Zaloguj się
Wyniki
Dystanse
Pro
• K: Open
• M: Open MM20 MM30 MM40 MM50
1/2Pro
• K: Open FK20 FK30 FK40
• M: Open FM20 FM30 FM40 FM50 FM60 FM70


Wycofani




,
1/2Pro Mężczyźni - FMOpen

L.p. Nazwisko Imię Miejscowość Drużyna Kat. Czas
1 Ostojski Adam Pabianice GATTA BIKE-RS FM20 01:24:49.55
2 Arcipowski Maciej Pasek RETRO BikeAcademy.pl FM30 01:24:51.61
3 Duszka Adrian NOWY SACZ BodyiCoach Cycling Team FM20 01:25:34.61
4 Girau-Tur Gabriel Ciechanów T4B Bike Team FM30 01:25:37.35
5 Krawczyk Robert Jastków MAYDAY Team FM50 01:25:40.64
6 Matras Wojciech Puławy Sklep rowerowy ATOL-BIKE FM20 01:26:18.63
7 Pyzikowski Cezary Lublin LKK Lublin FM60 01:26:20.24
8 Turkiewicz Grzegorz Zduńska Wola GATTA BIKE-RS FM50 01:26:20.50
9 Brzyski Rafał Warszawa - Stara Miłosna RETRO BikeAcademy.pl FM40 01:26:20.57
10 Fadeev Sergey FM60 01:26:20.78
11 Janas Michał Laski FM30 01:26:20.95
12 Fijałkowski Tomasz RADOM FM40 01:26:21.19
13 Teter Paweł LUBLIN FM30 01:26:22.98
14 Rostek Jerzy Kraśnik ERKADO RT KRAŚNIK FM50 01:26:23.49
15 Małasiewicz Tomasz Garbów Bankowe Towarzystwo Rowerowe w Nałęczowie FM40 01:26:23.68
16 Kasznia Wojciech Mysiadło FM40 01:26:23.93
17 Saciuk Tomasz Warszawa OD-DECH Szkoła Windsurfingu FM50 01:26:24.26
18 Krakowiak Piotr Legionowo RETRO BikeAcademy.pl FM40 01:26:24.28
19 Zając Zbigniew BIŁGORAJ BSK MIÓD KOZACKI FM50 01:26:24.93
20 Sankowski Robert TOMASZÓW MAZOWIECKI Niewiadów Boro FM40 01:26:26.25
21 Arseniuk Krzysztof Warszawa Legion-serwis Active Jet Merida Team FM30 01:26:28.18
22 Zawistowski Dariusz WOŁOMIN RETRO BikeAcademy.pl FM50 01:26:30.00
23 Miszczuk Andrzej LUBLIN Inżynieria Rowerowa FM40 01:26:31.45
24 Godlewski Darek Kobyłka RETRO BikeAcademy.pl FM40 01:26:34.57
25 Zakowicz Paweł RETRO BikeAcademy.pl FM30 01:28:45.99
26 Urbański Jakub Dęblin Ihr Baecker Schueren Team FM20 01:29:26.44
27 Skibski Piotr Warszawa AirBike.pl Team FM30 01:29:26.69
28 Sorbian Marek BLIŻYN BSC BLIŻYN FM60 01:29:27.27
29 Łuczak Bartek SANDOMIERZ FM20 01:29:27.77
30 Obszyński Tomasz BIŁGORAJ FM40 01:29:28.65
31 Strączyński Dariusz NOWA WIEŚ IZ MOT TEAM FM40 01:29:30.58
32 Dziewiela Jacek Lublin MAYDAY Team FM60 01:29:31.37
33 Kamiński Wiesław Warszawa LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) FM60 01:29:32.06
34 Ziętkowski Leszek Radom KKS BROŃ RADOM FM60 01:29:32.68
35 Ksyta Sylwester Opoczno TEAM HUROM FM20 01:29:32.92
36 Banaszek Wojciech LUBLIN FM40 01:29:33.56
37 Kozak Tadeusz Kozaki MIÓD KOZACKI BIŁGORAJ FM50 01:29:34.85
38 Czechowski Tomasz kutno GATTA BIKE-RS FM30 01:29:35.08
39 Hurkała Mateusz BSK MIÓD KOZACKI FM20 01:29:35.65
40 Podleśny Maciej Lublin LKK LUBLIN FM30 01:29:38.43
41 Fiedor Krzysztof MAYDAY Team FM30 01:29:38.45
42 Omiotek Kuba BIŁGORAJ OmCar Team FM20 01:29:44.86
43 Neubauer Łukasz Kaliska GKSTG Starogard Gdański FM30 01:29:45.62
44 Rytel Andrzej Siedlce Siedlce FM50 01:30:37.88
45 Jaroszczyk Łukasz Gręzów NC+ SPORTS TEAM FM20 01:33:52.67
46 Michalak Krzysztof Warszawa Chyże Małpy FM30 01:33:53.78
47 Pilsyk Bartłomiej bielsko-biała Go sport ak-sped team FM30 01:33:54.07
48 Dadej Zbigniew Nałęczów Bankowe Towarzystwo Rowerowe w Nałęczowie FM50 01:33:57.90
49 Frasuński Krzysztof Warszawa NC+ SPORTS TEAM FM30 01:33:57.92
50 Bury Marek Bilgoraj BSK MIÓD KOZACKI FM40 01:34:35.41
51 Laskowski Piotr Lublin oxy.pl FM30 01:34:39.64
52 Kubacki Piotr Podobrodzie BodyiCoach Cycling Team FM30 01:34:42.56
53 Torba Adrian Janów Lubelski Baran Cycling Team FM20 01:34:42.62
54 Żurek Marian SKARYSZEW FM50 01:34:43.11
55 Szuper Marek DUŃKOWICZKI FM50 01:34:46.67
56 Kowalczyk Michał Warszawa NC+ SPORTS TEAM FM30 01:34:46.75
57 Zliczewski Tomasz Warszawa NC+ SPORTS TEAM FM30 01:34:48.17
58 Nowosad Tomasz Łęczna MAYDAY Team FM30 01:34:48.56
59 Caboń Piotr Sadurki Cisowianka FM30 01:34:50.61
60 Bilewicz Andrzej Michałowice GORANGA TEAM FM40 01:34:51.29
61 Komornik Marek PODBORCZE BSK MIÓD KOZACKI Kozzak.pl FM40 01:35:12.01
62 Staniec Maciej Warszawa AirBike.pl Team FM30 01:35:24.41
63 Majdański Józef RZESZÓW FM60 01:35:25.33
64 Szeremeta Paweł LUBLIN FM40 01:35:25.79
65 Kotuła Rafał Kraśnik Erkado Racing Team Kraśnik FM40 01:35:26.16
66 Ogrodnik Sebastian Józefów FM20 01:35:28.05
67 Niedźwiedzki Jarek BIŁGORAJ FM40 01:38:03.59
68 Rusowicz Waldemar Kraśnik Erkado Racing Team Kraśnik FM60 01:38:04.87
69 Cieśla Paweł Zgorzała EDC Bikers FM40 01:38:05.17
70 Kaźmierczak Maciej Łódź Cisowianka FM40 01:38:05.58
71 Dąbkowski Cezary Warszawa Load-Lok Roland Polska FM50 01:39:08.78
72 Kucal Sławomir Konin KTK IMAGE CYCLING TEAM FM40 01:39:13.55
73 Lenart Krzysztof JANÓW LUBELSKI FM40 01:39:13.67
74 Bednarczyk Ryszard Nałęczów Bankowe Towarzystwo Rowerowe w Nałęczowie FM50 01:39:17.08
75 Czarnowski Robert RASZYN Oxygen Cycling Project FM40 01:39:17.10
76 Daśko Stanisław JANÓW LUBELSKI FM40 01:39:17.61
77 Mazur Janusz Lublin Orzły Team FM50 01:39:18.31
78 Krubnik Adam BIŁGORAJ VIPACK TEAM Biłgoraj FM40 01:39:19.25
79 Pawęzka Michał RZYCZYCE VIPACK TEAM Biłgoraj FM30 01:39:19.32
80 Cur Marcin nałeczów Cisowianka FM20 01:39:56.18
81 Boruch Dariusz Nałęczów Cisowianka FM20 01:40:15.17
82 Skibski Krzysztof Warszawa AirBike.pl Team FM60 01:40:16.21
83 Więckowski Bartosz Warszawa FM30 01:40:29.01
84 Bogusz Jarosław Słupno RETRO BikeAcademy.pl FM40 01:40:33.78
85 Szklarz Antoni BARANÓW SANDOMIERSKI FM70 01:40:38.45
86 Sawicki Andrzej Lublin GO SPORT AK-SPED TEAM FM50 01:42:18.95
87 Turski Piotr Lublin MAYDAY Team FM40 01:42:19.13
88 Urbański Norbert RZESZÓW FM30 01:42:19.15
89 Lipiński Krzysztof Szczecin Cisowianka FM50 01:42:19.17
90 Czapka Sławomir BIŁGORAJ VIPACK TEAM Biłgoraj FM40 01:42:19.69
91 Nieborak Grzegorz Modliborzyce GUKS Modliborzyce FM50 01:42:19.82
92 Dąbrowski Jerzy CHEŁM FM60 01:42:21.05
93 Myszkiewicz Piotr Nałęczów Cisowianka FM40 01:43:12.68
94 Romańczuk Paweł Łęczna FM30 01:45:52.27
95 Laskowski Andrzej lublin `PROMIL` BIKE TEAM FM50 01:46:18.94
96 Wiązowski Michał NIEBORÓW LAMELA Łowicz FM40 01:46:19.04
97 Olszewski Michał Warszawa FM30 01:47:46.72
98 Banaśkiewicz Kamil Lublin Cisowianka FM30 01:47:46.87
99 Depta Michał Nałęczów Cisowianka FM20 01:49:14.43
100 Krzywicki Grzegorz Lublin FM30 01:50:55.93
101 Zygmunt Artur BIŁGORAJ VIPACK TEAM Biłgoraj FM40 01:52:31.54
102 Wieleba Krzysztof Modliborzyce GUKS Modliborzyce FM20 01:54:35.12
103 Szpilczynski Witold Lublin FM70 01:54:43.09
104 Strojek Andrzej BIBICE ORANGE IRON TEAM FM40 01:54:48.25
105 Wieleba Mariusz Modliborzyce GUKS Modliborzyce FM40 01:54:50.70
106 Radzik Robert Janów Lubelski FM40 01:54:51.04
107 Koput Błażej Ciecierzyn FM20 01:56:29.11
108 Dymowski Andrzej STALOWA WOLA FM60 02:02:34.93
109 Mucha Grzegorz JANÓW LUBELSKI FM40 02:02:43.66
110 Połetek Tomasz JANÓW LUBELSKI FM30 02:03:27.17
111 Jedlewski Krzysztof Lublin FM40 02:15:24.55
112 Majkowski Ryszard Janów Lubelski Zamana Group FM50 02:18:40.52

Uwagi dotyczące wyników należy nadsyłać na ten adres.

Prosimy nie umieszczać uwag na forum, lecz wysyłać emailem na ww. adres.
Ze względu na konieczność autoryzacji zgłoszenia, tylko taka forma jest właściwa.

 

Archiwum wyników z wcześniejszych sezonów.

O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu - Web Designrysynek malarstwo Kraków kursy przygotowawcze ASP szkoly plastyczne grafika formy architektura wnetrz rysunku malarstwa krakowieGaleria Rekodziela: torebki bizuteria kolczyki odziez z plótna hand made rekodzielo artystyczne wykonane recznie malowane zrobione na drutach lale misie prezent kraków robioneChoochoo Train for Toddlers, choo, learn, counting, numbers, educational, taps, rail, education, children, child, kids, boys, train, tracks, railroad, preschool, steam, locomotive, top, funny, simple