Zaloguj się
Wyniki
Dystanse
Pro
• K: Open
• M: Open MM20 MM30 MM40 MM50
1/2Pro
• K: Open FK20 FK30 FK40
• M: Open FM20 FM30 FM40 FM50 FM60 FM70


Wycofani


Cisowianka Road Tour

2017-05-01, Nałęczów
1/2Pro Mężczyźni - FMOpen

L.p. Nazwisko Imię Miejscowość Drużyna Kat. Czas
1 Girau-Tur Gabriel Ciechanów T4B Bike Team FM30 01:16:04.85
2 Pyzikowski Cezary Lublin LKK Lublin FM60 01:16:05.39
3 Janas Michał Laski FM30 01:16:06.02
4 Fijałkowski Tomasz RADOM FM40 01:16:07.46
5 Sawa Robert Turka GO SPORT AK-SPED TEAM FM40 01:16:09.13
6 Teter Paweł LUBLIN FM30 01:16:09.50
7 Matras Wojciech Puławy Sklep rowerowy ATOL-BIKE FM20 01:17:48.58
8 Brzyski Rafał Warszawa - Stara Miłosna RETRO BikeAcademy.pl FM40 01:17:53.64
9 Zalewski Robert Warszawa-Ursynów MayerSport BokserskAutoserwis FM40 01:17:53.69
10 Krawczyk Robert Jastków MAYDAY Team FM50 01:17:54.50
11 Małasiewicz Tomasz Garbów Bankowe Towarzystwo Rowerowe w Nałęczowie FM40 01:17:55.26
12 Płoski Adam Ciechanów T4B Bike Team FM20 01:17:55.53
13 Karwowski Mirosław Warszawa Retro bikeAcademy.pl FM40 01:17:55.77
14 Rostek Jerzy Kraśnik ERKADO RT KRAŚNIK FM50 01:17:56.66
15 Wyszkowski Arkadiusz Ciechanów T4B Bike Team FM20 01:17:56.71
16 Sokół Marek ŁOWICZ Klub Kolarski Łowicz FM30 01:17:57.24
17 Bijak Cezary Płock Płocki Klub Kolarski FM40 01:18:00.35
18 Sankowski Robert TOMASZÓW MAZOWIECKI Niewiadów Boro FM40 01:18:00.52
19 Miszczuk Andrzej LUBLIN Inżynieria Rowerowa FM40 01:18:00.69
20 Zawistowski Dariusz WOŁOMIN RETRO BikeAcademy.pl FM40 01:18:01.23
21 Kałaska Jakub Garwolin Wysportowani Racing Team FM40 01:18:02.35
22 Sorbian Marek BLIŻYN BSC BLIŻYN FM60 01:18:03.43
23 Sęk Łukasz Łowicz Klub Kolarski Łowicz FM30 01:18:29.00
24 Mycielski Maciej Otwock IBOX Mała Liga Cycling Team FM30 01:18:35.90
25 Kłos Rafał Ciechanów T4B Bike Team FM30 01:19:16.91
26 Rusowicz Waldemar Kraśnik Erkado Racing Team Kraśnik FM60 01:19:17.50
27 Ziętkowski Leszek Radom KKS BROŃ RADOM FM60 01:19:26.99
28 Neubauer Łukasz Kaliska GKSTG Starogard Gdański FM30 01:19:28.44
29 Dadej Zbigniew Nałęczów Bankowe Towarzystwo Rowerowe w Nałęczowie FM50 01:22:18.29
30 Nowosad Tomasz Łęczna MAYDAY Team FM30 01:22:18.76
31 Grzegrzółka Mariusz WOHYŃ FM40 01:22:19.57
32 Kamiński Wiesław Warszawa LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) FM60 01:22:24.91
33 Zakowicz Paweł RETRO BikeAcademy.pl FM30 01:22:26.40
34 Godlewski Darek Kobyłka RETRO BikeAcademy.pl FM40 01:22:32.06
35 Walicki Filip Warszawa FM30 01:22:49.24
36 Strączyński Dariusz NOWA WIEŚ IZ MOT TEAM FM40 01:23:02.96
37 Laskowski Piotr Lublin oxy.pl FM30 01:23:03.96
38 Żurek Marian SKARYSZEW FM50 01:23:04.42
39 Jaroszczyk Łukasz Gręzów NC+ SPORTS TEAM FM20 01:23:04.54
40 Frasuński Krzysztof Warszawa NC+ SPORTS TEAM FM30 01:23:04.91
41 Szymański Bartosz Warszawa FM30 01:23:04.96
42 Podleśny Maciej Lublin LKK LUBLIN FM30 01:23:07.43
43 Łuczak Bartek SANDOMIERZ FM20 01:23:07.94
44 Skibski Piotr Warszawa AirBike.pl Team FM30 01:23:08.02
45 Tomala Armin Łaskarzew FM30 01:23:08.47
46 Omiotek Jakub Goraj Specialized Cycling Team FM20 01:23:09.09
47 Prusiński Norbert Kobyłka RETRO BikeAcademy.pl FM50 01:23:09.29
48 Urbański Jakub Dęblin Ihr Baecker Schueren Team FM20 01:23:09.67
49 Michalik Krystian Garwolin FM40 01:23:10.96
50 Klementowicz Krzysztof Otwock FM40 01:23:11.05
51 Kania Robert Konskie HPE-ESKOM-Whistle FM30 01:23:12.34
52 Maślankiewicz Konrad Warszawa SZCZEŚLIWI HUMAN-SKILLS FM40 01:23:12.90
53 Ogrodnik Sebastian Józefów FM20 01:23:14.90
54 Sęk Marek Łowicz Klub Kolarski Łowicz FM50 01:23:33.40
55 Suchecki Adam Stasin FM30 01:23:39.72
56 Bilewicz Andrzej Michałowice GORANGA TEAM FM40 01:23:45.95
57 Fedor Martin Ciechanów T4B Bike Team FM40 01:25:43.77
58 Sokolnicki Sławomir Ciechanów T4B Bike Team FM50 01:25:44.06
59 Kucal Sławomir Konin KTK IMAGE CYCLING TEAM FM40 01:25:54.06
60 Żywicki Adam Nałęczów Cisowianka FM30 01:26:05.89
61 Kornacki Artur Grodzisk Mazowiecki KORNACKI Sport Design FM40 01:26:15.69
62 Michalak Krzysztof Warszawa Chyże Małpy FM30 01:26:16.24
63 Pilsyk Bartłomiej bielsko-biała Go sport ak-sped team FM30 01:26:17.55
64 Cieślak Jacek Warszawa MayerSport BokserskAutoserwis FM50 01:26:18.37
65 Caboń Piotr Sadurki Cisowianka FM30 01:26:46.50
66 Cur Marcin nałeczów Cisowianka FM20 01:26:56.76
67 Keler Artu LUBLIN FM30 01:27:33.72
68 Staniec Maciej Warszawa AirBike.pl Team FM30 01:27:39.63
69 Protsiv Nazar LWÓW FM30 01:27:58.13
70 Janisiewicz Tomasz UNIN KOLONIA FM50 01:28:24.05
71 Malec Krzysztof WARSZAWA TVP SPORT FM30 01:28:30.42
72 Cieśla Paweł Zgorzała EDC Bikers FM30 01:28:31.24
73 Perucki Piotr Cisowianka FM30 01:28:34.93
74 Dobrzyński Maciej Mysiadło FM50 01:28:49.49
75 Fuśnik Nitaj Filipowice GORANGA TEAM FM20 01:28:54.86
76 Ogłoblin Adam WARSZAWA i-Sport team FM20 01:29:23.88
77 Dąbkowski Cezary Warszawa Load-Lok Roland Polska FM50 01:29:27.47
78 Grabek Radek FM40 01:29:28.24
79 Bednarczyk Ryszard Nałęczów Bankowe Towarzystwo Rowerowe w Nałęczowie FM50 01:29:29.57
80 Tereszczuk Jacek Lublin FM50 01:29:32.98
81 Zabost Wojciech JANOWICE Klub Kolarski Łowicz FM50 01:30:04.56
82 Szeremeta Paweł LUBLIN FM40 01:30:11.47
83 Czarnowski Robert RASZYN Oxygen Cycling Project FM40 01:30:15.44
84 Więckowski Bartosz Warszawa FM30 01:30:29.72
85 Poręba Haridas KRAKÓW GORANGA TEAM FM20 01:30:37.61
86 Brodzik Andrzej Lublin BARAN CYCLING TEAM FM50 01:31:13.80
87 Bober Zbigniew LEŚNIEWO GÓRNE T4B Bike Team FM70 01:31:14.55
88 Krawczyk Radosław Łódź Cisowianka FM30 01:31:24.89
89 Rodzik Jarosław Puławy FM50 01:31:30.35
90 Romańczuk Paweł Łęczna FM20 01:31:46.20
91 Lipiński Krzysztof Szczecin Cisowianka FM50 01:31:47.48
92 Waleszkiewicz Tomasz wohyn FM40 01:32:00.25
93 Ciaś Przemysław Jozefow TS Meran-Otwock FM40 01:32:11.84
94 Skocz Tomasz BOCHOTNICA FM30 01:32:13.95
95 Witaszek Jakub bRWINÓW Cisowianka FM20 01:33:05.90
96 Kaźmierczak Maciej Łódź Cisowianka FM30 01:33:09.71
97 Bogusz Jarosław Słupno RETRO BikeAcademy.pl FM40 01:33:11.36
98 Hofman Tomasz Warszawa Kraft MTB Team FM50 01:34:27.78
99 Kowalczyk Michał Warszawa NC+ SPORTS TEAM FM30 01:34:36.95
100 Kluska Piotr Warszawa Oxygen Cycling Project FM40 01:34:46.05
101 Banaśkiewicz Kamil Lublin Cisowianka FM30 01:35:04.25
102 Rapczyński Witold WARSZAWA FM40 01:36:09.35
103 Dąbrowski Jarosław Białobrzegi FM30 01:36:13.61
104 Skibski Krzysztof Warszawa AirBike.pl Team FM50 01:36:25.18
105 Olszewski Michał Warszawa FM30 01:36:25.40
106 Szejna Jarosław KOŃSKIE HPE-ESKOM-Whistle FM40 01:36:38.98
107 Szczypek Łukasz Otwock Sklepy Sportowe Sport-Tour Otwock FM30 01:37:27.54
108 Dudek Adam Wólka Dworska SZPRYCHA TEAM FM30 01:37:53.19
109 Laskowski Andrzej lublin `PROMIL` BIKE TEAM FM40 01:37:58.89
110 Komoda Jędrzej Mińsk Mazowiecki FM20 01:38:02.23
111 Myszkiewicz Piotr Nałęczów Cisowianka FM40 01:38:04.23
112 Dąbrowski Jerzy CHEŁM FM60 01:38:42.52
113 Depta Michał Nałęczów Cisowianka FM20 01:39:52.84
114 Karolak Ireneusz Tomaszowice Kolonia FM50 01:40:48.62
115 Chajda Paweł PŁOCK FM40 01:41:47.78
116 Tekliński Bogdan PŁOCK FM40 01:41:57.67
117 Kowalski Artur Warszawa FM40 01:41:57.77
118 Boruch Dariusz Nałęczów Cisowianka FM20 01:42:23.84
119 Sobczyński Piotr Warszawa TVP SPORT FM40 01:44:08.58
120 Rojek Piotr NOWOGRÓD FM20 01:44:33.60
121 Wiązowski Michał NIEBORÓW LAMELA Łowicz FM40 01:44:53.29
122 Komoda Jakub Warszawa FM30 01:45:47.39
123 Trojanowski Krzysztof Ćmiłów Ichiban Ćmiłów FM30 01:45:56.32
124 Szpilczynski Witold Lublin FM70 01:46:15.96
125 Koput Błażej Ciecierzyn FM20 01:46:43.15
126 Górski Rafał Lublin FM30 01:47:36.17
127 Dymowski Andrzej STALOWA WOLA FM60 01:47:48.85
128 Szydłowski Sebastian Cisowianka FM30 01:49:42.65
129 Morawskii Andrzej Szypliszki Cisowianka FM50 01:53:34.64
130 Ziemski Tomasz Warszawa FM40 02:04:32.00
131 Latosek Rafał WARSZAWA FM40 02:04:32.00
132 Cymerman Salomon Warszawa FM60 02:04:32.38

Uwagi dotyczące wyników należy nadsyłać na ten adres.

Prosimy nie umieszczać uwag na forum, lecz wysyłać emailem na ww. adres.
Ze względu na konieczność autoryzacji zgłoszenia, tylko taka forma jest właściwa.

 

Archiwum wyników z wcześniejszych sezonów.

O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu - Web Designrysynek malarstwo Kraków kursy przygotowawcze ASP szkoly plastyczne grafika formy architektura wnetrz rysunku malarstwa krakowieGaleria Rekodziela: torebki bizuteria kolczyki odziez z plótna hand made rekodzielo artystyczne wykonane recznie malowane zrobione na drutach lale misie prezent kraków robioneChoochoo Train for Toddlers, choo, learn, counting, numbers, educational, taps, rail, education, children, child, kids, boys, train, tracks, railroad, preschool, steam, locomotive, top, funny, simple