Zaloguj się
Wyniki
Klasyfikacje generalne
Pro
• K: Open
• M: Open MM20 MM30 MM40 MM50

• Klasyfikacja drużynowa
1/2Pro
• K: Open FK20 FK30 FK40
• M: Open FM20 FM30 FM40 FM50 FM60 FM70


Cisowianka Road Tour

Klasyfikacja Generalna
1/2Pro Mężczyźni - FMOpen

L.p. Punkty Starty Nazwisko Imię Miejscowość Drużyna Kat. CzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPkt
1 691 7 Girau-Tur Gabriel Ciechanów T4B Bike Team FM3001:16:04.8516201:25:37.3512701:28:46.4719101:39:34.4511501:35:49.364501:20:12.566801:08:12.0996
2 661 6 Fijałkowski Tomasz RADOM FM4001:16:07.4614701:26:21.1910701:28:45.9120401:39:34.7310601:20:09.739701:08:12.7487
3 559 6 Zawistowski Dariusz WOŁOMIN RETRO BikeAcademy.pl FM5001:18:01.2311301:26:30.009101:28:45.4521701:39:36.567801:33:16.015701:08:15.1160
4 555 5 Płoski Adam Ciechanów T4B Bike Team FM3001:17:55.5312701:28:50.1316901:39:34.0012101:20:10.988001:08:15.5358
5 545 6 Skibski Piotr Warszawa AirBike.pl Team FM3001:23:08.028901:29:26.698601:28:46.1619801:39:35.809001:33:15.757201:20:10.9782
6 511 5 Kasznia Wojciech Mysiadło FM4001:26:23.939901:28:47.2718503:04:50.007001:20:10.598801:08:14.0869
7 487 6 Sorbian Marek BLIŻYN BSC BLIŻYN FM6001:18:03.4311101:29:27.278501:32:24.0615203:06:07.006701:39:36.957201:08:15.8656
8 483 6 Wyszkowski Arkadiusz Ciechanów T4B Bike Team FM2001:17:56.7112101:28:52.3716201:39:39.665801:33:15.946601:20:11.777601:08:17.7745
9 482 6 Rostek Jerzy Kraśnik ERKADO RT KRAŚNIK FM5001:17:56.6612301:26:23.4910301:39:35.838601:46:04.801501:20:09.969101:08:13.2579
10 481 5 Ziętkowski Leszek Radom KKS BROŃ RADOM FM6001:19:26.9910601:29:32.687901:28:51.4416301:39:37.196701:08:14.3666
11 442 7 Strączyński Dariusz NOWA WIEŚ IZ MOT TEAM FM4001:23:02.969701:29:30.588201:29:03.2615703:06:49.005401:33:18.725101:23:01.524801:08:16.8552
12 432 8 Neubauer Łukasz Kaliska GKSTG Starogard Gdański FM3001:19:28.4410501:29:45.627001:32:25.1214903:07:36.004401:39:46.774901:51:42.26801:20:17.955901:08:19.6939
13 431 6 Urbański Jakub Dęblin Ihr Baecker Schueren Team FM2001:23:09.678501:29:26.448701:34:14.2414603:09:34.003601:23:01.414901:08:14.4364
14 406 5 Paszczyk Mariusz Ełk PT Mazury Team Ełk FM4001:34:14.5014501:39:39.265901:35:49.664301:20:10.618601:08:13.6573
15 396 5 Kamiński Wiesław Warszawa LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) FM6001:22:24.9110101:29:32.068001:39:36.847301:20:15.626101:08:13.0881
16 383 6 Dadej Zbigniew Nałęczów Bankowe Towarzystwo Rowerowe w Nałęczowie FM5001:22:18.2910401:33:57.906501:34:18.1510801:39:57.284501:25:57.974001:08:14.7861
17 344 5 Klementowicz Krzysztof Otwock FM4001:23:11.058301:34:16.2713001:39:49.654701:26:02.253101:08:16.5753
18 337 5 Michalak Krzysztof Warszawa Chyże Małpy FM3001:26:16.247101:33:53.786701:34:16.9712303:11:04.003301:41:06.6743
19 330 7 Ksyta Sylwester Opoczno TEAM HUROM FM2001:29:32.927801:34:17.4111503:08:26.004201:39:53.514601:37:56.642901:25:59.743601:08:17.0549
20 320 5 Frasuński Krzysztof Warszawa NC+ SPORTS TEAM FM3001:23:04.919301:33:57.926401:34:20.2610101:26:03.802601:09:49.5136
21 293 5 Zliczewski Tomasz Warszawa NC+ SPORTS TEAM FM3001:34:48.175601:34:17.6711101:37:55.893301:21:43.295301:08:19.4040
22 290 5 Kłos Rafał Ciechanów T4B Bike Team FM3001:19:16.9110802:11:46.101201:39:41.665601:21:12.345701:08:15.8257
23 287 5 Kaźmierczak Maciej Łódź Cisowianka FM4001:33:09.713701:38:05.584301:34:15.0114303:08:33.004001:16:06.7124
24 285 5 Cieśla Paweł Zgorzała EDC Bikers FM4001:28:31.246101:38:05.174401:39:03.198301:23:01.045001:08:17.3547
24 285 6 Kornacki Artur Grodzisk Mazowiecki KORNACKI Sport Design FM4001:26:15.697201:34:17.4411403:11:19.003101:45:11.523101:25:59.593701:16:07.9417
25 284 5 Kucal Sławomir Konin KTK IMAGE CYCLING TEAM FM4001:25:54.067401:39:13.554101:38:57.478901:24:54.774501:10:06.3035
26 268 6 Kowalczyk Michał Warszawa NC+ SPORTS TEAM FM3001:34:36.953401:34:46.755701:34:19.8610201:45:10.523201:38:55.802501:25:56.354301:37:58.26
27 267 5 Mydło Kazimierz Olsztyn MICHELIN BLOOMNET TEAM FM6001:34:17.0911902:00:35.44401:35:52.413701:21:13.025601:08:16.8751
28 253 5 Widłak Jakub Grodzisk Mazowiecki Maro Sport Team FM3001:34:16.3812901:39:44.545201:53:05.22701:25:58.593801:16:05.5027
29 237 5 Groń Tomasz Warszawa RETRO BikeAcademy.pl FM4001:34:19.7610303:10:01.003501:35:52.993501:21:45.055201:16:22.0712
30 233 5 Malec Krzysztof WARSZAWA TVP SPORT FM3001:28:30.426201:39:04.717401:45:10.163301:31:25.782201:08:18.2442
31 209 6 Dąbkowski Cezary Warszawa Load-Lok Roland Polska FM5001:29:27.475601:39:08.784203:12:02.003001:45:12.893001:26:00.443301:08:17.2748
32 201 7 Bogusz Jarosław Słupno RETRO BikeAcademy.pl FM4001:33:11.363601:40:33.782901:39:02.648403:25:05.001501:45:26.061801:41:40.692101:16:04.3631
33 185 5 Bober Zbigniew LEŚNIEWO GÓRNE T4B Bike Team FM7001:31:14.554601:38:34.049301:12:52.0701:44:15.101901:31:28.691801:22:43.529
34 158 6 Dobrzyński Maciej Mysiadło FM5001:28:49.495901:42:47.205401:50:43.891201:49:43.061001:31:27.792001:16:12.5913
35 143 6 Skibski Krzysztof Warszawa AirBike.pl Team FM6001:36:25.182901:40:16.213101:42:49.464601:50:43.731301:31:28.411901:16:07.6318
36 136 7 Wiązowski Michał NIEBORÓW LAMELA Łowicz FM4001:44:53.291201:46:19.041701:50:00.013603:34:06.00701:50:43.151501:26:03.512701:08:18.2441
37 104 5 Banaśkiewicz Kamil Lublin Cisowianka FM3001:35:04.253201:47:46.871501:50:01.093503:39:33.00501:31:28.9417
38 101 5 Sobczyński Franciszek NOWY DWÓR GDAŃSKI NOWY DWÓR FM6001:42:47.045503:32:27.00801:51:31.30701:45:11.751701:16:09.3714
39 98 5 Krawczyk Radosław Łódź Cisowianka FM3001:31:24.894501:50:36.163103:30:50.00902:01:03.75301:22:42.9110
40 92 5 Grudziński Tomasz Sękocin Stary FM6001:42:50.294203:36:47.00601:50:53.79901:31:30.891201:16:06.7623
41 86 5 Ziemski Tomasz Warszawa FM4002:04:32.00301:42:49.874401:51:44.92601:48:03.321201:31:25.8621
42 78 5 Pierzchalski Jerzy Łódz Pierzchalski Cycling Team FM5001:50:36.613003:30:35.001001:50:43.261401:38:55.70801:16:08.5016
43 455 4 Małecki Łukasz Ciechanów T4B Bike Team FM2001:28:45.2222001:43:11.864101:20:08.6010901:08:12.8485
44 422 4 Małasiewicz Tomasz Garbów Bankowe Towarzystwo Rowerowe w Nałęczowie FM4001:17:55.2612901:26:23.6810101:28:50.2816801:45:20.4224
45 390 4 Kałaska Jakub Garwolin Wysportowani Racing Team FM4001:18:02.3511201:39:35.998201:20:08.6910301:08:12.4393
46 373 4 Jaroszczyk Łukasz Gręzów NC+ SPORTS TEAM FM2001:23:04.549401:33:52.676801:32:24.0815101:20:16.2260
47 364 4 Sęk Marek Łowicz Klub Kolarski Łowicz FM6001:23:33.407901:34:14.9614401:21:12.205801:08:12.9183
48 362 4 Karwowski Mirosław Warszawa Retro bikeAcademy.pl FM4001:17:55.7712501:40:40.684401:20:09.929401:08:11.9299
49 283 4 Caboń Piotr Sadurki Cisowianka FM3001:26:46.506801:34:50.615401:34:15.6013701:26:04.6824
50 272 4 Sokolnicki Sławomir Ciechanów T4B Bike Team FM5001:25:44.067501:34:17.9811001:35:51.514101:08:17.5546
51 232 4 Nowosad Tomasz Łęczna MAYDAY Team FM3001:22:18.7610301:34:48.565501:44:04.474003:10:40.0034
52 206 4 Bednarczyk Ryszard Nałęczów Bankowe Towarzystwo Rowerowe w Nałęczowie FM5001:29:29.575401:39:17.083901:37:18.529601:45:32.5617
53 205 4 Ogłoblin Adam WARSZAWA i-Sport team FM2001:29:23.885701:35:51.833901:21:19.235401:08:15.8755
54 184 4 Więckowski Bartosz Warszawa FM3001:30:29.724901:40:29.013001:39:03.797901:45:16.5626
55 170 4 Czarnowski Robert RASZYN Oxygen Cycling Project FM4001:30:15.445001:39:17.103801:42:43.706201:16:07.4820
56 162 4 Nowicki Jarosław Warszawa TVP SPORT FM4001:42:45.035901:45:23.041901:26:02.613001:08:16.2254
57 145 4 Staniec Maciej Warszawa AirBike.pl Team FM3001:27:39.636501:35:24.415102:11:54.79501:39:03.4724
58 96 4 Olszewski Michał Warszawa FM3001:36:25.402801:47:46.721601:42:48.885002:02:15.242
59 26 4 Snopek Stanisław Izabelin TVP SPORT FM5001:55:20.791803:43:12.00402:07:45.35101:39:09.243
60 488 3 Pyzikowski Cezary Lublin LKK Lublin FM6001:16:05.3915601:26:20.2411801:28:45.56214
61 442 3 Teter Paweł LUBLIN FM3001:16:09.5014101:26:22.9810501:28:46.21196
62 414 3 Brzyski Rafał Warszawa - Stara Miłosna RETRO BikeAcademy.pl FM4001:17:53.6413501:26:20.5711301:28:50.70166
63 375 3 Sokół Marek ŁOWICZ Klub Kolarski Łowicz FM3001:17:57.2411901:28:47.5118201:39:36.6774
64 372 3 Sęk Łukasz Łowicz Klub Kolarski Łowicz FM3001:18:29.0011001:34:14.2414701:20:07.99115
65 369 3 Zalewski Robert Warszawa-Ursynów MayerSport BokserskAutoserwis FM4001:17:53.6913301:28:46.2719401:41:07.3842
66 346 3 Krakowiak Piotr Legionowo RETRO BikeAcademy.pl FM4001:26:24.289501:28:47.5318101:20:12.3670
67 300 3 Łuczak Bartek SANDOMIERZ FM2001:23:07.949001:29:27.778401:34:16.65126
68 284 3 Kusal Longin SKARŻYSKO-KAMIENNA STC SKARŻYSKO KAMIENNA FM6001:34:15.3813901:39:36.987001:08:13.6475
69 282 3 Żurek Marian SKARYSZEW FM5001:23:04.429501:34:43.115901:34:16.41128
70 240 3 Cur Marcin nałeczów Cisowianka FM2001:26:56.766701:39:56.183301:34:15.36140
71 228 3 Godlewski Darek Kobyłka RETRO BikeAcademy.pl FM4001:22:32.069901:26:34.578901:08:18.9940
72 219 3 Zakowicz Paweł RETRO BikeAcademy.pl FM3001:22:26.4010001:28:45.998801:37:56.0331
73 210 3 Cieślak Jacek Warszawa MayerSport BokserskAutoserwis FM5001:26:18.376901:34:17.4711301:45:13.7328
74 206 3 Wicherkiewicz Marcin Warszawa FM4001:34:17.6211201:21:45.305101:08:18.0343
75 193 3 Fedor Martin Ciechanów T4B Bike Team FM4001:25:43.777601:21:15.255501:08:14.7462
76 165 3 Żywicki Adam Nałęczów Cisowianka FM3001:26:05.897303:14:13.002701:08:14.4165
77 149 3 Bukowski Marek Warszawa LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) FM5001:34:22.529901:45:20.482301:37:58.9627
78 143 3 Pilsyk Bartłomiej bielsko-biała Go sport ak-sped team FM3001:26:17.557001:33:54.076602:11:50.477
78 143 3 Kania Robert Konskie HPE-ESKOM-Whistle FM4001:23:12.348202:11:49.70903:06:57.0052
79 138 3 Szeremeta Paweł LUBLIN FM4001:30:11.475101:35:25.794901:45:02.7538
80 130 3 Markowski Piotr Warszawa TVP SPORT FM4001:39:05.277301:45:13.642901:16:05.2928
81 129 3 Kuźmin Jarosław KUTNO FM4001:39:03.967801:50:42.791601:26:00.2835
82 112 3 Szejna Jarosław KOŃSKIE HPE-ESKOM-Whistle FM5001:36:38.982701:42:41.906503:19:06.0020
83 98 3 Zabost Zenon Łowicz Klub Kolarski Łowicz FM6001:42:42.116401:50:59.90801:16:05.7826
84 90 3 Amer-Montserrat Miquel Warszawa CYKLON Sport Serwis FM4001:55:05.262001:26:01.503201:08:20.5438
85 82 3 Dujka Przemysław Opoczno TEAM HUROM FM3003:16:41.002201:39:44.855101:37:19.649
86 79 3 Grzonek Paweł Stare Bosewo Mega Sonic FM3003:28:39.001201:24:45.924601:16:07.4321
87 60 3 Hofman Tomasz Warszawa Kraft MTB Team FM5001:34:27.783501:31:32.361001:16:08.5015
88 58 3 Boruch Dariusz Nałęczów Cisowianka FM2001:42:23.841501:40:15.173203:29:05.0011
89 55 3 Myszkiewicz Piotr Nałęczów Cisowianka FM4001:38:04.232201:43:12.682003:27:05.0013
90 51 3 Depta Michał Nałęczów Cisowianka FM2001:39:52.842001:49:14.431403:22:06.0017
91 46 3 Witaszek Paweł PODKOWA LEŚNA Cisowianka FM5001:50:34.463203:48:40.00301:31:31.8611
92 313 2 Wójcik Marek Ciechanów JURAND Ciechanów FM3001:28:44.9122301:08:12.4790
93 310 2 Bijak Cezary Płock Płocki Klub Kolarski FM4001:18:00.3511701:28:46.36193
94 300 2 Rojek Kamil Wyszków CATENA WYSZKÓW FM3001:28:45.8720801:39:35.5892
95 292 2 Filipczak Jacek Brzeziny FM3001:28:46.3819201:39:34.88100
96 278 2 Arseniuk Krzysztof Warszawa Legion-serwis Active Jet Merida Team FM3001:26:28.189201:28:47.12186
97 275 2 Saciuk Tomasz Warszawa OD-DECH Szkoła Windsurfingu FM5001:26:24.269701:28:48.14178
98 264 2 Mycielski Maciej Otwock IBOX Mała Liga Cycling Team FM3001:18:35.9010901:29:24.31155
99 259 2 Matras Wojciech Puławy Sklep rowerowy ATOL-BIKE FM2001:17:48.5813801:26:18.63121
99 259 2 Janas Michał Laski FM3001:16:06.0215001:26:20.95109
100 257 2 Walczak Jacek koło KS TEAM STARA MIASTO FM5001:28:46.8018801:39:37.0369
101 255 2 Krawczyk Robert Jastków MAYDAY Team FM5001:17:54.5013101:25:40.64124
102 240 2 Knapczyk Piotr Skrzeszew PZU Sport Team FM4001:28:49.6117301:08:14.1467
103 231 2 Maślankiewicz Konrad Warszawa SZCZEŚLIWI HUMAN-SKILLS FM4001:23:12.908101:32:24.72150
104 228 2 Cała Mariusz Bukowiec PASJONACI KOLARSTWA ANDRESPOL FM4001:28:46.7018901:43:12.1539
105 218 2 Kuropatwa Mikołaj PTC ALPINA PABIANCE FM2001:34:15.6813401:20:10.7684
106 208 2 Sankowski Robert TOMASZÓW MAZOWIECKI Niewiadów Boro FM4001:18:00.5211501:26:26.2593
106 208 2 Jagieła Jerzy Łódz DANIELO SPORTSWEAR LUKS 2 STRYKÓW FM6001:32:22.4215401:39:42.1954
107 205 2 Snopek Stanisław Hornówek Warszawski Klub Kolarski FM2001:28:53.4015903:07:24.0046
108 204 2 Miszczuk Andrzej LUBLIN Inżynieria Rowerowa FM4001:18:00.6911401:26:31.4590
109 185 2 Kosmowski Kamil Łowicz Klub Kolarski Łowicz FM3001:34:15.8613201:39:44.0153
110 180 2 Boszczyk Ryszard KIELCE SAP SERWIS FM4002:42:26.0202:53:04.9001:20:11.207801:07:18.03102
111 168 2 Adamczyk Ryszard ZBLIŻYN FM6001:34:15.6013603:11:09.0032
112 164 2 Podleśny Maciej Lublin LKK LUBLIN FM3001:23:07.439101:29:38.4373
112 164 2 Bączkowski Augustyn Warszawa FLYING SPAGHETTI MONSTER TEAM FM5001:34:16.5612703:09:10.0037
113 158 2 Laskowski Piotr Lublin oxy.pl FM3001:23:03.969601:34:39.6462
114 152 2 Rusowicz Waldemar Kraśnik Erkado Racing Team Kraśnik FM6001:19:17.5010701:38:04.8745
115 144 2 Suchecki Adam Stasin FM3001:23:39.727801:39:37.3466
116 130 2 Bilewicz Andrzej Michałowice GORANGA TEAM FM4001:23:45.957701:34:51.2953
117 127 2 Kluska Piotr Warszawa Oxygen Cycling Project FM4001:34:46.053301:38:33.9594
117 127 2 Ogrodnik Sebastian Józefów FM2001:23:14.908001:35:28.0547
117 127 2 Milczewski Grzegorz GRODZISK MAZOWIECKI FM3001:20:12.576701:08:14.9660
118 119 2 Drela Piotr Warszawa ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM FM5002:42:42.8102:53:04.9103:06:13.006401:39:41.8655
119 117 2 Jasiński Jakub ANDRESPOL PASJONACI KOLARSTWA ANDRESPOL FM3001:38:14.289501:45:21.4422
120 114 2 Myszkowski Radosław GŁOWNO `SOKÓŁ` ALEKSANDRÓW FM7001:39:00.308803:14:13.0026
121 99 2 Zabost Wojciech JANOWICE Klub Kolarski Łowicz FM5001:30:04.565201:23:01.6647
122 98 2 Wąsiakowski Bartek Łódź FM3001:42:46.495701:25:57.1241
123 97 2 Król Paweł Warszawa FM3001:26:00.313401:08:14.4563
124 93 2 Dąbrowski Jarosław Białobrzegi FM3001:36:13.613001:42:42.9163
125 90 2 Michalik Krystian Garwolin FM4001:23:10.968402:11:51.236
126 75 2 Karwowski Jakub Ożarów Mazowiecki DSV TEAM FM3001:42:47.455301:16:06.8622
127 73 2 Ostojski Waldemar WARSZAWAMICHAŁOWICE FM6001:42:49.054801:26:04.2025
128 66 2 Lipiński Krzysztof Szczecin Cisowianka FM5001:31:47.484201:42:19.1724
129 65 2 Ciaś Przemysław Jozefow TS Meran-Otwock FM4001:32:11.844001:45:18.9925
130 62 2 Romańczuk Paweł Łęczna FM3001:31:46.204301:45:52.2719
131 58 2 Szopiński Jacek Zgierz RS Team FM4001:42:49.204701:50:46.1311
132 54 2 Sokołowski Bartosz Warszawa FM2001:42:48.465101:14:32.6902:04:00.443
132 54 2 Ihnatowicz Arkadiusz Warszawa FM5001:42:48.894901:59:01.655
133 44 2 Turski Piotr Lublin MAYDAY Team FM4001:42:19.132603:19:46.0018
133 44 2 Bylak Paweł Małopole FM3001:46:13.101401:16:04.4630
134 43 2 Woźniak Jacek Skierniewice FM5001:31:30.581401:16:05.0029
135 42 2 Dąbrowski Jerzy CHEŁM FM6001:38:42.522101:42:21.0521
135 42 2 Laskowski Andrzej lublin `PROMIL` BIKE TEAM FM5001:37:58.892401:46:18.9418
136 37 2 Sobczyński Piotr Warszawa TVP SPORT FM4001:44:08.581401:53:28.6223
137 30 2 Kosiorek Andrzej Częstochowa Danielo REMO Głowno FM5002:11:50.00801:39:37.1122
138 22 2 Podgórski Jerzy Łódź CykloManiak.pl FM7001:54:53.342104:02:59.00100:47:15.8200:29:47.00
138 22 2 Kowalski Artur Warszawa FM4001:41:57.771601:53:13.746
139 19 2 Szpilczynski Witold Lublin FM7001:46:15.96901:54:43.0910
140 17 2 Fabijanowski Wacław ŁÓDŻ FM7002:00:11.671501:29:36.1102:00:06.392
140 17 2 Jastrzębski Stanisław WYSZKÓW TRW MTB Racing FM5001:49:43.06901:22:44.278
141 14 2 Koput Błażej Ciecierzyn FM2001:46:43.15801:56:29.116
142 11 2 Dymowski Andrzej STALOWA WOLA FM6001:47:48.85602:02:34.935
143 241 1 Miela Damian WROCŁAW STREFASPORTU.PL MW INVEST FM2001:27:18.83241
144 235 1 Janic Łukasz NOWOGARD STC STARGARD FM2001:28:05.53235
145 229 1 Wasiński Paweł KĄKOLEWO STREFASPORTU.PL MW INVEST FM2001:28:05.97229
146 226 1 Chmielewski Maciej Stargard STC STARGARD FM4001:28:44.70226
147 212 1 Szlęk Paweł Oborniki Śląskie PM Rider Team FM2001:28:45.79212
148 210 1 Okoński Stanisław ŁASK FM5001:28:45.82210
149 206 1 Zakrzewski Mateusz Łowicz Klub Kolarski Łowicz FM2001:28:45.90206
150 202 1 Zaworski Michał Leszno STREFASPORTU.PL MW INVEST FM3001:28:45.97202
151 200 1 Dyzio Piotr Józefów SuperDrob Bike Team FM4002:42:30.8601:28:46.09200
152 190 1 Osiński Kamil Warszawa NC+ SPORTS TEAM FM3002:36:49.5201:28:46.53190
153 187 1 Krężel Grzegorz WROCŁAW SKU TEAM FM5001:28:46.87187
154 184 1 Malinowski Kamil Pabianice FM3001:28:47.29184
155 183 1 Pec Marcin OPOCZNO TEAM HUROM FM4001:28:47.3118305:47:14.00
156 180 1 Stankiewicz Tomasz Stargard STC Stargard FM3001:28:47.55180
157 179 1 Stolarczyk Rafał Częstochowa FM4001:28:47.66179
158 177 1 Uryga Dariusz Brzezionka Danielo REMO Głowno FM4001:28:48.21177
159 176 1 Fiedurek Mateusz Warszawa ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM FM3002:16:18.2601:28:48.39176
160 175 1 Kreczetowski Krzysztof Wschowa Strefasportu MW Inwest FM4001:28:49.16175
161 174 1 Tokłowicz Marcin Bielawy KTK IMAGE CYCLING TEAM FM4002:37:24.5901:28:49.52174
162 172 1 Czerwiński Grzegorz ŁÓDŹ RaggaBomba FM3001:28:49.76172
163 171 1 Zachacz Andrzej Węgorzyno STC STARGARD FM4001:28:49.96171
164 170 1 Gruda Michał WARSZAWA RETRO BikeAcademy.pl FM4001:28:50.12170
165 167 1 Kmiecik Łukasz PUŁAWY atolbike.pl Puławy FM3001:28:50.46167
166 165 1 Łabiak Dariusz RAWICZ FM4001:28:50.70165
167 164 1 Szyktanc Paweł Pabianice PTC ALPINA PABIANCE FM3001:28:51.11164
168 161 1 Kutrowski Błażej Leszno STREFASPORTU.PL MW INVEST FM2001:28:53.13161
169 160 1 Kałużyński Maciej Łódź FM3001:28:53.17160
170 158 1 Papież Przemysław Leszno STREFASPORTU.PL MW INVEST FM4001:28:55.46158
171 156 1 Barabasz Michał Józefów GO SPORT AK-SPED TEAM FM2001:29:24.20156
172 153 1 Jakuć Leszek wRZOSOWA FM6001:32:22.59153
173 148 1 Krajewski Marek Płock Płocki Klub Kolarski FM6001:32:27.07148
174 144 1 Sawa Robert Turka GO SPORT AK-SPED TEAM FM4001:16:09.13144
175 142 1 Lasia Zbigniew RADOM FM5001:34:15.16142
175 142 1 Ostojski Adam Pabianice GATTA BIKE-RS FM2002:28:33.2301:24:49.55142
176 141 1 Szaj Romuald PRZEŹMIEROWO MERK TEAM WĄGROWIEC FM6001:34:15.31141
177 138 1 Chibowski Paweł Warszawa New Age Fitness - SklepRowerowy.pl FM4001:34:15.59138
178 136 1 Arcipowski Maciej Pasek RETRO BikeAcademy.pl FM3001:24:51.61136
179 135 1 Drouin Pierre-Francois Warszawa FM3001:34:15.63135
180 133 1 Adamiec Piotr Józefów GO SPORT AK-SPED TEAM FM2001:34:15.76133
181 131 1 Grodziński Piotr KAMIENIEC WROCŁAWSKI SKU TEAM FM5001:34:16.13131
182 130 1 Duszka Adrian NOWY SACZ BodyiCoach Cycling Team FM2001:25:34.61130
183 125 1 Siebert Piotr Poznań MERX TEAM WĄGROWIEC FM5001:34:16.7812503:22:45.00
184 124 1 Niedźwiedzki Sławomir Troszyn FM3001:34:16.82124
185 122 1 Żukowski Michał JURAND Ciechanów FM4001:34:16.97122
186 121 1 Fus Wiesław Żychryn FM5001:34:16.98121
187 120 1 Jarkowski Tomasz Ostrołęka FM2001:34:17.02120
188 118 1 Radzio Bartosz GRÓJEC FM4001:34:17.17118
189 117 1 Barańczyk Piotr Jabłonna FM4001:34:17.21117
190 116 1 Machowski Zbigniew Skierniewice Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów FM6001:34:17.22116
191 115 1 Turkiewicz Grzegorz Zduńska Wola GATTA BIKE-RS FM5001:26:20.50115
192 114 1 Kowalczyk Mateusz kielce TRW MTB Racing FM2001:07:17.39114
193 111 1 Fadeev Sergey FM6002:32:55.2401:26:20.7811105:48:34.00
194 109 1 Woźnica Łukasz Sulejówek RETRO BikeAcademy.pl FM2002:45:34.1801:39:34.68109
194 109 1 Zdoński Maciej FM3001:34:17.99109
195 108 1 Boratyn Artur Sosnowiec FM4002:36:34.2101:07:17.81108
196 107 1 Jaskulski Radosław GNIEZNO FM4001:34:18.38107
197 106 1 Ornaf Piotr Pabianice biketimeteam.pl FM3001:34:18.41106
198 105 1 Skoczeń Michał Wyszków K.K. CATENA WYSZKÓW FM3001:34:18.81105
199 104 1 Rochna Slawomir Stargard Szcz STC Stargard FM5001:34:19.41104
200 103 1 Zakielarz Łukasz KRAKÓW FM4001:39:34.75103
201 102 1 Grzegrzółka Mariusz WOHYŃ FM4001:22:19.57102
202 100 1 Przybylski Piotr Wiązowna GO SPORT AK-SPED TEAM FM3001:34:21.05100
202 100 1 Juszczak Adrian Godziesze Małe FM2001:20:09.68100
203 98 1 Walicki Filip Warszawa FM3001:22:49.2498
203 98 1 Urbański Sławomir WĄGROWIEC FM4001:34:25.2098
204 97 1 Fijałkowski Rafał BRUNOWICE Fiołek on Road FM2001:34:42.9097
204 97 1 Bylicki Jerzy Ksawerów FM6001:39:35.1697
205 94 1 Zając Zbigniew BIŁGORAJ BSK MIÓD KOZACKI FM5001:26:24.9394
205 94 1 Lewandowski Piotr ŁÓDŹ FM5001:39:35.3994
206 92 1 Szymański Bartosz Warszawa FM3001:23:04.9692
206 92 1 Markowski Michał WROCŁAW FM2001:38:34.2892
207 91 1 Aramowicz Daniel WROCŁAW SKU TEAM FM4001:38:37.2191
208 90 1 Baranowski Jarosłąw Wałbrzych Danielo REMO Głowno FM3001:38:57.2990
209 88 1 Fajkowski Grzegorz Wrocław FM7001:39:35.8388
209 88 1 Tomala Armin Łaskarzew FM3001:23:08.4788
210 87 1 Gawroński Przemysław Łowicz FM3001:39:00.6787
210 87 1 Omiotek Jakub Goraj Specialized Cycling Team FM2001:23:09.0987
211 86 1 Prusiński Norbert Kobyłka RETRO BikeAcademy.pl FM5001:23:09.2986
211 86 1 Bielecki Sebastian PIASKI MAYDAY Team FM2001:39:01.1186
212 85 1 Wasiłek Paweł KOBYŁKA ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM FM3001:39:01.2785
212 85 1 Rymarz Rafał Piotrków Trybunalski BodyiCoach Cycling Team FM2003:03:47.0085
213 84 1 Lasota Krzysztof ŁÓDŹ FM4001:39:35.9184
214 83 1 Obszyński Tomasz BIŁGORAJ FM4001:29:28.6583
215 82 1 Majcher Marek BUKOWIEC PASJONACI KOLARSTWA ANDRESPOL FM6001:39:03.3082
216 81 1 Dziewiela Jacek Lublin MAYDAY Team FM6001:29:31.3781
216 81 1 Bukowski Michał Święciechowa Onninen Team FM4001:39:03.5381
217 80 1 Zawistowski Grzegorz Warszawa FM3001:39:36.1280
217 80 1 Kamejsza Bartosz FM4001:39:03.6280
218 79 1 Wróblewski Arkadiusz Sławno fENIKS HUROM FM3003:04:21.0079
219 77 1 Banaszek Wojciech LUBLIN FM4001:29:33.5677
219 77 1 Baranowski Alan Głowno Danielo REMO Głowno FM2001:39:04.1777
219 77 1 Michalak Lechosław WARSZAWA GKK OPTY MAZOWSZE FM6001:08:13.2677
220 76 1 Kozak Tadeusz Kozaki MIÓD KOZACKI BIŁGORAJ FM5001:29:34.8576
220 76 1 Łatacz Paweł Warszawa AirBike.pl Team FM5001:39:04.2276
220 76 1 Szkodny Tomasz Brzesko FM2001:39:36.6076
221 75 1 Wojciechowski Adam WARSZAWA NTT System FM4001:39:04.3975
221 75 1 Czechowski Tomasz kutno GATTA BIKE-RS FM3003:00:00.0001:29:35.0875
222 74 1 Różański Mateusz 29R - Kaliska Grupa Kolarska MTB FM3001:20:11.9374
222 74 1 Hurkała Mateusz BSK MIÓD KOZACKI FM2001:29:35.6574
223 73 1 Mazur Rafał Warszawa PREMA CYCLING TEAM FM4003:04:34.0073
224 72 1 Stępień Rafał Łódź GO SPORT AK-SPED TEAM FM2002:32:53.7402:10:15.8502:41:07.9205:47:39.0002:40:54.9501:20:12.017201:37:53.68
224 72 1 Brzeziński Maciej Stare Grochale Vienna Life FM4001:39:06.7572
224 72 1 Fiedor Krzysztof MAYDAY Team FM3001:29:38.4572
225 71 1 Rybacki Zbigniew Legionowo T4B Bike Team FM5001:08:13.7871
225 71 1 Janiczek Wojciech Piotrków Trybunalski FM5001:39:08.4671
225 71 1 Omiotek Kuba BIŁGORAJ OmCar Team FM2001:29:44.8671
225 71 1 Łoński Tomasz BEŁCHATÓW FM2001:39:36.9871
226 70 1 Dobroszek Marcin Łódz Raleigh GAC FM3001:40:17.4870
227 69 1 Nienałtowski Andrzej Lipinki Retro Rowery Duda Team FM4001:41:04.7769
227 69 1 Rytel Andrzej Siedlce Siedlce FM5001:30:37.8869
228 68 1 Becz Karol Białobrzegi Radzio Rowery FM3001:41:05.1668
228 68 1 Olejnik Michał Pabianice FM3001:39:37.1468
229 67 1 Krauze Wojciech WROCŁAW SKU TEAM FM5001:41:25.2067
230 66 1 Szeląg Paweł Głowno Danielo REMO Głowno FM6001:42:03.2966
230 66 1 Keler Artu LUBLIN FM3001:27:33.7266
230 66 1 Kusiowski Leszek MAŁY RUDNIK FM3001:20:12.9766
231 65 1 Malinowski Jacek PŁOCK MayerSport BokserskAutoserwis FM5001:39:37.5265
231 65 1 Pajer Artur SZTYNWAG FM4001:20:13.3365
232 64 1 Tomczyński Andrzej ŁÓDŹ FM3001:39:37.5564
232 64 1 Bachmura Michał Fasty FM2001:20:13.3864
232 64 1 Protsiv Nazar LWÓW FM3001:27:58.1364
233 63 1 Marosz Dawid GNIEZNO FM3001:20:14.2963
233 63 1 Teda Krzysztof Bełchatów Warach-Rowery FM5001:39:37.5963
233 63 1 Janisiewicz Tomasz UNIN KOLONIA FM5001:28:24.0563
233 63 1 Bury Marek Bilgoraj BSK MIÓD KOZACKI FM4001:34:35.4163
234 62 1 Bogacki Filip Warszawa Legia Cycling Club FM5001:20:14.7462
234 62 1 Węglarz Damian Krzeptów HuzarBikeAcademy FM4001:39:37.8962
235 61 1 Wędzikowski Andrzej Opoczno Team Hurom FM5003:06:26.0061
235 61 1 Dobosz Adam Wrocław Deichmann FM3001:39:38.5861
235 61 1 Kubacki Piotr Podobrodzie BodyiCoach Cycling Team FM3001:34:42.5661
235 61 1 Kwiatkowski Jan Łódź FM6001:42:43.7061
236 60 1 Klimaszewski Piotr Warszawa LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) FM4002:42:24.1602:47:29.3801:39:38.7260
236 60 1 Perucki Piotr Cisowianka FM3001:28:34.9360
236 60 1 Czarnecki Jarosław Kalisz Kaliski trening na szosie FM3001:33:16.0160
236 60 1 Torba Adrian Janów Lubelski Baran Cycling Team FM2001:34:42.6260
236 60 1 Kostecki Sebastian ZIELONKA FM2001:42:44.5160
237 59 1 Słupek Paweł Warszawa T4B Bike Team FM3001:08:15.3059
238 58 1 Erber Dariusz Dariobike Team FM4003:06:36.0058
238 58 1 Fuśnik Nitaj Filipowice GORANGA TEAM FM2001:28:54.8658
238 58 1 Szuper Marek DUŃKOWICZKI FM5001:34:46.6758
238 58 1 Niewiadomski Piotr JÓZEFOSŁAW FM3001:42:45.8758
239 57 1 Tężycki Marcin Skępe CLI FM2001:39:41.4257
240 56 1 Baranowski Dariusz Głowno Danielo REMO Głowno FM4002:47:32.0803:06:45.0056
240 56 1 Pawlaczyk Krzysztof Warszawa LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) FM2001:42:46.8456
241 55 1 Grabek Radek FM4001:29:28.2455
242 54 1 Skalski Kacper Warszawa ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM FM3001:33:16.3554
243 53 1 Tereszczuk Jacek Lublin FM5001:29:32.9853
244 52 1 Czyżewski Rafał Grójec FM3001:42:47.8152
244 52 1 Komornik Marek PODBORCZE BSK MIÓD KOZACKI Kozzak.pl FM4001:35:12.0152
245 50 1 Gumieniak Piotr Warszawa MayerSport BokserskAutoserwis FM3001:08:16.9850
245 50 1 Stefaniak Arkadiusz Chełm FM3003:07:15.0050
245 50 1 Majdański Józef RZESZÓW FM6001:35:25.3350
245 50 1 Tobjański Szymon Łódź FM2001:39:46.7150
246 48 1 Kotuła Rafał Kraśnik Erkado Racing Team Kraśnik FM4001:35:26.1648
246 48 1 Płusa Szczepan Starachowice FM5001:33:20.0748
246 48 1 Poręba Haridas KRAKÓW GORANGA TEAM FM2001:30:37.6148
246 48 1 Sobkiewicz Maciej Rokiciny Polskie Koleje Państwowe FM2001:39:47.3948
246 48 1 Łukasik Mateusz OPOCZNO TEAM HUROM FM2003:07:21.0048
247 47 1 Brodzik Andrzej Lublin BARAN CYCLING TEAM FM5001:31:13.8047
248 46 1 Niedźwiedzki Jarek BIŁGORAJ FM4001:38:03.5946
249 45 1 Jakubowski Piotr Warszawa Polski Klub MTB FM4001:42:49.7645
250 44 1 Powierża Paweł warszawa FM4003:00:00.0003:24:17.3403:16:18.9201:08:17.8044
250 44 1 Rodzik Jarosław Puławy FM5001:31:30.3544
250 44 1 Szadura Michał Warsaw KK Szybkie Kopyto FM3002:42:16.9602:05:49.0601:25:53.2044
251 43 1 Karpiński Andrzej Michałowice FAMSUPPORT-NILFISK TEAM FM4001:42:50.0443
252 42 1 Ziemlewski Zbigniew Chełmno LZS Mały Rudnik FM6001:25:56.6242
253 41 1 Waleszkiewicz Tomasz wohyn FM4001:32:00.2541
253 41 1 Jach Piotr ŁÓDŹ FM3001:42:50.6441
254 40 1 Kaźmierczak Mariusz TUSZYN FM4001:43:11.9040
254 40 1 Lenart Krzysztof JANÓW LUBELSKI FM4001:39:13.6740
255 39 1 Michalski Rafał Skierniewice FM3001:25:58.3539
255 39 1 Kokoryk Michał Międzyborów, Stare Budy HULMAG wood magic FM3001:44:32.1939
255 39 1 Skocz Tomasz BOCHOTNICA FM3001:32:13.9539
256 38 1 Frąckowiak Sławomir Komorniki FM4003:08:42.0038
256 38 1 Witaszek Jakub bRWINÓW Cisowianka FM2001:33:05.9038
256 38 1 Szulc Mateusz Łódź FM3001:43:14.3038
257 37 1 Krupiński Marcin Warszawa JURAND Ciechanów FM3001:08:20.7937
257 37 1 Adamczyk Matthieu Warszawa Tour de Friends FM2001:44:29.8937
257 37 1 Basiński Bartłomiej Łódź Exigo Velo FM3001:46:35.2337
257 37 1 Daśko Stanisław JANÓW LUBELSKI FM4001:39:17.6137
258 36 1 Dubas Kazimierz Łódź CykloManiak.pl FM6001:45:08.0936
258 36 1 Mazur Janusz Lublin Orzły Team FM5001:39:18.3136
259 35 1 Krubnik Adam BIŁGORAJ VIPACK TEAM Biłgoraj FM4001:39:19.2535
259 35 1 Ograbek Mariusz KOŁO FM2001:45:09.1235
260 34 1 Kosiorek Henryk Głowno Danielo REMO Głowno FM7001:50:02.4634
260 34 1 Pawęzka Michał RZYCZYCE VIPACK TEAM Biłgoraj FM3001:39:19.3234
260 34 1 Jaworski Sebastian ŁÓDŹ FM3001:45:09.5634
260 34 1 Michnicki Marcin WARSZAWA FM4001:12:23.2234
261 33 1 Lange Marcin Ciechanów T4B Bike Team FM4001:16:03.7133
261 33 1 Rakoca Łukasz Łódz FM3001:50:31.7933
262 32 1 Wrona Paweł WARSZAWA FM4001:16:04.2432
263 31 1 Rapczyński Witold WARSZAWA FM4001:36:09.3531
264 29 1 Szyszyński Piotr Żychlin KS TEAM STARE MIASTO FM3002:47:35.0803:12:27.0029
264 29 1 Siemiński Tomek Łódź Manufaktura Mocy FM3001:50:36.6829
264 29 1 Borusiński Paweł Warszawa FM5001:12:51.7601:26:02.8129
265 28 1 Lach Jacek FM4003:13:46.0028
265 28 1 Szklarz Antoni BARANÓW SANDOMIERSKI FM7001:40:38.4528
265 28 1 Wiszowaty Krzysztof Ostrołęka FM3001:50:36.8928
265 28 1 Ossowski Michał Gniezno FM3003:04:38.9501:26:02.9428
266 27 1 Sawicki Andrzej Lublin GO SPORT AK-SPED TEAM FM5003:00:00.0001:42:18.9527
266 27 1 Kopeć Jarek Łódź Hyenateam FM4001:45:14.3527
266 27 1 Królewski Wojciech Łódź FM3001:50:37.3127
267 26 1 Szczypek Łukasz Otwock Sklepy Sportowe Sport-Tour Otwock FM3001:37:27.5426
267 26 1 Księżak Łukasz Aleksandrów Łódzki FM2001:50:37.3226
268 25 1 Bareja Leszek Warszawa FM4001:16:06.2325
268 25 1 Zieliński Dariusz Warszawa FM4001:51:59.9025
268 25 1 Dudek Adam Wólka Dworska SZPRYCHA TEAM FM3001:37:53.1925
268 25 1 Urbański Norbert RZESZÓW FM3001:42:19.152501:32:44.11
268 25 1 Stronias Paweł opoczno Team Hurom FM3003:14:15.0025
269 24 1 Bobakowski Marek Grupa Wirtualna Polska FM3001:53:27.4324
269 24 1 Begger Łukasz Opoczno FENIKS HUROM FM3003:14:15.0024
270 23 1 Komoda Jędrzej Mińsk Mazowiecki FM2001:38:02.2323
270 23 1 Kłosowski Krzysztof Krosno Kross Staff Team FM2001:39:31.6123
270 23 1 Czapka Sławomir BIŁGORAJ VIPACK TEAM Biłgoraj FM4001:42:19.6923
270 23 1 Przybyła Filip Opoczno Team Hurom FM2003:14:16.0023
270 23 1 Hińcza Lech KIELCE FM7001:26:07.0423
271 22 1 Radzikowski Jarosław Łódź FM4001:53:29.8622
271 22 1 Nieborak Grzegorz Modliborzyce GUKS Modliborzyce FM5001:42:19.8222
272 21 1 Lachowski Grzegorz opoczno Team Hurom FM4003:17:59.0021
272 21 1 Stawicki Zbigniew Toruń CLI FM5001:45:22.0421
273 20 1 Stankowski Piotr Łomianki Takeda FM4001:45:22.6620
273 20 1 Jankowski Andrzej Łaskarzew Wieliszew Heron Team FM5001:42:53.2920
274 19 1 Karolak Ireneusz Tomaszowice Kolonia FM5001:40:48.6219
274 19 1 Herner Grzegorz Ciechanów FM4001:16:07.5119
274 19 1 Bielecki Jakub FM2001:55:20.4519
274 19 1 Reszka Artur Opoczno Team Huron FM4003:19:08.0019
275 18 1 Chajda Paweł PŁOCK FM4001:41:47.7818
275 18 1 Zawidzki Jarosław Deutsche Bank Bike Team FM4001:44:18.0918
276 17 1 Tekliński Bogdan PŁOCK FM4001:41:57.6717
276 17 1 Kłosik Grzegorz FM4001:55:23.4817
277 16 1 Janas Mateusz łodź RS Team FM3001:45:28.2316
277 16 1 Lichoń Jacek Sulejówek sporTTeam FM4001:31:29.601601:37:56.45
277 16 1 Kurek Damian Łowicz FM2002:00:10.7216
277 16 1 Pierzchalski Sebastian Radomsko Rowerzyści w Radomsku Pierzchalski Cycling Team FM3003:25:00.0016
278 15 1 Karski Krzysztof Kielce FM3001:31:29.9815
279 14 1 Przęzak Marcin GO SPORT AK-SPED TEAM FM3003:26:44.0014
279 14 1 Torbus Henryk KALISZ Tama Polska FM7002:09:12.9114
280 13 1 Kowalski Paweł Warszawa Algotech Polska FM4001:46:19.7713
280 13 1 Krzywicki Grzegorz Lublin FM3001:50:55.9313
280 13 1 Antolak Piotr Warszawa FM4002:10:12.8813
280 13 1 Rojek Piotr NOWOGRÓD FM2001:44:33.6013
280 13 1 Gabara Piotr BRZEZINY FM4001:31:30.6813
281 12 1 Zygmunt Artur BIŁGORAJ VIPACK TEAM Biłgoraj FM4001:52:31.5412
282 11 1 Karpiesiuk Łukasz Chotomów LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) FM4001:17:48.9901:21:03.8311
282 11 1 Komoda Jakub Warszawa FM3001:45:47.3911
282 11 1 Kołacki Ryszard Wągrowiec Merx Team Wągrowiec FM6002:11:48.0211
282 11 1 Wieleba Krzysztof Modliborzyce GUKS Modliborzyce FM2001:54:35.1211
282 11 1 Szymański Mateusz GLADCZYN SZLACHECKI FM2001:48:04.6011
283 10 1 Klim Łukasz TVP SPORT FM3002:11:48.0710
283 10 1 Trojanowski Krzysztof Ćmiłów Ichiban Ćmiłów FM4001:45:56.3210
283 10 1 Mańdok Paweł WROCŁAW FM4001:50:53.7910
284 9 1 Strojek Andrzej BIBICE ORANGE IRON TEAM FM4001:54:48.259
285 8 1 Wieleba Mariusz Modliborzyce GUKS Modliborzyce FM4001:54:50.708
286 7 1 Górski Rafał Lublin FM3001:47:36.177
286 7 1 Radzik Robert Janów Lubelski FM4001:54:51.047
286 7 1 Chmielewski Jacek BIAŁYSTOK FM5001:22:44.657
286 7 1 Jarecki Mateusz Skierniewice TVP SPORT FM3001:38:59.187
287 6 1 Rusek Piotr Warszawa FM4001:39:02.306
287 6 1 Wyka Andrzej GDYNIA FM6001:22:45.936
288 5 1 Słabik Michał Warszawa FM3001:53:24.785
288 5 1 Szydłowski Sebastian Cisowianka FM3001:49:42.655
288 5 1 Raszpunda Artur WARSZAWA FM4001:39:04.275
288 5 1 Wikaliński Jarosław WARSZAWA FM4001:22:46.115
289 4 1 Morawskii Andrzej Szypliszki Cisowianka FM5001:53:34.644
289 4 1 Mordka Hubert FM4002:14:44.424
289 4 1 Jednorowski Michał Jasienica FM4001:22:47.324
289 4 1 Mucha Grzegorz JANÓW LUBELSKI FM4002:02:43.664
289 4 1 Gołąb Paweł Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin FM3001:59:42.334
289 4 1 Kubiak Ryszard Łódź TWIERDZA FM5001:39:08.504
290 3 1 Nowotka Wiktor Piaseczno PATNET TEAM FM7002:14:56.983
290 3 1 Połetek Tomasz JANÓW LUBELSKI FM3002:03:27.173
290 3 1 Mathiak Rafał FM4001:22:47.893
291 2 1 Jedlewski Krzysztof Lublin FM4002:15:24.552
291 2 1 Półtorak Michał Wołomin RETRO BikeAcademy.pl FM4001:22:52.072
291 2 1 Wcisło Stanisław Końskie FM7003:51:35.002
291 2 1 Muzyka Tomasz Warszawa FM3002:08:55.362
291 2 1 Latosek Rafał WARSZAWA FM4002:04:32.002
291 2 1 Mordka Antoni FM2002:20:01.092
292 1 1 Majewski Artur Kobyłka RETRO BikeAcademy.pl FM4002:10:19.7901:24:58.691
292 1 1 Błądek Tomasz Puławy atolbike.pl Puławy FM3002:36:52.6002:35:10.901
292 1 1 Cymerman Salomon Warszawa FM6002:04:32.381
292 1 1 Majkowski Ryszard Janów Lubelski Zamana Group FM5002:18:40.521
292 1 1 Greczyło Tomasz Warszawa FM4002:28:00.491
292 1 1 Batorek Bogdan RAWA MAZOWIECKA FM4002:01:55.251

Uwagi dotyczące wyników należy nadsyłać na ten adres.

Prosimy nie umieszczać uwag na forum, lecz wysyłać emailem na ww. adres.
Ze względu na konieczność autoryzacji zgłoszenia, tylko taka forma jest właściwa.

 

Archiwum wyników z wcześniejszych sezonów.

O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu - Web Designrysynek malarstwo Kraków kursy przygotowawcze ASP szkoly plastyczne grafika formy architektura wnetrz rysunku malarstwa krakowieGaleria Rekodziela: torebki bizuteria kolczyki odziez z plótna hand made rekodzielo artystyczne wykonane recznie malowane zrobione na drutach lale misie prezent kraków robioneChoochoo Train for Toddlers, choo, learn, counting, numbers, educational, taps, rail, education, children, child, kids, boys, train, tracks, railroad, preschool, steam, locomotive, top, funny, simple