Zaloguj się
Wyniki
Klasyfikacje generalne
Pro
• K: Open
• M: Open MM20 MM30 MM40 MM50

• Klasyfikacja drużynowa
1/2Pro
• K: Open FK20 FK30 FK40
• M: Open FM20 FM30 FM40 FM50 FM60 FM70


Cisowianka Road Tour

Klasyfikacja Generalna
1/2Pro Mężczyźni - FM50

L.p. Punkty Starty Nazwisko Imię Miejscowość Drużyna Kat. CzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPkt
1 236 6 Zawistowski Dariusz WOŁOMIN RETRO BikeAcademy.pl FM5001:18:01.233801:26:30.003701:28:45.458401:39:36.563701:33:16.014001:08:15.1133
2 214 6 Rostek Jerzy Kraśnik ERKADO RT KRAŚNIK FM5001:17:56.664501:26:23.494001:39:35.834501:46:04.801701:20:09.964601:08:13.2538
3 145 6 Dadej Zbigniew Nałęczów Bankowe Towarzystwo Rowerowe w Nałęczowie FM5001:22:18.293901:33:57.902201:34:18.151901:39:57.282701:25:57.972801:08:14.7829
4 116 6 Dąbkowski Cezary Warszawa Load-Lok Roland Polska FM5001:29:27.471801:39:08.781503:12:02.002301:45:12.892401:26:00.442501:08:17.2726
5 70 6 Dobrzyński Maciej Mysiadło FM5001:28:49.492001:42:47.20701:50:43.89801:49:43.061401:31:27.791901:16:12.599
6 55 5 Pierzchalski Jerzy Łódz Pierzchalski Cycling Team FM5001:50:36.61303:30:35.002001:50:43.261201:38:55.70701:16:08.5013
7 103 4 Sokolnicki Sławomir Ciechanów T4B Bike Team FM5001:25:44.062701:34:17.982101:35:51.513201:08:17.5523
8 58 4 Bednarczyk Ryszard Nałęczów Bankowe Towarzystwo Rowerowe w Nałęczowie FM5001:29:29.571601:39:17.081301:37:18.521501:45:32.5614
9 23 4 Snopek Stanisław Izabelin TVP SPORT FM5001:55:20.79203:43:12.001402:07:45.35401:39:09.243
10 88 3 Żurek Marian SKARYSZEW FM5001:23:04.423601:34:43.111901:34:16.4133
11 68 3 Cieślak Jacek Warszawa MayerSport BokserskAutoserwis FM5001:26:18.372401:34:17.472301:45:13.7321
12 61 3 Bukowski Marek Warszawa LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) FM5001:34:22.521701:45:20.481801:37:58.9626
13 40 3 Szejna Jarosław KOŃSKIE HPE-ESKOM-Whistle FM5001:36:38.981001:42:41.901703:19:06.0013
14 26 3 Witaszek Paweł PODKOWA LEŚNA Cisowianka FM5001:50:34.46403:48:40.001101:31:31.8611
15 24 3 Hofman Tomasz Warszawa Kraft MTB Team FM5001:34:27.78401:31:32.36901:16:08.5011
16 97 2 Krawczyk Robert Jastków MAYDAY Team FM5001:17:54.505101:25:40.6446
16 97 2 Walczak Jacek koło KS TEAM STARA MIASTO FM5001:28:46.806301:39:37.0334
17 82 2 Saciuk Tomasz Warszawa OD-DECH Szkoła Windsurfingu FM5001:26:24.263401:28:48.1448
18 68 2 Drela Piotr Warszawa ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM FM5002:42:42.8102:53:04.9103:06:13.003801:39:41.8630
19 56 2 Bączkowski Augustyn Warszawa FLYING SPAGHETTI MONSTER TEAM FM5001:34:16.563003:09:10.0026
20 43 2 Zabost Wojciech JANOWICE Klub Kolarski Łowicz FM5001:30:04.561201:23:01.6631
21 35 2 Woźniak Jacek Skierniewice FM5001:31:30.581501:16:05.0020
22 24 2 Kosiorek Andrzej Częstochowa Danielo REMO Głowno FM5002:11:50.00101:39:37.1123
23 18 2 Jastrzębski Stanisław WYSZKÓW TRW MTB Racing FM5001:49:43.061101:22:44.277
24 16 2 Laskowski Andrzej lublin `PROMIL` BIKE TEAM FM5001:37:58.89901:46:18.947
25 15 2 Ihnatowicz Arkadiusz Warszawa FM5001:42:48.891401:59:01.651
26 13 2 Lipiński Krzysztof Szczecin Cisowianka FM5001:31:47.48601:42:19.177
27 64 1 Turkiewicz Grzegorz Zduńska Wola GATTA BIKE-RS FM5001:26:20.5064
28 61 1 Krężel Grzegorz WROCŁAW SKU TEAM FM5001:28:46.8761
29 54 1 Okoński Stanisław ŁASK FM5001:28:45.8254
30 46 1 Lewandowski Piotr ŁÓDŹ FM5001:39:35.3946
31 40 1 Bogacki Filip Warszawa Legia Cycling Club FM5001:20:14.7440
32 39 1 Lasia Zbigniew RADOM FM5001:34:15.1639
32 39 1 Malinowski Jacek PŁOCK MayerSport BokserskAutoserwis FM5001:39:37.5239
33 38 1 Płusa Szczepan Starachowice FM5001:33:20.0738
34 36 1 Grodziński Piotr KAMIENIEC WROCŁAWSKI SKU TEAM FM5001:34:16.1336
35 33 1 Prusiński Norbert Kobyłka RETRO BikeAcademy.pl FM5001:23:09.2933
35 33 1 Teda Krzysztof Bełchatów Warach-Rowery FM5001:39:37.5933
36 32 1 Wędzikowski Andrzej Opoczno Team Hurom FM5003:06:26.0032
36 32 1 Rybacki Zbigniew Legionowo T4B Bike Team FM5001:08:13.7832
37 31 1 Zając Zbigniew BIŁGORAJ BSK MIÓD KOZACKI FM5001:26:24.9331
38 30 1 Rochna Slawomir Stargard Szcz STC Stargard FM5001:34:19.4130
39 28 1 Kozak Tadeusz Kozaki MIÓD KOZACKI BIŁGORAJ FM5001:29:34.8528
40 27 1 Siebert Piotr Poznań MERX TEAM WĄGROWIEC FM5001:34:16.782703:22:45.00
41 25 1 Rytel Andrzej Siedlce Siedlce FM5001:30:37.8825
41 25 1 Fus Wiesław Żychryn FM5001:34:16.9825
42 22 1 Janisiewicz Tomasz UNIN KOLONIA FM5001:28:24.0522
42 22 1 Borusiński Paweł Warszawa FM5001:12:51.7601:26:02.8122
43 20 1 Jankowski Andrzej Łaskarzew Wieliszew Heron Team FM5001:42:53.2920
44 17 1 Szuper Marek DUŃKOWICZKI FM5001:34:46.6717
45 16 1 Stawicki Zbigniew Toruń CLI FM5001:45:22.0416
46 14 1 Tereszczuk Jacek Lublin FM5001:29:32.9814
47 13 1 Mazur Janusz Lublin Orzły Team FM5001:39:18.3113
47 13 1 Łatacz Paweł Warszawa AirBike.pl Team FM5001:39:04.2213
48 11 1 Janiczek Wojciech Piotrków Trybunalski FM5001:39:08.4611
49 10 1 Brodzik Andrzej Lublin BARAN CYCLING TEAM FM5001:31:13.8010
50 9 1 Sawicki Andrzej Lublin GO SPORT AK-SPED TEAM FM5003:00:00.0001:42:18.959
50 9 1 Krauze Wojciech WROCŁAW SKU TEAM FM5001:41:25.209
51 8 1 Rodzik Jarosław Puławy FM5001:31:30.358
52 5 1 Nieborak Grzegorz Modliborzyce GUKS Modliborzyce FM5001:42:19.825
52 5 1 Chmielewski Jacek BIAŁYSTOK FM5001:22:44.655
52 5 1 Kubiak Ryszard Łódź TWIERDZA FM5001:39:08.505
53 3 1 Majkowski Ryszard Janów Lubelski Zamana Group FM5002:18:40.523
54 2 1 Karolak Ireneusz Tomaszowice Kolonia FM5001:40:48.622
55 1 1 Morawskii Andrzej Szypliszki Cisowianka FM5001:53:34.641

Uwagi dotyczące wyników należy nadsyłać na ten adres.

Prosimy nie umieszczać uwag na forum, lecz wysyłać emailem na ww. adres.
Ze względu na konieczność autoryzacji zgłoszenia, tylko taka forma jest właściwa.

 

Archiwum wyników z wcześniejszych sezonów.

O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu - Web Designrysynek malarstwo Kraków kursy przygotowawcze ASP szkoly plastyczne grafika formy architektura wnetrz rysunku malarstwa krakowieGaleria Rekodziela: torebki bizuteria kolczyki odziez z plótna hand made rekodzielo artystyczne wykonane recznie malowane zrobione na drutach lale misie prezent kraków robioneChoochoo Train for Toddlers, choo, learn, counting, numbers, educational, taps, rail, education, children, child, kids, boys, train, tracks, railroad, preschool, steam, locomotive, top, funny, simple