Zaloguj się
Wyniki
Klasyfikacje generalne
Pro
• K: Open
• M: Open MM20 MM30 MM40 MM50

• Klasyfikacja drużynowa
1/2Pro
• K: Open FK20 FK30 FK40
• M: Open FM20 FM30 FM40 FM50 FM60 FM70


Cisowianka Road Tour

Klasyfikacja Generalna
1/2Pro Mężczyźni - FM30

L.p. Punkty Starty Nazwisko Imię Miejscowość Drużyna Kat. CzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPkt
1 307 7 Girau-Tur Gabriel Ciechanów T4B Bike Team FM3001:16:04.857301:25:37.355601:28:46.477801:39:34.455201:35:49.363001:20:12.563801:08:12.0948
2 260 6 Skibski Piotr Warszawa AirBike.pl Team FM3001:23:08.023001:29:26.693801:28:46.168701:39:35.804001:33:15.754501:20:10.9750
3 181 8 Neubauer Łukasz Kaliska GKSTG Starogard Gdański FM3001:19:28.444601:29:45.622701:32:25.124903:07:36.003201:39:46.771301:51:42.261201:20:17.952701:08:19.6915
4 173 5 Płoski Adam Ciechanów T4B Bike Team FM3001:17:55.534301:28:50.133601:39:34.004501:20:10.982701:08:15.5322
5 124 5 Kłos Rafał Ciechanów T4B Bike Team FM3001:19:16.914902:11:46.10601:39:41.661901:21:12.342501:08:15.8225
5 124 5 Michalak Krzysztof Warszawa Chyże Małpy FM3001:26:16.242301:33:53.782501:34:16.974203:11:04.002301:41:06.6711
6 123 5 Zliczewski Tomasz Warszawa NC+ SPORTS TEAM FM3001:34:48.171501:34:17.674101:37:55.892701:21:43.292301:08:19.4017
7 110 5 Frasuński Krzysztof Warszawa NC+ SPORTS TEAM FM3001:23:04.913601:33:57.922101:34:20.263601:26:03.80601:09:49.5111
8 100 6 Kowalczyk Michał Warszawa NC+ SPORTS TEAM FM3001:34:36.951001:34:46.751701:34:19.863701:45:10.52501:38:55.802101:25:56.351501:37:58.26
9 86 5 Widłak Jakub Grodzisk Mazowiecki Maro Sport Team FM3001:34:16.384401:39:44.541701:53:05.221001:25:58.59901:16:05.506
10 74 5 Malec Krzysztof WARSZAWA TVP SPORT FM3001:28:30.421701:39:04.712701:45:10.16701:31:25.78401:08:18.2419
11 32 5 Krawczyk Radosław Łódź Cisowianka FM3001:31:24.891301:50:36.161103:30:50.00402:01:03.75201:22:42.912
12 31 5 Banaśkiewicz Kamil Lublin Cisowianka FM3001:35:04.25901:47:46.87401:50:01.091303:39:33.00201:31:28.943
13 100 4 Nowosad Tomasz Łęczna MAYDAY Team FM3001:22:18.764401:34:48.561401:44:04.471603:10:40.0026
14 85 4 Caboń Piotr Sadurki Cisowianka FM3001:26:46.502101:34:50.611301:34:15.604601:26:04.685
15 53 4 Więckowski Bartosz Warszawa FM3001:30:29.721401:40:29.01701:39:03.792801:45:16.564
16 51 4 Staniec Maciej Warszawa AirBike.pl Team FM3001:27:39.631901:35:24.411202:11:54.79201:39:03.4718
17 32 4 Olszewski Michał Warszawa FM3001:36:25.40701:47:46.72501:42:48.881902:02:15.241
18 192 3 Teter Paweł LUBLIN FM3001:16:09.506101:26:22.984701:28:46.2184
19 159 3 Sęk Łukasz Łowicz Klub Kolarski Łowicz FM3001:18:29.005501:34:14.244801:20:07.9956
20 158 3 Sokół Marek ŁOWICZ Klub Kolarski Łowicz FM3001:17:57.245801:28:47.516601:39:36.6734
21 107 3 Zakowicz Paweł RETRO BikeAcademy.pl FM3001:22:26.404201:28:45.994101:37:56.0324
22 78 3 Żywicki Adam Nałęczów Cisowianka FM3001:26:05.892403:14:13.001801:08:14.4136
23 48 3 Pilsyk Bartłomiej bielsko-biała Go sport ak-sped team FM3001:26:17.552201:33:54.072302:11:50.473
24 28 3 Grzonek Paweł Stare Bosewo Mega Sonic FM3003:28:39.00601:24:45.921901:16:07.433
24 28 3 Dujka Przemysław Opoczno TEAM HUROM FM3003:16:41.001201:39:44.851501:37:19.641
25 141 2 Wójcik Marek Ciechanów JURAND Ciechanów FM3001:28:44.919901:08:12.4742
26 127 2 Filipczak Jacek Brzeziny FM3001:28:46.388101:39:34.8846
27 117 2 Janas Michał Laski FM3001:16:06.026701:26:20.9550
28 116 2 Arseniuk Krzysztof Warszawa Legion-serwis Active Jet Merida Team FM3001:26:28.184401:28:47.1272
29 102 2 Mycielski Maciej Otwock IBOX Mała Liga Cycling Team FM3001:18:35.905201:29:24.3150
30 75 2 Rojek Kamil Wyszków CATENA WYSZKÓW FM3001:28:45.874201:39:35.5833
31 65 2 Milczewski Grzegorz GRODZISK MAZOWIECKI FM3001:20:12.573501:08:14.9630
32 63 2 Podleśny Maciej Lublin LKK LUBLIN FM3001:23:07.433201:29:38.4331
33 57 2 Laskowski Piotr Lublin oxy.pl FM3001:23:03.963801:34:39.6419
34 53 2 Suchecki Adam Stasin FM3001:23:39.722501:39:37.3428
35 41 2 Król Paweł Warszawa FM3001:26:00.31801:08:14.4533
36 37 2 Jasiński Jakub ANDRESPOL PASJONACI KOLARSTWA ANDRESPOL FM3001:38:14.283401:45:21.443
37 35 2 Wąsiakowski Bartek Łódź FM3001:42:46.492201:25:57.1213
38 33 2 Kosmowski Kamil Łowicz Klub Kolarski Łowicz FM3001:34:15.861501:39:44.0118
39 32 2 Dąbrowski Jarosław Białobrzegi FM3001:36:13.61801:42:42.9124
40 25 2 Karwowski Jakub Ożarów Mazowiecki DSV TEAM FM3001:42:47.452101:16:06.864
41 21 2 Bylak Paweł Małopole FM3001:46:13.101401:16:04.467
42 19 2 Romańczuk Paweł Łęczna FM3001:31:46.201201:45:52.277
43 93 1 Zaworski Michał Leszno STREFASPORTU.PL MW INVEST FM3001:28:45.9793
44 75 1 Osiński Kamil Warszawa NC+ SPORTS TEAM FM3002:36:49.5201:28:46.5375
45 70 1 Malinowski Kamil Pabianice FM3001:28:47.2970
46 64 1 Stankiewicz Tomasz Stargard STC Stargard FM3001:28:47.5564
47 62 1 Fiedurek Mateusz Warszawa ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM FM3002:16:18.2601:28:48.3962
47 62 1 Arcipowski Maciej Pasek RETRO BikeAcademy.pl FM3001:24:51.6162
48 56 1 Czerwiński Grzegorz ŁÓDŹ RaggaBomba FM3001:28:49.7656
49 54 1 Kmiecik Łukasz PUŁAWY atolbike.pl Puławy FM3001:28:50.4654
50 52 1 Kałużyński Maciej Łódź FM3001:28:53.1752
51 47 1 Wróblewski Arkadiusz Sławno fENIKS HUROM FM3003:04:21.0047
52 45 1 Drouin Pierre-Francois Warszawa FM3001:34:15.6345
53 43 1 Niedźwiedzki Sławomir Troszyn FM3001:34:16.8243
54 41 1 Różański Mateusz 29R - Kaliska Grupa Kolarska MTB FM3001:20:11.9341
55 40 1 Walicki Filip Warszawa FM3001:22:49.2440
55 40 1 Zdoński Maciej FM3001:34:17.9940
56 39 1 Ornaf Piotr Pabianice biketimeteam.pl FM3001:34:18.4139
56 39 1 Czarnecki Jarosław Kalisz Kaliski trening na szosie FM3001:33:16.0139
57 38 1 Skoczeń Michał Wyszków K.K. CATENA WYSZKÓW FM3001:34:18.8138
58 37 1 Zawistowski Grzegorz Warszawa FM3001:39:36.1237
59 35 1 Przybylski Piotr Wiązowna GO SPORT AK-SPED TEAM FM3001:34:21.0535
59 35 1 Stefaniak Arkadiusz Chełm FM3003:07:15.0035
60 34 1 Szymański Bartosz Warszawa FM3001:23:04.9634
60 34 1 Szyktanc Paweł Pabianice PTC ALPINA PABIANCE FM3001:28:51.1134
61 33 1 Skalski Kacper Warszawa ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM FM3001:33:16.3533
61 33 1 Czechowski Tomasz kutno GATTA BIKE-RS FM3003:00:00.0001:29:35.0833
61 33 1 Baranowski Jarosłąw Wałbrzych Danielo REMO Głowno FM3001:38:57.2933
62 32 1 Gawroński Przemysław Łowicz FM3001:39:00.6732
62 32 1 Kusiowski Leszek MAŁY RUDNIK FM3001:20:12.9732
63 31 1 Wasiłek Paweł KOBYŁKA ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM FM3001:39:01.2731
63 31 1 Olejnik Michał Pabianice FM3001:39:37.1431
64 29 1 Marosz Dawid GNIEZNO FM3001:20:14.2929
64 29 1 Fiedor Krzysztof MAYDAY Team FM3001:29:38.4529
65 28 1 Tomala Armin Łaskarzew FM3001:23:08.4728
66 27 1 Słupek Paweł Warszawa T4B Bike Team FM3001:08:15.3027
67 26 1 Dobroszek Marcin Łódz Raleigh GAC FM3001:40:17.4826
68 25 1 Tomczyński Andrzej ŁÓDŹ FM3001:39:37.5525
68 25 1 Becz Karol Białobrzegi Radzio Rowery FM3001:41:05.1625
69 23 1 Gumieniak Piotr Warszawa MayerSport BokserskAutoserwis FM3001:08:16.9823
69 23 1 Niewiadomski Piotr JÓZEFOSŁAW FM3001:42:45.8723
70 21 1 Dobosz Adam Wrocław Deichmann FM3001:39:38.5821
71 20 1 Szyszyński Piotr Żychlin KS TEAM STARE MIASTO FM3002:47:35.0803:12:27.0020
71 20 1 Czyżewski Rafał Grójec FM3001:42:47.8120
71 20 1 Keler Artu LUBLIN FM3001:27:33.7220
72 18 1 Protsiv Nazar LWÓW FM3001:27:58.1318
73 17 1 Szadura Michał Warsaw KK Szybkie Kopyto FM3002:42:16.9602:05:49.0601:25:53.2017
73 17 1 Kubacki Piotr Podobrodzie BodyiCoach Cycling Team FM3001:34:42.5617
73 17 1 Jach Piotr ŁÓDŹ FM3001:42:50.6417
74 16 1 Janas Mateusz łodź RS Team FM3001:45:28.2316
74 16 1 Stronias Paweł opoczno Team Hurom FM3003:14:15.0016
75 15 1 Perucki Piotr Cisowianka FM3001:28:34.9315
75 15 1 Kokoryk Michał Międzyborów, Stare Budy HULMAG wood magic FM3001:44:32.1915
76 14 1 Basiński Bartłomiej Łódź Exigo Velo FM3001:46:35.2314
76 14 1 Begger Łukasz Opoczno FENIKS HUROM FM3003:14:15.0014
77 13 1 Krupiński Marcin Warszawa JURAND Ciechanów FM3001:08:20.7913
78 12 1 Skocz Tomasz BOCHOTNICA FM3001:32:13.9512
78 12 1 Rakoca Łukasz Łódz FM3001:50:31.7912
79 11 1 Michalski Rafał Skierniewice FM3001:25:58.3511
80 10 1 Siemiński Tomek Łódź Manufaktura Mocy FM3001:50:36.6810
80 10 1 Pierzchalski Sebastian Radomsko Rowerzyści w Radomsku Pierzchalski Cycling Team FM3003:25:00.0010
81 9 1 Wiszowaty Krzysztof Ostrołęka FM3001:50:36.899
81 9 1 Jaworski Sebastian ŁÓDŹ FM3001:45:09.569
82 8 1 Przęzak Marcin GO SPORT AK-SPED TEAM FM3003:26:44.008
82 8 1 Słabik Michał Warszawa FM3001:53:24.788
82 8 1 Królewski Wojciech Łódź FM3001:50:37.318
82 8 1 Pawęzka Michał RZYCZYCE VIPACK TEAM Biłgoraj FM3001:39:19.328
82 8 1 Szulc Mateusz Łódź FM3001:43:14.308
83 7 1 Bobakowski Marek Grupa Wirtualna Polska FM3001:53:27.437
83 7 1 Ossowski Michał Gniezno FM3003:04:38.9501:26:02.947
83 7 1 Jarecki Mateusz Skierniewice TVP SPORT FM3001:38:59.187
84 6 1 Szczypek Łukasz Otwock Sklepy Sportowe Sport-Tour Otwock FM3001:37:27.546
84 6 1 Urbański Norbert RZESZÓW FM3001:42:19.15601:32:44.11
84 6 1 Gołąb Paweł Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin FM3001:59:42.336
85 5 1 Klim Łukasz TVP SPORT FM3002:11:48.075
85 5 1 Dudek Adam Wólka Dworska SZPRYCHA TEAM FM3001:37:53.195
86 4 1 Komoda Jakub Warszawa FM3001:45:47.394
86 4 1 Muzyka Tomasz Warszawa FM3002:08:55.364
87 3 1 Krzywicki Grzegorz Lublin FM3001:50:55.933
88 2 1 Górski Rafał Lublin FM3001:47:36.172
88 2 1 Połetek Tomasz JANÓW LUBELSKI FM3002:03:27.172
88 2 1 Karski Krzysztof Kielce FM3001:31:29.982
89 1 1 Szydłowski Sebastian Cisowianka FM3001:49:42.651
89 1 1 Błądek Tomasz Puławy atolbike.pl Puławy FM3002:36:52.6002:35:10.901

Uwagi dotyczące wyników należy nadsyłać na ten adres.

Prosimy nie umieszczać uwag na forum, lecz wysyłać emailem na ww. adres.
Ze względu na konieczność autoryzacji zgłoszenia, tylko taka forma jest właściwa.

 

Archiwum wyników z wcześniejszych sezonów.

O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu - Web Designrysynek malarstwo Kraków kursy przygotowawcze ASP szkoly plastyczne grafika formy architektura wnetrz rysunku malarstwa krakowieGaleria Rekodziela: torebki bizuteria kolczyki odziez z plótna hand made rekodzielo artystyczne wykonane recznie malowane zrobione na drutach lale misie prezent kraków robioneChoochoo Train for Toddlers, choo, learn, counting, numbers, educational, taps, rail, education, children, child, kids, boys, train, tracks, railroad, preschool, steam, locomotive, top, funny, simple