Zaloguj się
Wyniki
Dystanse
Pro
• K: Open
• M: Open MM20 MM30 MM40 MM50
1/2Pro
• K: Open FK20 FK30 FK40
• M: Open FM20 FM30 FM40 FM50 FM60 FM70


Wycofani


Cisowianka Road Tour

2017-05-28, Głowno
1/2Pro Mężczyźni - FMOpen

L.p. Nazwisko Imię Miejscowość Drużyna Kat. Czas
1 Miela Damian WROCŁAW STREFASPORTU.PL MW INVEST FM20 01:27:18.83
2 Janic Łukasz NOWOGARD STC STARGARD FM20 01:28:05.53
3 Wasiński Paweł KĄKOLEWO STREFASPORTU.PL MW INVEST FM20 01:28:05.97
4 Chmielewski Maciej Stargard STC STARGARD FM40 01:28:44.70
5 Wójcik Marek Ciechanów JURAND Ciechanów FM30 01:28:44.91
6 Małecki Łukasz Ciechanów T4B Bike Team FM20 01:28:45.22
7 Zawistowski Dariusz WOŁOMIN RETRO BikeAcademy.pl FM40 01:28:45.45
8 Pyzikowski Cezary Lublin LKK Lublin FM60 01:28:45.56
9 Szlęk Paweł Oborniki Śląskie PM Rider Team FM20 01:28:45.79
10 Okoński Stanisław ŁASK FM50 01:28:45.82
11 Rojek Kamil Wyszków CATENA WYSZKÓW FM20 01:28:45.87
12 Zakrzewski Mateusz Łowicz Klub Kolarski Łowicz FM20 01:28:45.90
13 Fijałkowski Tomasz RADOM FM40 01:28:45.91
14 Zaworski Michał Leszno STREFASPORTU.PL MW INVEST FM30 01:28:45.97
15 Dyzio Piotr Józefów SuperDrob Bike Team FM40 01:28:46.09
16 Skibski Piotr Warszawa AirBike.pl Team FM30 01:28:46.16
17 Teter Paweł LUBLIN FM30 01:28:46.21
18 Zalewski Robert Warszawa-Ursynów MayerSport BokserskAutoserwis FM40 01:28:46.27
19 Bijak Cezary Płock Płocki Klub Kolarski FM40 01:28:46.36
20 Filipczak Jacek Brzeziny FM30 01:28:46.38
21 Girau-Tur Gabriel Ciechanów T4B Bike Team FM30 01:28:46.47
22 Osiński Kamil Warszawa NC+ SPORTS TEAM FM30 01:28:46.53
23 Cała Mariusz Bukowiec PASJONACI KOLARSTWA ANDRESPOL FM40 01:28:46.70
24 Walczak Jacek koło KS TEAM STARA MIASTO FM40 01:28:46.80
25 Krężel Grzegorz WROCŁAW SKU TEAM FM40 01:28:46.87
26 Arseniuk Krzysztof Warszawa Legion-serwis Active Jet Merida Team FM30 01:28:47.12
27 Kasznia Wojciech Mysiadło FM40 01:28:47.27
28 Malinowski Kamil Pabianice FM30 01:28:47.29
29 Pec Marcin OPOCZNO TEAM HUROM FM30 01:28:47.31
30 Sokół Marek ŁOWICZ Klub Kolarski Łowicz FM30 01:28:47.51
31 Krakowiak Piotr Legionowo RETRO BikeAcademy.pl FM40 01:28:47.53
32 Stankiewicz Tomasz Stargard STC Stargard FM30 01:28:47.55
33 Stolarczyk Rafał Częstochowa FM40 01:28:47.66
34 Saciuk Tomasz Warszawa OD-DECH Szkoła Windsurfingu FM50 01:28:48.14
35 Uryga Dariusz Brzezionka Danielo REMO Głowno FM40 01:28:48.21
36 Fiedurek Mateusz Warszawa ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM FM30 01:28:48.39
37 Kreczetowski Krzysztof Wschowa Strefasportu MW Inwest FM30 01:28:49.16
38 Tokłowicz Marcin Bielawy KTK IMAGE CYCLING TEAM FM40 01:28:49.52
39 Knapczyk Piotr Skrzeszew PZU Sport Team FM30 01:28:49.61
40 Czerwiński Grzegorz ŁÓDŹ RaggaBomba FM30 01:28:49.76
41 Zachacz Andrzej Węgorzyno STC STARGARD FM40 01:28:49.96
42 Gruda Michał WARSZAWA RETRO BikeAcademy.pl FM40 01:28:50.12
43 Płoski Adam Ciechanów T4B Bike Team FM20 01:28:50.13
44 Małasiewicz Tomasz Garbów Bankowe Towarzystwo Rowerowe w Nałęczowie FM40 01:28:50.28
45 Kmiecik Łukasz PUŁAWY atolbike.pl Puławy FM30 01:28:50.46
46 Brzyski Rafał Warszawa - Stara Miłosna RETRO BikeAcademy.pl FM40 01:28:50.70
47 Łabiak Dariusz RAWICZ FM40 01:28:50.70
48 Szyktanc Paweł Pabianice PTC ALPINA PABIANCE FM20 01:28:51.11
49 Ziętkowski Leszek Radom KKS BROŃ RADOM FM60 01:28:51.44
50 Wyszkowski Arkadiusz Ciechanów T4B Bike Team FM20 01:28:52.37
51 Kutrowski Błażej Leszno STREFASPORTU.PL MW INVEST FM20 01:28:53.13
52 Kałużyński Maciej Łódź FM30 01:28:53.17
53 Snopek Stanisław Hornówek Warszawski Klub Kolarski FM20 01:28:53.40
54 Papież Przemysław Leszno STREFASPORTU.PL MW INVEST FM30 01:28:55.46
55 Strączyński Dariusz NOWA WIEŚ IZ MOT TEAM FM40 01:29:03.26
56 Barabasz Michał Józefów GO SPORT AK-SPED TEAM FM20 01:29:24.20
57 Mycielski Maciej Otwock IBOX Mała Liga Cycling Team FM30 01:29:24.31
58 Jagieła Jerzy Łódz DANIELO SPORTSWEAR LUKS 2 STRYKÓW FM60 01:32:22.42
59 Jakuć Leszek wRZOSOWA FM60 01:32:22.59
60 Sorbian Marek BLIŻYN BSC BLIŻYN FM60 01:32:24.06
61 Jaroszczyk Łukasz Gręzów NC+ SPORTS TEAM FM20 01:32:24.08
62 Maślankiewicz Konrad Warszawa SZCZEŚLIWI HUMAN-SKILLS FM40 01:32:24.72
63 Neubauer Łukasz Kaliska GKSTG Starogard Gdański FM30 01:32:25.12
64 Krajewski Marek Płock Płocki Klub Kolarski FM60 01:32:27.07
65 Sęk Łukasz Łowicz Klub Kolarski Łowicz FM30 01:34:14.24
66 Urbański Jakub Dęblin Ihr Baecker Schueren Team FM20 01:34:14.24
67 Paszczyk Mariusz Ełk PT Mazury Team Ełk FM40 01:34:14.50
68 Sęk Marek Łowicz Klub Kolarski Łowicz FM50 01:34:14.96
69 Kaźmierczak Maciej Łódź Cisowianka FM30 01:34:15.01
70 Lasia Zbigniew RADOM FM50 01:34:15.16
71 Szaj Romuald PRZEŹMIEROWO MERK TEAM WĄGROWIEC FM60 01:34:15.31
72 Cur Marcin nałeczów Cisowianka FM20 01:34:15.36
73 Kusal Longin SKARŻYSKO-KAMIENNA STC SKARŻYSKO KAMIENNA FM60 01:34:15.38
74 Chibowski Paweł Warszawa New Age Fitness - SklepRowerowy.pl FM40 01:34:15.59
75 Caboń Piotr Sadurki Cisowianka FM30 01:34:15.60
76 Adamczyk Ryszard ZBLIŻYN FM60 01:34:15.60
77 Drouin Pierre-Francois Warszawa FM30 01:34:15.63
78 Kuropatwa Mikołaj FM20 01:34:15.68
79 Adamiec Piotr Józefów GO SPORT AK-SPED TEAM FM20 01:34:15.76
80 Kosmowski Kamil Łowicz Klub Kolarski Łowicz FM20 01:34:15.86
81 Grodziński Piotr KAMIENIEC WROCŁAWSKI SKU TEAM FM50 01:34:16.13
82 Klementowicz Krzysztof Otwock FM40 01:34:16.27
83 Widłak Jakub Grodzisk Mazowiecki Maro Sport Team FM30 01:34:16.38
84 Żurek Marian SKARYSZEW FM50 01:34:16.41
85 Bączkowski Augustyn Warszawa FLYING SPAGHETTI MONSTER TEAM FM50 01:34:16.56
86 Łuczak Bartek SANDOMIERZ FM20 01:34:16.65
87 Siebert Piotr Poznań MERX TEAM WĄGROWIEC FM50 01:34:16.78
88 Niedźwiedzki Sławomir Troszyn FM30 01:34:16.82
89 Michalak Krzysztof Warszawa Chyże Małpy FM30 01:34:16.97
90 Żukowski Michał JURAND Ciechanów FM40 01:34:16.97
91 Fus Wiesław Żychryn FM50 01:34:16.98
92 Jarkowski Tomasz Ostrołęka FM20 01:34:17.02
93 Mydło Kazimierz Olsztyn MICHELIN BLOOMNET TEAM FM60 01:34:17.09
94 Radzio Bartosz GRÓJEC FM40 01:34:17.17
95 Barańczyk Piotr Jabłonna FM40 01:34:17.21
96 Machowski Zbigniew Skierniewice Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów FM60 01:34:17.22
97 Ksyta Sylwester Opoczno TEAM HUROM FM20 01:34:17.41
98 Kornacki Artur Grodzisk Mazowiecki KORNACKI Sport Design FM40 01:34:17.44
99 Cieślak Jacek Warszawa MayerSport BokserskAutoserwis FM50 01:34:17.47
100 Wicherkiewicz Marcin Warszawa FM40 01:34:17.62
101 Zliczewski Tomasz Warszawa NC+ SPORTS TEAM FM30 01:34:17.67
102 Sokolnicki Sławomir Ciechanów T4B Bike Team FM50 01:34:17.98
103 Zdoński Maciej FM30 01:34:17.99
104 Dadej Zbigniew Nałęczów Bankowe Towarzystwo Rowerowe w Nałęczowie FM50 01:34:18.15
105 Jaskulski Radosław GNIEZNO FM40 01:34:18.38
106 Ornaf Piotr Pabianice biketimeteam.pl FM30 01:34:18.41
107 Skoczeń Michał Wyszków K.K. CATENA WYSZKÓW FM30 01:34:18.81
108 Rochna Slawomir Stargard Szcz STC Stargard FM40 01:34:19.41
109 Groń Tomasz Warszawa RETRO BikeAcademy.pl FM40 01:34:19.76
110 Kowalczyk Michał Warszawa NC+ SPORTS TEAM FM30 01:34:19.86
111 Frasuński Krzysztof Warszawa NC+ SPORTS TEAM FM30 01:34:20.26
112 Przybylski Piotr Wiązowna GO SPORT AK-SPED TEAM FM30 01:34:21.05
113 Bukowski Marek Warszawa LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) FM50 01:34:22.52
114 Urbański Sławomir WĄGROWIEC FM40 01:34:25.20
115 Fijałkowski Rafał BRUNOWICE Fiołek on Road FM20 01:34:42.90
116 Bednarczyk Ryszard Nałęczów Bankowe Towarzystwo Rowerowe w Nałęczowie FM50 01:37:18.52
117 Jasiński Jakub ANDRESPOL PASJONACI KOLARSTWA ANDRESPOL FM30 01:38:14.28
118 Kluska Piotr Warszawa Oxygen Cycling Project FM40 01:38:33.95
119 Bober Zbigniew LEŚNIEWO GÓRNE T4B Bike Team FM70 01:38:34.04
120 Markowski Michał WROCŁAW FM20 01:38:34.28
121 Aramowicz Daniel WROCŁAW SKU TEAM FM40 01:38:37.21
122 Baranowski Jarosłąw Wałbrzych Danielo REMO Głowno FM30 01:38:57.29
123 Kucal Sławomir Konin KTK IMAGE CYCLING TEAM FM40 01:38:57.47
124 Myszkowski Radosław GŁOWNO `SOKÓŁ` ALEKSANDRÓW FM70 01:39:00.30
125 Gawroński Przemysław Łowicz FM30 01:39:00.67
126 Bielecki Sebastian PIASKI MAYDAY Team FM20 01:39:01.11
127 Wasiłek Paweł KOBYŁKA ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM FM30 01:39:01.27
128 Bogusz Jarosław Słupno RETRO BikeAcademy.pl FM40 01:39:02.64
129 Cieśla Paweł Zgorzała EDC Bikers FM30 01:39:03.19
130 Majcher Marek BUKOWIEC PASJONACI KOLARSTWA ANDRESPOL FM60 01:39:03.30
131 Bukowski Michał Święciechowa Onninen Team FM40 01:39:03.53
132 Kamejsza Bartosz FM30 01:39:03.62
133 Więckowski Bartosz Warszawa FM30 01:39:03.79
134 Kuźmin Jarosław KUTNO FM40 01:39:03.96
135 Baranowski Alan Głowno Danielo REMO Głowno FM20 01:39:04.17
136 Łatacz Paweł Warszawa AirBike.pl Team FM50 01:39:04.22
137 Wojciechowski Adam WARSZAWA NTT System FM40 01:39:04.39
138 Malec Krzysztof WARSZAWA TVP SPORT FM30 01:39:04.71
139 Markowski Piotr Warszawa TVP SPORT FM40 01:39:05.27
140 Brzeziński Maciej Stare Grochale Vienna Life FM40 01:39:06.75
141 Janiczek Wojciech Piotrków Trybunalski FM50 01:39:08.46
142 Dobroszek Marcin Łódz Raleigh GAC FM30 01:40:17.48
143 Nienałtowski Andrzej Lipinki Retro Rowery Duda Team FM40 01:41:04.77
144 Becz Karol Białobrzegi Radzio Rowery FM30 01:41:05.16
145 Krauze Wojciech WROCŁAW SKU TEAM FM50 01:41:25.20
146 Szeląg Paweł Głowno Danielo REMO Głowno FM60 01:42:03.29
147 Szejna Jarosław KOŃSKIE HPE-ESKOM-Whistle FM40 01:42:41.90
148 Zabost Zenon Łowicz Klub Kolarski Łowicz FM60 01:42:42.11
149 Dąbrowski Jarosław Białobrzegi FM30 01:42:42.91
150 Czarnowski Robert RASZYN Oxygen Cycling Project FM40 01:42:43.70
151 Kwiatkowski Jan Łódź FM60 01:42:43.70
152 Kostecki Sebastian ZIELONKA FM20 01:42:44.51
153 Nowicki Jarosław Warszawa TVP SPORT FM40 01:42:45.03
154 Niewiadomski Piotr JÓZEFOSŁAW FM30 01:42:45.87
155 Wąsiakowski Bartek Łódź FM30 01:42:46.49
156 Pawlaczyk Krzysztof Warszawa LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) FM20 01:42:46.84
157 Sobczyński Franciszek NOWY DWÓR GDAŃSKI NOWY DWÓR FM60 01:42:47.04
158 Dobrzyński Maciej Mysiadło FM50 01:42:47.20
159 Karwowski Jakub Ożarów Mazowiecki DSV TEAM FM30 01:42:47.45
160 Czyżewski Rafał Grójec FM30 01:42:47.81
161 Sokołowski Bartosz Warszawa FM20 01:42:48.46
162 Olszewski Michał Warszawa FM30 01:42:48.88
163 Ihnatowicz Arkadiusz Warszawa FM40 01:42:48.89
164 Ostojski Waldemar WARSZAWAMICHAŁOWICE FM60 01:42:49.05
165 Szopiński Jacek Zgierz RS Team FM40 01:42:49.20
166 Skibski Krzysztof Warszawa AirBike.pl Team FM50 01:42:49.46
167 Jakubowski Piotr Warszawa Polski Klub MTB FM40 01:42:49.76
168 Ziemski Tomasz Warszawa FM40 01:42:49.87
169 Karpiński Andrzej Michałowice FAMSUPPORT-NILFISK TEAM FM30 01:42:50.04
170 Grudziński Tomasz Sękocin Stary FM50 01:42:50.29
171 Jach Piotr ŁÓDŹ FM30 01:42:50.64
172 Nowosad Tomasz Łęczna MAYDAY Team FM30 01:44:04.47
173 Kokoryk Michał Międzyborów, Stare Budy HULMAG wood magic FM30 01:44:32.19
174 Szeremeta Paweł LUBLIN FM40 01:45:02.75
175 Basiński Bartłomiej Łódź Exigo Velo FM30 01:46:35.23
176 Wiązowski Michał NIEBORÓW LAMELA Łowicz FM40 01:50:00.01
177 Banaśkiewicz Kamil Lublin Cisowianka FM30 01:50:01.09
178 Kosiorek Henryk Głowno Danielo REMO Głowno FM70 01:50:02.46
179 Rakoca Łukasz Łódz FM30 01:50:31.79
180 Witaszek Paweł PODKOWA LEŚNA Cisowianka FM50 01:50:34.46
181 Krawczyk Radosław Łódź Cisowianka FM30 01:50:36.16
182 Pierzchalski Jerzy Łódz Pierzchalski Cycling Team FM50 01:50:36.61
183 Siemiński Tomek Łódź Manufaktura Mocy FM30 01:50:36.68
184 Wiszowaty Krzysztof Ostrołęka FM30 01:50:36.89
185 Królewski Wojciech Łódź FM30 01:50:37.31
186 Księżak Łukasz Aleksandrów Łódzki FM20 01:50:37.32
187 Zieliński Dariusz Warszawa FM40 01:51:59.90
188 Bobakowski Marek Grupa Wirtualna Polska FM30 01:53:27.43
189 Sobczyński Piotr Warszawa TVP SPORT FM40 01:53:28.62
190 Radzikowski Jarosław Łódź FM40 01:53:29.86
191 Podgórski Jerzy Łódź CykloManiak.pl FM70 01:54:53.34
192 Amer-Montserrat Miquel Warszawa CYKLON Sport Serwis FM40 01:55:05.26
193 Bielecki Jakub FM20 01:55:20.45
194 Snopek Stanisław Izabelin TVP SPORT FM50 01:55:20.79
195 Kłosik Grzegorz FM40 01:55:23.48
196 Kurek Damian Łowicz FM20 02:00:10.72
197 Fabijanowski Wacław ŁÓDŻ FM70 02:00:11.67
198 Torbus Henryk KALISZ Tama Polska FM70 02:09:12.91
199 Antolak Piotr Warszawa FM40 02:10:12.88
200 Kłos Rafał Ciechanów T4B Bike Team FM30 02:11:46.10
201 Kołacki Ryszard Wągrowiec Merx Team Wągrowiec FM60 02:11:48.02
202 Klim Łukasz TVP SPORT FM30 02:11:48.07
203 Kania Robert Konskie HPE-ESKOM-Whistle FM30 02:11:49.70
204 Kosiorek Andrzej Częstochowa Danielo REMO Głowno FM50 02:11:50.00
205 Pilsyk Bartłomiej bielsko-biała Go sport ak-sped team FM30 02:11:50.47
206 Michalik Krystian Garwolin FM40 02:11:51.23
207 Staniec Maciej Warszawa AirBike.pl Team FM30 02:11:54.79
208 Mordka Hubert FM40 02:14:44.42
209 Nowotka Wiktor Piaseczno PATNET TEAM FM60 02:14:56.98
210 Mordka Antoni FM20 02:20:01.09
211 Błądek Tomasz Puławy atolbike.pl Puławy FM30 02:35:10.90

Uwagi dotyczące wyników należy nadsyłać na ten adres.

Prosimy nie umieszczać uwag na forum, lecz wysyłać emailem na ww. adres.
Ze względu na konieczność autoryzacji zgłoszenia, tylko taka forma jest właściwa.

 

Archiwum wyników z wcześniejszych sezonów.

O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu - Web Designrysynek malarstwo Kraków kursy przygotowawcze ASP szkoly plastyczne grafika formy architektura wnetrz rysunku malarstwa krakowieGaleria Rekodziela: torebki bizuteria kolczyki odziez z plótna hand made rekodzielo artystyczne wykonane recznie malowane zrobione na drutach lale misie prezent kraków robioneChoochoo Train for Toddlers, choo, learn, counting, numbers, educational, taps, rail, education, children, child, kids, boys, train, tracks, railroad, preschool, steam, locomotive, top, funny, simple