Zaloguj się
Wyniki
Klasyfikacje generalne
Pro
• K: Open
• M: Open MM20 MM30 MM40 MM50

• Klasyfikacja drużynowa
1/2Pro
• K: Open FK20 FK30 FK40
• M: Open FM20 FM30 FM40 FM50 FM60 FM70


Cisowianka Road Tour

Klasyfikacja Generalna
1/2Pro Mężczyźni - FM40

NałęczówJanów LubelskiGłownoRawa Maz. / Opoczno / KońskieTuszynRadzyminRawa Mazowiecka
L.p. Punkty Starty Nazwisko Imię Miejscowość Drużyna Kat. CzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPkt
1 305 5 Fijałkowski Tomasz RADOM FM4001:16:07.466901:26:21.195201:28:45.917801:39:34.735801:20:09.7348
2 236 5 Zawistowski Dariusz WOŁOMIN RETRO BikeAcademy.pl FM4001:18:01.233801:26:30.003701:28:45.458401:39:36.563701:33:16.0140
3 164 6 Strączyński Dariusz NOWA WIEŚ IZ MOT TEAM FM4001:23:02.963001:29:30.583101:29:03.264103:06:49.002801:33:18.723401:23:01.5221
4 105 5 Kornacki Artur Grodzisk Mazowiecki KORNACKI Sport Design FM4001:26:15.691901:34:17.443303:11:19.001901:45:11.521701:25:59.5917
5 77 6 Bogusz Jarosław Słupno RETRO BikeAcademy.pl FM4001:33:11.361301:40:33.781101:39:02.642403:25:05.00701:45:26.06701:41:40.6922
6 34 5 Ziemski Tomasz Warszawa FM4002:04:32.00201:42:49.871101:51:44.92201:48:03.321301:31:25.866
7 30 6 Wiązowski Michał NIEBORÓW LAMELA Łowicz FM4001:44:53.29301:46:19.04601:50:00.01903:34:06.00301:50:43.15501:26:03.517
8 184 4 Kasznia Wojciech Mysiadło FM4001:26:23.934601:28:47.275903:04:50.004001:20:10.5939
9 155 4 Małasiewicz Tomasz Garbów Bankowe Towarzystwo Rowerowe w Nałęczowie FM4001:17:55.265101:26:23.684901:28:50.284501:45:20.4210
10 132 4 Paszczyk Mariusz Ełk PT Mazury Team Ełk FM4001:34:14.503901:39:39.262901:35:49.662801:20:10.6136
11 101 4 Klementowicz Krzysztof Otwock FM4001:23:11.052601:34:16.273701:39:49.652701:26:02.2511
11 101 4 Groń Tomasz Warszawa RETRO BikeAcademy.pl FM4001:34:19.762903:10:01.002201:35:52.992501:21:45.0525
12 81 4 Kucal Sławomir Konin KTK IMAGE CYCLING TEAM FM4001:25:54.062001:39:13.551701:38:57.472501:24:54.7719
13 158 3 Brzyski Rafał Warszawa - Stara Miłosna RETRO BikeAcademy.pl FM4001:17:53.645701:26:20.575801:28:50.7043
14 149 3 Zalewski Robert Warszawa-Ursynów MayerSport BokserskAutoserwis FM4001:17:53.695401:28:46.277201:41:07.3823
15 133 3 Krakowiak Piotr Legionowo RETRO BikeAcademy.pl FM4001:26:24.284301:28:47.535701:20:12.3633
16 130 3 Kałaska Jakub Garwolin Wysportowani Racing Team FM4001:18:02.353601:39:35.994001:20:08.6954
17 115 3 Karwowski Mirosław Warszawa Retro bikeAcademy.pl FM4001:17:55.774801:40:40.682501:20:09.9242
18 48 3 Szeremeta Paweł LUBLIN FM4001:30:11.471701:35:25.792101:45:02.7510
19 47 3 Czarnowski Robert RASZYN Oxygen Cycling Project FM4001:30:15.441601:39:17.101501:42:43.7016
20 43 3 Kuźmin Jarosław KUTNO FM4001:39:03.962201:50:42.79601:26:00.2815
21 40 3 Szejna Jarosław KOŃSKIE HPE-ESKOM-Whistle FM4001:36:38.981001:42:41.901703:19:06.0013
22 32 3 Nowicki Jarosław Warszawa TVP SPORT FM4001:42:45.031501:45:23.04801:26:02.619
23 21 3 Myszkiewicz Piotr Nałęczów Cisowianka FM4001:38:04.23801:43:12.68803:27:05.005
24 114 2 Bijak Cezary Płock Płocki Klub Kolarski FM4001:18:00.354501:28:46.3669
25 97 2 Walczak Jacek koło KS TEAM STARA MIASTO FM4001:28:46.806301:39:37.0334
26 85 2 Cała Mariusz Bukowiec PASJONACI KOLARSTWA ANDRESPOL FM4001:28:46.706601:43:12.1519
27 82 2 Sankowski Robert TOMASZÓW MAZOWIECKI Niewiadów Boro FM4001:18:00.524201:26:26.2540
28 75 2 Miszczuk Andrzej LUBLIN Inżynieria Rowerowa FM4001:18:00.694001:26:31.4535
29 65 2 Godlewski Darek Kobyłka RETRO BikeAcademy.pl FM4001:22:32.063201:26:34.5733
30 64 2 Maślankiewicz Konrad Warszawa SZCZEŚLIWI HUMAN-SKILLS FM4001:23:12.902401:32:24.7240
31 55 2 Wicherkiewicz Marcin Warszawa FM4001:34:17.623201:21:45.3023
32 48 2 Fedor Martin Ciechanów T4B Bike Team FM4001:25:43.772101:21:15.2527
33 47 2 Bilewicz Andrzej Michałowice GORANGA TEAM FM4001:23:45.952201:34:51.2925
34 39 2 Kluska Piotr Warszawa Oxygen Cycling Project FM4001:34:46.051201:38:33.9527
35 35 2 Markowski Piotr Warszawa TVP SPORT FM4001:39:05.272001:45:13.6415
36 30 2 Michalik Krystian Garwolin FM4001:23:10.962802:11:51.232
37 25 2 Ciaś Przemysław Jozefow TS Meran-Otwock FM4001:32:11.841401:45:18.9911
38 19 2 Turski Piotr Lublin MAYDAY Team FM4001:42:19.131003:19:46.009
39 18 2 Amer-Montserrat Miquel Warszawa CYKLON Sport Serwis FM4001:55:05.26501:26:01.5013
40 17 2 Szopiński Jacek Zgierz RS Team FM4001:42:49.201301:50:46.134
41 16 2 Kowalski Artur Warszawa FM4001:41:57.77501:53:13.7411
41 16 2 Laskowski Andrzej lublin `PROMIL` BIKE TEAM FM4001:37:58.89901:46:18.947
42 15 2 Ihnatowicz Arkadiusz Warszawa FM4001:42:48.891401:59:01.651
43 11 2 Sobczyński Piotr Warszawa TVP SPORT FM4001:44:08.58401:53:28.627
44 90 1 Chmielewski Maciej Stargard STC STARGARD FM4001:28:44.7090
45 75 1 Dyzio Piotr Józefów SuperDrob Bike Team FM4002:42:30.8601:28:46.0975
46 64 1 Turkiewicz Grzegorz Zduńska Wola GATTA BIKE-RS FM4001:26:20.5064
47 63 1 Sawa Robert Turka GO SPORT AK-SPED TEAM FM4001:16:09.1363
48 61 1 Krężel Grzegorz WROCŁAW SKU TEAM FM4001:28:46.8761
49 55 1 Stolarczyk Rafał Częstochowa FM4001:28:47.6655
50 53 1 Uryga Dariusz Brzezionka Danielo REMO Głowno FM4001:28:48.2153
51 52 1 Zakielarz Łukasz KRAKÓW FM4001:39:34.7552
52 51 1 Tokłowicz Marcin Bielawy KTK IMAGE CYCLING TEAM FM4002:37:24.5901:28:49.5251
53 49 1 Zachacz Andrzej Węgorzyno STC STARGARD FM4001:28:49.9649
54 47 1 Gruda Michał WARSZAWA RETRO BikeAcademy.pl FM4001:28:50.1247
55 46 1 Mazur Rafał Warszawa PREMA CYCLING TEAM FM4003:04:34.0046
55 46 1 Lewandowski Piotr ŁÓDŹ FM4001:39:35.3946
56 43 1 Lasota Krzysztof ŁÓDŹ FM4001:39:35.9143
57 42 1 Łabiak Dariusz RAWICZ FM4001:28:50.7042
58 38 1 Chibowski Paweł Warszawa New Age Fitness - SklepRowerowy.pl FM4001:34:15.5938
59 36 1 Żukowski Michał JURAND Ciechanów FM4001:34:16.9736
60 35 1 Radzio Bartosz GRÓJEC FM4001:34:17.1735
61 34 1 Erber Dariusz Dariobike Team FM4003:06:36.0034
61 34 1 Barańczyk Piotr Jabłonna FM4001:34:17.2134
61 34 1 Grzegrzółka Mariusz WOHYŃ FM4001:22:19.5734
62 31 1 Klimaszewski Piotr Warszawa LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) FM4002:42:24.1602:47:29.3801:39:38.7231
62 31 1 Jaskulski Radosław GNIEZNO FM4001:34:18.3831
62 31 1 Baranowski Dariusz Głowno Danielo REMO Głowno FM4002:47:32.0803:06:45.0031
63 30 1 Rochna Slawomir Stargard Szcz STC Stargard FM4001:34:19.4130
63 30 1 Pajer Artur SZTYNWAG FM4001:20:13.3330
64 29 1 Banaszek Wojciech LUBLIN FM4001:29:33.5629
65 28 1 Urbański Sławomir WĄGROWIEC FM4001:34:25.2028
66 27 1 Bury Marek Bilgoraj BSK MIÓD KOZACKI FM4001:34:35.4127
67 26 1 Aramowicz Daniel WROCŁAW SKU TEAM FM4001:38:37.2126
68 25 1 Frąckowiak Sławomir Komorniki FM4003:08:42.0025
69 23 1 Komornik Marek PODBORCZE BSK MIÓD KOZACKI Kozzak.pl FM4001:35:12.0123
69 23 1 Bukowski Michał Święciechowa Onninen Team FM4001:39:03.5323
70 21 1 Wojciechowski Adam WARSZAWA NTT System FM4001:39:04.3921
70 21 1 Kaźmierczak Mariusz TUSZYN FM4001:43:11.9021
71 19 1 Brzeziński Maciej Stare Grochale Vienna Life FM4001:39:06.7519
71 19 1 Niedźwiedzki Jarek BIŁGORAJ FM4001:38:03.5919
71 19 1 Zawidzki Jarosław Deutsche Bank Bike Team FM4001:44:18.0919
72 18 1 Nienałtowski Andrzej Lipinki Retro Rowery Duda Team FM4001:41:04.7718
72 18 1 Grabek Radek FM4001:29:28.2418
73 17 1 Lach Jacek FM4003:13:46.0017
74 16 1 Kowalski Paweł Warszawa Algotech Polska FM4001:46:19.7716
74 16 1 Lenart Krzysztof JANÓW LUBELSKI FM4001:39:13.6716
75 15 1 Waleszkiewicz Tomasz wohyn FM4001:32:00.2515
75 15 1 Lachowski Grzegorz opoczno Team Hurom FM4003:17:59.0015
76 14 1 Daśko Stanisław JANÓW LUBELSKI FM4001:39:17.6114
77 13 1 Mazur Janusz Lublin Orzły Team FM4001:39:18.3113
77 13 1 Kopeć Jarek Łódź Hyenateam FM4001:45:14.3513
78 12 1 Jakubowski Piotr Warszawa Polski Klub MTB FM4001:42:49.7612
78 12 1 Krubnik Adam BIŁGORAJ VIPACK TEAM Biłgoraj FM4001:39:19.2512
79 11 1 Rapczyński Witold WARSZAWA FM4001:36:09.3511
79 11 1 Reszka Artur Opoczno Team Huron FM4003:19:08.0011
80 9 1 Stankowski Piotr Łomianki Takeda FM4001:45:22.669
80 9 1 Czapka Sławomir BIŁGORAJ VIPACK TEAM Biłgoraj FM4001:42:19.699
80 9 1 Greczyło Tomasz Warszawa FM4002:28:00.499
81 8 1 Zieliński Dariusz Warszawa FM4001:51:59.908
82 7 1 Chajda Paweł PŁOCK FM4001:41:47.787
83 6 1 Radzikowski Jarosław Łódź FM4001:53:29.866
83 6 1 Tekliński Bogdan PŁOCK FM4001:41:57.676
84 5 1 Lichoń Jacek Sulejówek sporTTeam FM4001:31:29.605
84 5 1 Zygmunt Artur BIŁGORAJ VIPACK TEAM Biłgoraj FM4001:52:31.545
85 4 1 Strojek Andrzej BIBICE ORANGE IRON TEAM FM4001:54:48.254
85 4 1 Kłosik Grzegorz FM4001:55:23.484
85 4 1 Gabara Piotr BRZEZINY FM4001:31:30.684
86 3 1 Rusek Piotr Warszawa FM4001:39:02.303
86 3 1 Antolak Piotr Warszawa FM4002:10:12.883
86 3 1 Wieleba Mariusz Modliborzyce GUKS Modliborzyce FM4001:54:50.703
86 3 1 Mańdok Paweł WROCŁAW FM4001:50:53.793
87 2 1 Radzik Robert Janów Lubelski FM4001:54:51.042
87 2 1 Raszpunda Artur WARSZAWA FM4001:39:04.272
88 1 1 Mordka Hubert FM4002:14:44.421
88 1 1 Latosek Rafał WARSZAWA FM4002:04:32.001
88 1 1 Mucha Grzegorz JANÓW LUBELSKI FM4002:02:43.661
88 1 1 Batorek Bogdan RAWA MAZOWIECKA FM4002:01:55.251

Uwagi dotyczące wyników należy nadsyłać na ten adres.

Prosimy nie umieszczać uwag na forum, lecz wysyłać emailem na ww. adres.
Ze względu na konieczność autoryzacji zgłoszenia, tylko taka forma jest właściwa.

 

Archiwum wyników z wcześniejszych sezonów.

O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu - Web Designrysynek malarstwo Kraków kursy przygotowawcze ASP szkoly plastyczne grafika formy architektura wnetrz rysunku malarstwa krakowieGaleria Rekodziela: torebki bizuteria kolczyki odziez z plótna hand made rekodzielo artystyczne wykonane recznie malowane zrobione na drutach lale misie prezent kraków robioneChoochoo Train for Toddlers, choo, learn, counting, numbers, educational, taps, rail, education, children, child, kids, boys, train, tracks, railroad, preschool, steam, locomotive, top, funny, simple