Zaloguj się
Wyniki
Klasyfikacje generalne
Pro
• K: Open
• M: Open MM20 MM30 MM40 MM50

• Klasyfikacja drużynowa
1/2Pro
• K: Open FK20 FK30 FK40
• M: Open FM20 FM30 FM40 FM50 FM60 FM70


Cisowianka Road Tour

Klasyfikacja Generalna
1/2Pro Mężczyźni - FM50

NałęczówJanów LubelskiGłownoRawa Maz. / Opoczno / KońskieTuszynRadzyminRawa Mazowiecka
L.p. Punkty Starty Nazwisko Imię Miejscowość Drużyna Kat. CzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPkt
1 193 5 Rostek Jerzy Kraśnik ERKADO RT KRAŚNIK FM5001:17:56.664501:26:23.494001:39:35.834501:46:04.801701:20:09.9646
2 135 5 Dadej Zbigniew Nałęczów Bankowe Towarzystwo Rowerowe w Nałęczowie FM5001:22:18.293901:33:57.902201:34:18.151901:39:57.282701:25:57.9728
3 105 5 Dąbkowski Cezary Warszawa Load-Lok Roland Polska FM5001:29:27.471801:39:08.781503:12:02.002301:45:12.892401:26:00.4425
4 68 5 Dobrzyński Maciej Mysiadło FM5001:28:49.492001:42:47.20701:50:43.89801:49:43.061401:31:27.7919
5 47 5 Skibski Krzysztof Warszawa AirBike.pl Team FM5001:36:25.18301:40:16.211101:42:49.46601:50:43.731001:31:28.4117
6 58 4 Bednarczyk Ryszard Nałęczów Bankowe Towarzystwo Rowerowe w Nałęczowie FM5001:29:29.571601:39:17.081301:37:18.521501:45:32.5614
7 42 4 Pierzchalski Jerzy Łódz Pierzchalski Cycling Team FM5001:50:36.61303:30:35.002001:50:43.261201:38:55.707
8 41 4 Grudziński Tomasz Sękocin Stary FM5001:42:50.29503:36:47.001701:50:53.79601:31:30.8913
9 23 4 Snopek Stanisław Izabelin TVP SPORT FM5001:55:20.79203:43:12.001402:07:45.35401:39:09.243
10 106 3 Sęk Marek Łowicz Klub Kolarski Łowicz FM5001:23:33.403001:34:14.964201:21:12.2034
11 88 3 Żurek Marian SKARYSZEW FM5001:23:04.423601:34:43.111901:34:16.4133
12 80 3 Sokolnicki Sławomir Ciechanów T4B Bike Team FM5001:25:44.062701:34:17.982101:35:51.5132
13 68 3 Cieślak Jacek Warszawa MayerSport BokserskAutoserwis FM5001:26:18.372401:34:17.472301:45:13.7321
14 61 3 Bukowski Marek Warszawa LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) FM5001:34:22.521701:45:20.481801:37:58.9626
15 26 3 Witaszek Paweł PODKOWA LEŚNA Cisowianka FM5001:50:34.46403:48:40.001101:31:31.8611
16 97 2 Krawczyk Robert Jastków MAYDAY Team FM5001:17:54.505101:25:40.6446
17 82 2 Saciuk Tomasz Warszawa OD-DECH Szkoła Windsurfingu FM5001:26:24.263401:28:48.1448
18 68 2 Drela Piotr Warszawa ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM FM5002:42:42.8102:53:04.9103:06:13.003801:39:41.8630
19 56 2 Bączkowski Augustyn Warszawa FLYING SPAGHETTI MONSTER TEAM FM5001:34:16.563003:09:10.0026
20 43 2 Zabost Wojciech JANOWICE Klub Kolarski Łowicz FM5001:30:04.561201:23:01.6631
21 24 2 Kosiorek Andrzej Częstochowa Danielo REMO Głowno FM5002:11:50.00101:39:37.1123
22 13 2 Hofman Tomasz Warszawa Kraft MTB Team FM5001:34:27.78401:31:32.369
22 13 2 Lipiński Krzysztof Szczecin Cisowianka FM5001:31:47.48601:42:19.177
23 54 1 Okoński Stanisław ŁASK FM5001:28:45.8254
24 40 1 Bogacki Filip Warszawa Legia Cycling Club FM5001:20:14.7440
25 39 1 Lasia Zbigniew RADOM FM5001:34:15.1639
25 39 1 Malinowski Jacek PŁOCK MayerSport BokserskAutoserwis FM5001:39:37.5239
26 38 1 Płusa Szczepan Starachowice FM5001:33:20.0738
27 36 1 Grodziński Piotr KAMIENIEC WROCŁAWSKI SKU TEAM FM5001:34:16.1336
28 33 1 Prusiński Norbert Kobyłka RETRO BikeAcademy.pl FM5001:23:09.2933
28 33 1 Teda Krzysztof Bełchatów Warach-Rowery FM5001:39:37.5933
29 32 1 Wędzikowski Andrzej Opoczno Team Hurom FM5003:06:26.0032
30 31 1 Zając Zbigniew BIŁGORAJ BSK MIÓD KOZACKI FM5001:26:24.9331
31 28 1 Kozak Tadeusz Kozaki MIÓD KOZACKI BIŁGORAJ FM5001:29:34.8528
32 27 1 Siebert Piotr Poznań MERX TEAM WĄGROWIEC FM5001:34:16.782703:22:45.00
33 25 1 Rytel Andrzej Siedlce Siedlce FM5001:30:37.8825
33 25 1 Fus Wiesław Żychryn FM5001:34:16.9825
34 22 1 Janisiewicz Tomasz UNIN KOLONIA FM5001:28:24.0522
34 22 1 Borusiński Paweł Warszawa FM5001:12:51.7601:26:02.8122
35 20 1 Jankowski Andrzej Łaskarzew Wieliszew Heron Team FM5001:42:53.2920
36 17 1 Szuper Marek DUŃKOWICZKI FM5001:34:46.6717
37 16 1 Stawicki Zbigniew Toruń CLI FM5001:45:22.0416
38 15 1 Woźniak Jacek Skierniewice FM5001:31:30.5815
39 14 1 Tereszczuk Jacek Lublin FM5001:29:32.9814
40 13 1 Łatacz Paweł Warszawa AirBike.pl Team FM5001:39:04.2213
41 11 1 Janiczek Wojciech Piotrków Trybunalski FM5001:39:08.4611
41 11 1 Jastrzębski Stanisław WYSZKÓW TRW MTB Racing FM5001:49:43.0611
42 10 1 Brodzik Andrzej Lublin BARAN CYCLING TEAM FM5001:31:13.8010
43 9 1 Sawicki Andrzej Lublin GO SPORT AK-SPED TEAM FM5003:00:00.0001:42:18.959
43 9 1 Krauze Wojciech WROCŁAW SKU TEAM FM5001:41:25.209
44 8 1 Rodzik Jarosław Puławy FM5001:31:30.358
45 5 1 Nieborak Grzegorz Modliborzyce GUKS Modliborzyce FM5001:42:19.825
45 5 1 Kubiak Ryszard Łódź TWIERDZA FM5001:39:08.505
46 3 1 Majkowski Ryszard Janów Lubelski Zamana Group FM5002:18:40.523
47 2 1 Karolak Ireneusz Tomaszowice Kolonia FM5001:40:48.622
48 1 1 Morawskii Andrzej Szypliszki Cisowianka FM5001:53:34.641

Uwagi dotyczące wyników należy nadsyłać na ten adres.

Prosimy nie umieszczać uwag na forum, lecz wysyłać emailem na ww. adres.
Ze względu na konieczność autoryzacji zgłoszenia, tylko taka forma jest właściwa.

 

Archiwum wyników z wcześniejszych sezonów.

O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu - Web Designrysynek malarstwo Kraków kursy przygotowawcze ASP szkoly plastyczne grafika formy architektura wnetrz rysunku malarstwa krakowieGaleria Rekodziela: torebki bizuteria kolczyki odziez z plótna hand made rekodzielo artystyczne wykonane recznie malowane zrobione na drutach lale misie prezent kraków robioneChoochoo Train for Toddlers, choo, learn, counting, numbers, educational, taps, rail, education, children, child, kids, boys, train, tracks, railroad, preschool, steam, locomotive, top, funny, simple