Zaloguj się
Wyniki
Klasyfikacje generalne
Pro
• K: Open
• M: Open MM20 MM30 MM40 MM50

• Klasyfikacja drużynowa
1/2Pro
• K: Open FK20 FK30 FK40
• M: Open FM20 FM30 FM40 FM50 FM60 FM70


Cisowianka Road Tour

Klasyfikacja Generalna
1/2Pro Mężczyźni - FM40

L.p. Punkty Starty Nazwisko Imię Miejscowość Drużyna Kat. CzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPkt
1 305 6 Fijałkowski Tomasz RADOM FM4001:16:07.466901:26:21.195201:28:45.917801:39:34.735801:20:09.734801:08:12.7444
2 222 5 Kasznia Wojciech Mysiadło FM4001:26:23.934601:28:47.275903:04:50.004001:20:10.593901:08:14.0838
3 173 5 Paszczyk Mariusz Ełk PT Mazury Team Ełk FM4001:34:14.503901:39:39.262901:35:49.662801:20:10.613601:08:13.6541
4 164 7 Strączyński Dariusz NOWA WIEŚ IZ MOT TEAM FM4001:23:02.963001:29:30.583101:29:03.264103:06:49.002801:33:18.723401:23:01.522101:08:16.8528
5 131 5 Klementowicz Krzysztof Otwock FM4001:23:11.052601:34:16.273701:39:49.652701:26:02.251101:08:16.5730
6 107 5 Groń Tomasz Warszawa RETRO BikeAcademy.pl FM4001:34:19.762903:10:01.002201:35:52.992501:21:45.052501:16:22.076
7 105 6 Kornacki Artur Grodzisk Mazowiecki KORNACKI Sport Design FM4001:26:15.691901:34:17.443303:11:19.001901:45:11.521701:25:59.591701:16:07.947
8 101 5 Kaźmierczak Maciej Łódź Cisowianka FM4001:33:09.711101:38:05.58901:34:15.014703:08:33.002901:16:06.715
9 99 5 Kucal Sławomir Konin KTK IMAGE CYCLING TEAM FM4001:25:54.062001:39:13.551701:38:57.472501:24:54.771901:10:06.3018
10 98 5 Cieśla Paweł Zgorzała EDC Bikers FM4001:28:31.241601:38:05.171001:39:03.193001:23:01.042101:08:17.3521
11 82 7 Bogusz Jarosław Słupno RETRO BikeAcademy.pl FM4001:33:11.361301:40:33.781101:39:02.642403:25:05.00701:45:26.06701:41:40.692201:16:04.3612
12 49 7 Wiązowski Michał NIEBORÓW LAMELA Łowicz FM4001:44:53.29301:46:19.04601:50:00.01903:34:06.00301:50:43.15501:26:03.51701:08:18.2422
13 34 5 Ziemski Tomasz Warszawa FM4002:04:32.00201:42:49.871101:51:44.92201:48:03.321301:31:25.866
14 177 4 Kałaska Jakub Garwolin Wysportowani Racing Team FM4001:18:02.353601:39:35.994001:20:08.695401:08:12.4347
15 168 4 Karwowski Mirosław Warszawa Retro bikeAcademy.pl FM4001:17:55.774801:40:40.682501:20:09.924201:08:11.9253
16 155 4 Małasiewicz Tomasz Garbów Bankowe Towarzystwo Rowerowe w Nałęczowie FM4001:17:55.265101:26:23.684901:28:50.284501:45:20.4210
17 64 4 Nowicki Jarosław Warszawa TVP SPORT FM4001:42:45.031501:45:23.04801:26:02.61901:08:16.2232
18 56 4 Czarnowski Robert RASZYN Oxygen Cycling Project FM4001:30:15.441601:39:17.101501:42:43.701601:16:07.489
19 158 3 Brzyski Rafał Warszawa - Stara Miłosna RETRO BikeAcademy.pl FM4001:17:53.645701:26:20.575801:28:50.7043
20 149 3 Zalewski Robert Warszawa-Ursynów MayerSport BokserskAutoserwis FM4001:17:53.695401:28:46.277201:41:07.3823
21 133 3 Krakowiak Piotr Legionowo RETRO BikeAcademy.pl FM4001:26:24.284301:28:47.535701:20:12.3633
22 84 3 Godlewski Darek Kobyłka RETRO BikeAcademy.pl FM4001:22:32.063201:26:34.573301:08:18.9919
23 83 3 Fedor Martin Ciechanów T4B Bike Team FM4001:25:43.772101:21:15.252701:08:14.7435
24 79 3 Wicherkiewicz Marcin Warszawa FM4001:34:17.623201:21:45.302301:08:18.0324
25 71 3 Kania Robert Konskie HPE-ESKOM-Whistle FM4001:23:12.342602:11:49.70403:06:57.0041
26 48 3 Szeremeta Paweł LUBLIN FM4001:30:11.471701:35:25.792101:45:02.7510
27 46 3 Markowski Piotr Warszawa TVP SPORT FM4001:39:05.272001:45:13.641501:16:05.2911
28 43 3 Kuźmin Jarosław KUTNO FM4001:39:03.962201:50:42.79601:26:00.2815
29 38 3 Amer-Montserrat Miquel Warszawa CYKLON Sport Serwis FM4001:55:05.26501:26:01.501301:08:20.5420
30 21 3 Myszkiewicz Piotr Nałęczów Cisowianka FM4001:38:04.23801:43:12.68803:27:05.005
31 114 2 Bijak Cezary Płock Płocki Klub Kolarski FM4001:18:00.354501:28:46.3669
32 98 2 Boszczyk Ryszard KIELCE SAP SERWIS FM4002:42:26.0202:53:04.9001:20:11.204401:07:18.0354
33 97 2 Knapczyk Piotr Skrzeszew PZU Sport Team FM4001:28:49.615801:08:14.1439
34 85 2 Cała Mariusz Bukowiec PASJONACI KOLARSTWA ANDRESPOL FM4001:28:46.706601:43:12.1519
35 82 2 Sankowski Robert TOMASZÓW MAZOWIECKI Niewiadów Boro FM4001:18:00.524201:26:26.2540
36 75 2 Miszczuk Andrzej LUBLIN Inżynieria Rowerowa FM4001:18:00.694001:26:31.4535
37 64 2 Maślankiewicz Konrad Warszawa SZCZEŚLIWI HUMAN-SKILLS FM4001:23:12.902401:32:24.7240
38 47 2 Bilewicz Andrzej Michałowice GORANGA TEAM FM4001:23:45.952201:34:51.2925
39 39 2 Kluska Piotr Warszawa Oxygen Cycling Project FM4001:34:46.051201:38:33.9527
40 30 2 Michalik Krystian Garwolin FM4001:23:10.962802:11:51.232
41 25 2 Ciaś Przemysław Jozefow TS Meran-Otwock FM4001:32:11.841401:45:18.9911
42 19 2 Turski Piotr Lublin MAYDAY Team FM4001:42:19.131003:19:46.009
43 17 2 Szopiński Jacek Zgierz RS Team FM4001:42:49.201301:50:46.134
44 16 2 Kowalski Artur Warszawa FM4001:41:57.77501:53:13.7411
45 11 2 Sobczyński Piotr Warszawa TVP SPORT FM4001:44:08.58401:53:28.627
46 90 1 Chmielewski Maciej Stargard STC STARGARD FM4001:28:44.7090
47 75 1 Dyzio Piotr Józefów SuperDrob Bike Team FM4002:42:30.8601:28:46.0975
48 68 1 Pec Marcin OPOCZNO TEAM HUROM FM4001:28:47.316805:47:14.00
49 63 1 Sawa Robert Turka GO SPORT AK-SPED TEAM FM4001:16:09.1363
50 60 1 Kreczetowski Krzysztof Wschowa Strefasportu MW Inwest FM4001:28:49.1660
51 59 1 Boratyn Artur Sosnowiec FM4002:36:34.2101:07:17.8159
52 55 1 Stolarczyk Rafał Częstochowa FM4001:28:47.6655
53 53 1 Uryga Dariusz Brzezionka Danielo REMO Głowno FM4001:28:48.2153
54 52 1 Zakielarz Łukasz KRAKÓW FM4001:39:34.7552
55 51 1 Tokłowicz Marcin Bielawy KTK IMAGE CYCLING TEAM FM4002:37:24.5901:28:49.5251
55 51 1 Papież Przemysław Leszno STREFASPORTU.PL MW INVEST FM4001:28:55.4651
56 49 1 Zachacz Andrzej Węgorzyno STC STARGARD FM4001:28:49.9649
57 47 1 Gruda Michał WARSZAWA RETRO BikeAcademy.pl FM4001:28:50.1247
58 46 1 Mazur Rafał Warszawa PREMA CYCLING TEAM FM4003:04:34.0046
59 43 1 Lasota Krzysztof ŁÓDŹ FM4001:39:35.9143
60 42 1 Łabiak Dariusz RAWICZ FM4001:28:50.7042
61 38 1 Chibowski Paweł Warszawa New Age Fitness - SklepRowerowy.pl FM4001:34:15.5938
62 36 1 Żukowski Michał JURAND Ciechanów FM4001:34:16.9736
63 35 1 Radzio Bartosz GRÓJEC FM4001:34:17.1735
63 35 1 Obszyński Tomasz BIŁGORAJ FM4001:29:28.6535
64 34 1 Erber Dariusz Dariobike Team FM4003:06:36.0034
64 34 1 Barańczyk Piotr Jabłonna FM4001:34:17.2134
64 34 1 Grzegrzółka Mariusz WOHYŃ FM4001:22:19.5734
65 31 1 Klimaszewski Piotr Warszawa LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) FM4002:42:24.1602:47:29.3801:39:38.7231
65 31 1 Jaskulski Radosław GNIEZNO FM4001:34:18.3831
65 31 1 Baranowski Dariusz Głowno Danielo REMO Głowno FM4002:47:32.0803:06:45.0031
66 30 1 Pajer Artur SZTYNWAG FM4001:20:13.3330
67 29 1 Banaszek Wojciech LUBLIN FM4001:29:33.5629
67 29 1 Kamejsza Bartosz FM4001:39:03.6229
68 28 1 Urbański Sławomir WĄGROWIEC FM4001:34:25.2028
69 27 1 Bury Marek Bilgoraj BSK MIÓD KOZACKI FM4001:34:35.4127
70 26 1 Powierża Paweł warszawa FM4003:00:00.0003:24:17.3403:16:18.9201:08:17.8026
70 26 1 Aramowicz Daniel WROCŁAW SKU TEAM FM4001:38:37.2126
71 25 1 Frąckowiak Sławomir Komorniki FM4003:08:42.0025
72 23 1 Komornik Marek PODBORCZE BSK MIÓD KOZACKI Kozzak.pl FM4001:35:12.0123
72 23 1 Bukowski Michał Święciechowa Onninen Team FM4001:39:03.5323
72 23 1 Węglarz Damian Krzeptów HuzarBikeAcademy FM4001:39:37.8923
73 21 1 Wojciechowski Adam WARSZAWA NTT System FM4001:39:04.3921
73 21 1 Kaźmierczak Mariusz TUSZYN FM4001:43:11.9021
74 19 1 Brzeziński Maciej Stare Grochale Vienna Life FM4001:39:06.7519
74 19 1 Niedźwiedzki Jarek BIŁGORAJ FM4001:38:03.5919
74 19 1 Zawidzki Jarosław Deutsche Bank Bike Team FM4001:44:18.0919
75 18 1 Nienałtowski Andrzej Lipinki Retro Rowery Duda Team FM4001:41:04.7718
75 18 1 Karpiński Andrzej Michałowice FAMSUPPORT-NILFISK TEAM FM4001:42:50.0418
75 18 1 Grabek Radek FM4001:29:28.2418
76 17 1 Lach Jacek FM4003:13:46.0017
77 16 1 Kowalski Paweł Warszawa Algotech Polska FM4001:46:19.7716
77 16 1 Lenart Krzysztof JANÓW LUBELSKI FM4001:39:13.6716
77 16 1 Michnicki Marcin WARSZAWA FM4001:12:23.2216
78 15 1 Waleszkiewicz Tomasz wohyn FM4001:32:00.2515
78 15 1 Lachowski Grzegorz opoczno Team Hurom FM4003:17:59.0015
79 14 1 Daśko Stanisław JANÓW LUBELSKI FM4001:39:17.6114
79 14 1 Wrona Paweł WARSZAWA FM4001:16:04.2414
80 13 1 Kopeć Jarek Łódź Hyenateam FM4001:45:14.3513
81 12 1 Jakubowski Piotr Warszawa Polski Klub MTB FM4001:42:49.7612
81 12 1 Krubnik Adam BIŁGORAJ VIPACK TEAM Biłgoraj FM4001:39:19.2512
82 11 1 Kotuła Rafał Kraśnik Erkado Racing Team Kraśnik FM4001:35:26.1611
82 11 1 Rapczyński Witold WARSZAWA FM4001:36:09.3511
82 11 1 Reszka Artur Opoczno Team Huron FM4003:19:08.0011
83 10 1 Bareja Leszek Warszawa FM4001:16:06.2310
84 9 1 Stankowski Piotr Łomianki Takeda FM4001:45:22.669
84 9 1 Lange Marcin Ciechanów T4B Bike Team FM4001:16:03.719
84 9 1 Czapka Sławomir BIŁGORAJ VIPACK TEAM Biłgoraj FM4001:42:19.699
84 9 1 Greczyło Tomasz Warszawa FM4002:28:00.499
85 8 1 Herner Grzegorz Ciechanów FM4001:16:07.518
85 8 1 Zieliński Dariusz Warszawa FM4001:51:59.908
86 7 1 Chajda Paweł PŁOCK FM4001:41:47.787
87 6 1 Radzikowski Jarosław Łódź FM4001:53:29.866
87 6 1 Tekliński Bogdan PŁOCK FM4001:41:57.676
88 5 1 Lichoń Jacek Sulejówek sporTTeam FM4001:31:29.60501:37:56.45
88 5 1 Karpiesiuk Łukasz Chotomów LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) FM4001:17:48.9901:21:03.835
88 5 1 Zygmunt Artur BIŁGORAJ VIPACK TEAM Biłgoraj FM4001:52:31.545
89 4 1 Strojek Andrzej BIBICE ORANGE IRON TEAM FM4001:54:48.254
89 4 1 Kłosik Grzegorz FM4001:55:23.484
89 4 1 Gabara Piotr BRZEZINY FM4001:31:30.684
89 4 1 Wikaliński Jarosław WARSZAWA FM4001:22:46.114
90 3 1 Rusek Piotr Warszawa FM4001:39:02.303
90 3 1 Trojanowski Krzysztof Ćmiłów Ichiban Ćmiłów FM4001:45:56.323
90 3 1 Antolak Piotr Warszawa FM4002:10:12.883
90 3 1 Wieleba Mariusz Modliborzyce GUKS Modliborzyce FM4001:54:50.703
90 3 1 Mańdok Paweł WROCŁAW FM4001:50:53.793
90 3 1 Mathiak Rafał FM4001:22:47.893
91 2 1 Półtorak Michał Wołomin RETRO BikeAcademy.pl FM4001:22:52.072
91 2 1 Radzik Robert Janów Lubelski FM4001:54:51.042
91 2 1 Raszpunda Artur WARSZAWA FM4001:39:04.272
92 1 1 Jedlewski Krzysztof Lublin FM4002:15:24.551
92 1 1 Majewski Artur Kobyłka RETRO BikeAcademy.pl FM4002:10:19.7901:24:58.691
92 1 1 Mordka Hubert FM4002:14:44.421
92 1 1 Jednorowski Michał Jasienica FM4001:22:47.321
92 1 1 Latosek Rafał WARSZAWA FM4002:04:32.001
92 1 1 Mucha Grzegorz JANÓW LUBELSKI FM4002:02:43.661
92 1 1 Batorek Bogdan RAWA MAZOWIECKA FM4002:01:55.251

Uwagi dotyczące wyników należy nadsyłać na ten adres.

Prosimy nie umieszczać uwag na forum, lecz wysyłać emailem na ww. adres.
Ze względu na konieczność autoryzacji zgłoszenia, tylko taka forma jest właściwa.

 

Archiwum wyników z wcześniejszych sezonów.

O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu - Web Designrysynek malarstwo Kraków kursy przygotowawcze ASP szkoly plastyczne grafika formy architektura wnetrz rysunku malarstwa krakowieGaleria Rekodziela: torebki bizuteria kolczyki odziez z plótna hand made rekodzielo artystyczne wykonane recznie malowane zrobione na drutach lale misie prezent kraków robioneChoochoo Train for Toddlers, choo, learn, counting, numbers, educational, taps, rail, education, children, child, kids, boys, train, tracks, railroad, preschool, steam, locomotive, top, funny, simple