM3001:28:47.316805:47:14.00
43 64 1 Stankiewicz Tomasz Stargard STC Stargard FM3001:28:47.5564
44 62 1 Fiedurek Mateusz Warszawa ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM FM3002:16:18.2601:28:48.3962
44 62 1 Arcipowski Maciej Pasek RETRO BikeAcademy.pl FM3001:24:51.6162
45 60 1 Kreczetowski Krzysztof Wschowa Strefasportu MW Inwest FM3001:28:49.1660
46 58 1 Knapczyk Piotr Skrzeszew PZU Sport Team FM3001:28:49.6158
47 56 1 Czerwiński Grzegorz ŁÓDŹ RaggaBomba FM3001:28:49.7656
48 54 1 Kmiecik Łukasz PUŁAWY atolbike.pl Puławy FM3001:28:50.4654
49 52 1 Kałużyński Maciej Łódź FM3001:28:53.1752
50 51 1 Papież Przemysław Leszno STREFASPORTU.PL MW INVEST FM3001:28:55.4651
51 47 1 Wróblewski Arkadiusz Sławno fENIKS HUROM FM3003:04:21.0047
52 45 1 Drouin Pierre-Francois Warszawa FM3001:34:15.6345
53 44 1 Boszczyk Ryszard KIELCE SAP SERWIS FM3002:42:26.0202:53:04.9001:20:11.2044
54 43 1 Niedźwiedzki Sławomir Troszyn FM3001:34:16.8243
55 41 1 Różański Mateusz 29R - Kaliska Grupa Kolarska MTB FM3001:20:11.9341
56 40 1 Walicki Filip Warszawa FM3001:22:49.2440
56 40 1 Zdoński Maciej FM3001:34:17.9940
57 39 1 Ornaf Piotr Pabianice biketimeteam.pl FM3001:34:18.4139
57 39 1 Czarnecki Jarosław Kalisz Kaliski trening na szosie FM3001:33:16.0139
58 38 1 Skoczeń Michał Wyszków K.K. CATENA WYSZKÓW FM3001:34:18.8138
59 37 1 Zawistowski Grzegorz Warszawa FM3001:39:36.1237
60 35 1 Przybylski Piotr Wiązowna GO SPORT AK-SPED TEAM FM3001:34:21.0535
60 35 1 Stefaniak Arkadiusz Chełm FM3003:07:15.0035
60 35 1 Obszyński Tomasz BIŁGORAJ FM3001:29:28.6535
60 35 1 Milczewski Grzegorz GRODZISK MAZOWIECKI FM3001:20:12.5735
61 34 1 Szymański Bartosz Warszawa FM3001:23:04.9634
62 33 1 Skalski Kacper Warszawa ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM FM3001:33:16.3533
62 33 1 Czechowski Tomasz kutno GATTA BIKE-RS FM3003:00:00.0001:29:35.0833
62 33 1 Baranowski Jarosłąw Wałbrzych Danielo REMO Głowno FM3001:38:57.2933
63 32 1 Gawroński Przemysław Łowicz FM3001:39:00.6732
63 32 1 Kusiowski Leszek MAŁY RUDNIK FM3001:20:12.9732
64 31 1 Wasiłek Paweł KOBYŁKA ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM FM3001:39:01.2731
64 31 1 Olejnik Michał Pabianice FM3001:39:37.1431
65 29 1 Marosz Dawid GNIEZNO FM3001:20:14.2929
65 29 1 Fiedor Krzysztof MAYDAY Team FM3001:29:38.4529
65 29 1 Kamejsza Bartosz FM3001:39:03.6229
66 28 1 Tomala Armin Łaskarzew FM3001:23:08.4728
67 26 1 Dobroszek Marcin Łódz Raleigh GAC FM3001:40:17.4826
68 25 1 Tomczyński Andrzej ŁÓDŹ FM3001:39:37.5525
68 25 1 Becz Karol Białobrzegi Radzio Rowery FM3001:41:05.1625
69 23 1 Niewiadomski Piotr JÓZEFOSŁAW FM3001:42:45.8723
69 23 1 Węglarz Damian Krzeptów HuzarBikeAcademy FM3001:39:37.8923
70 21 1 Dobosz Adam Wrocław Deichmann FM3001:39:38.5821
70 21 1 Karwowski Jakub Ożarów Mazowiecki DSV TEAM FM3001:42:47.4521
71 20 1 Szyszyński Piotr Żychlin KS TEAM STARE MIASTO FM3002:47:35.0803:12:27.0020
71 20 1 Czyżewski Rafał Grójec FM3001:42:47.8120
71 20 1 Keler Artu LUBLIN FM3001:27:33.7220
72 18 1 Karpiński Andrzej Michałowice FAMSUPPORT-NILFISK TEAM FM3001:42:50.0418
72 18 1 Protsiv Nazar LWÓW FM3001:27:58.1318
73 17 1 Szadura Michał Warsaw KK Szybkie Kopyto FM3002:42:16.9602:05:49.0601:25:53.2017
73 17 1 Jach Piotr ŁÓDŹ FM3001:42:50.6417
74 16 1 Janas Mateusz łodź RS Team FM3001:45:28.2316
74 16 1 Stronias Paweł opoczno Team Hurom FM3003:14:15.0016
75 15 1 Perucki Piotr Cisowianka FM3001:28:34.9315
75 15 1 Kokoryk Michał Międzyborów, Stare Budy HULMAG wood magic FM3001:44:32.1915
76 14 1 Basiński Bartłomiej Łódź Exigo Velo FM3001:46:35.2314
76 14 1 Begger Łukasz Opoczno FENIKS HUROM FM3003:14:15.0014
76 14 1 Bylak Paweł Małopole FM3001:46:13.1014
77 12 1 Skocz Tomasz BOCHOTNICA FM3001:32:13.9512
77 12 1 Rakoca Łukasz Łódz FM3001:50:31.7912
78 11 1 Michalski Rafał Skierniewice FM3001:25:58.3511
78 11 1 Kotuła Rafał Kraśnik Erkado Racing Team Kraśnik FM3001:35:26.1611
79 10 1 Siemiński Tomek Łódź Manufaktura Mocy FM3001:50:36.6810
79 10 1 Pierzchalski Sebastian Radomsko Rowerzyści w Radomsku Pierzchalski Cycling Team FM3003:25:00.0010
80 9 1 Wiszowaty Krzysztof Ostrołęka FM3001:50:36.899
80 9 1 Jaworski Sebastian ŁÓDŹ FM3001:45:09.569
81 8 1 Przęzak Marcin GO SPORT AK-SPED TEAM FM3003:26:44.008
81 8 1 Słabik Michał Warszawa FM3001:53:24.788
81 8 1 Królewski Wojciech Łódź FM3001:50:37.318
81 8 1 Pawęzka Michał RZYCZYCE VIPACK TEAM Biłgoraj FM3001:39:19.328
81 8 1 Król Paweł Warszawa FM3001:26:00.318
82 7 1 Bobakowski Marek Grupa Wirtualna Polska FM3001:53:27.437
82 7 1 Ossowski Michał Gniezno FM3003:04:38.9501:26:02.947
83 6 1 Szczypek Łukasz Otwock Sklepy Sportowe Sport-Tour Otwock FM3001:37:27.546
83 6 1 Urbański Norbert RZESZÓW FM3001:42:19.15601:32:44.11
83 6 1 Gołąb Paweł Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin FM3001:59:42.336
84 5 1 Klim Łukasz TVP SPORT FM3002:11:48.075
84 5 1 Dudek Adam Wólka Dworska SZPRYCHA TEAM FM3001:37:53.195
85 4 1 Komoda Jakub Warszawa FM3001:45:47.394
85 4 1 Muzyka Tomasz Warszawa FM3002:08:55.364
86 3 1 Krzywicki Grzegorz Lublin FM3001:50:55.933
86 3 1 Trojanowski Krzysztof Ćmiłów Ichiban Ćmiłów FM3001:45:56.323
87 2 1 Górski Rafał Lublin FM3001:47:36.172
87 2 1 Połetek Tomasz JANÓW LUBELSKI FM3002:03:27.172
87 2 1 Karski Krzysztof Kielce FM3001:31:29.982
88 1 1 Jedlewski Krzysztof Lublin FM3002:15:24.551
88 1 1 Szydłowski Sebastian Cisowianka FM3001:49:42.651
88 1 1 Błądek Tomasz Puławy atolbike.pl Puławy FM3002:36:52.6002:35:10.901

Uwagi dotyczące wyników należy nadsyłać na ten adres.

Prosimy nie umieszczać uwag na forum, lecz wysyłać emailem na ww. adres.
Ze względu na konieczność autoryzacji zgłoszenia, tylko taka forma jest właściwa.

 

Archiwum wyników z wcześniejszych sezonów.

O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu - Web Designrysynek malarstwo Kraków kursy przygotowawcze ASP szkoly plastyczne grafika formy architektura wnetrz rysunku malarstwa krakowieGaleria Rekodziela: torebki bizuteria kolczyki odziez z plótna hand made rekodzielo artystyczne wykonane recznie malowane zrobione na drutach lale misie prezent kraków robioneChoochoo Train for Toddlers, choo, learn, counting, numbers, educational, taps, rail, education, children, child, kids, boys, train, tracks, railroad, preschool, steam, locomotive, top, funny, simple