Zaloguj się
Wyniki
Klasyfikacje generalne
Pro
• K: Open
• M: Open MM20 MM30 MM40 MM50

• Klasyfikacja drużynowa
1/2Pro
• K: Open FK20 FK30 FK40
• M: Open FM20 FM30 FM40 FM50 FM60 FM70


Cisowianka Road Tour

Klasyfikacja Generalna
1/2Pro Mężczyźni - FM60

NałęczówJanów LubelskiGłownoRawa Maz. / Opoczno / KońskieTuszynRadzyminRawa Mazowiecka
L.p. Punkty Starty Nazwisko Imię Miejscowość Drużyna Kat. CzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPkt
1 150 5 Sorbian Marek BLIŻYN BSC BLIŻYN FM6001:18:03.433201:29:27.272801:32:24.063103:06:07.003301:39:36.9526
2 105 4 Ziętkowski Leszek Radom KKS BROŃ RADOM FM6001:19:26.992301:29:32.681901:28:51.444301:39:37.1920
2 105 4 Kamiński Wiesław Warszawa LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) FM6001:22:24.912001:29:32.062201:39:36.842901:20:15.6234
3 86 4 Mydło Kazimierz Olsztyn MICHELIN BLOOMNET TEAM FM6001:34:17.091802:00:35.44801:35:52.413201:21:13.0228
4 63 4 Sobczyński Franciszek NOWY DWÓR GDAŃSKI NOWY DWÓR FM6001:42:47.04603:32:27.002101:51:31.301001:45:11.7526
5 127 3 Pyzikowski Cezary Lublin LKK Lublin FM6001:16:05.393801:26:20.244001:28:45.5649
6 54 2 Jagieła Jerzy Łódz DANIELO SPORTSWEAR LUKS 2 STRYKÓW FM6001:32:22.423701:39:42.1917
7 47 2 Adamczyk Ryszard ZBLIŻYN FM6001:34:15.602003:11:09.0027
8 45 2 Kusal Longin SKARŻYSKO-KAMIENNA STC SKARŻYSKO KAMIENNA FM6001:34:15.382201:39:36.9823
9 39 2 Rusowicz Waldemar Kraśnik Erkado Racing Team Kraśnik FM6001:19:17.502601:38:04.8713
10 28 2 Dąbrowski Jerzy CHEŁM FM6001:38:42.521701:42:21.0511
11 23 2 Ostojski Waldemar WARSZAWAMICHAŁOWICE FM6001:42:49.05401:26:04.2019
11 23 2 Dymowski Andrzej STALOWA WOLA FM6001:47:48.851402:02:34.939
12 22 2 Zabost Zenon Łowicz Klub Kolarski Łowicz FM6001:42:42.111001:50:59.9012
13 41 1 Bylicki Jerzy Ksawerów FM6001:39:35.1641
14 35 1 Fajkowski Grzegorz Wrocław FM6001:39:35.8335
15 34 1 Jakuć Leszek wRZOSOWA FM6001:32:22.5934
15 34 1 Fadeev Sergey FM6002:32:55.2401:26:20.783405:48:34.00
16 28 1 Krajewski Marek Płock Płocki Klub Kolarski FM6001:32:27.0728
17 25 1 Dziewiela Jacek Lublin MAYDAY Team FM6001:29:31.3725
17 25 1 Szaj Romuald PRZEŹMIEROWO MERK TEAM WĄGROWIEC FM6001:34:15.3125
18 22 1 Ziemlewski Zbigniew Chełmno LZS Mały Rudnik FM6001:25:56.6222
19 16 1 Machowski Zbigniew Skierniewice Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów FM6001:34:17.2216
19 16 1 Majdański Józef RZESZÓW FM6001:35:25.3316
20 14 1 Dubas Kazimierz Łódź CykloManiak.pl FM6001:45:08.0914
20 14 1 Majcher Marek BUKOWIEC PASJONACI KOLARSTWA ANDRESPOL FM6001:39:03.3014
21 12 1 Szeląg Paweł Głowno Danielo REMO Głowno FM6001:42:03.2912
22 11 1 Cymerman Salomon Warszawa FM6002:04:32.3811
23 8 1 Kwiatkowski Jan Łódź FM6001:42:43.708
24 2 1 Kołacki Ryszard Wągrowiec Merx Team Wągrowiec FM6002:11:48.022
25 1 1 Nowotka Wiktor Piaseczno PATNET TEAM FM6002:14:56.981

Uwagi dotyczące wyników należy nadsyłać na ten adres.

Prosimy nie umieszczać uwag na forum, lecz wysyłać emailem na ww. adres.
Ze względu na konieczność autoryzacji zgłoszenia, tylko taka forma jest właściwa.

 

Archiwum wyników z wcześniejszych sezonów.

O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu - Web Designrysynek malarstwo Kraków kursy przygotowawcze ASP szkoly plastyczne grafika formy architektura wnetrz rysunku malarstwa krakowieGaleria Rekodziela: torebki bizuteria kolczyki odziez z plótna hand made rekodzielo artystyczne wykonane recznie malowane zrobione na drutach lale misie prezent kraków robioneChoochoo Train for Toddlers, choo, learn, counting, numbers, educational, taps, rail, education, children, child, kids, boys, train, tracks, railroad, preschool, steam, locomotive, top, funny, simple