Zaloguj się
Wyniki
Dystanse
Pro
• K: Open
• M: Open MM20 MM30 MM40 MM50
1/2Pro
• K: Open FK20 FK30 FK40
• M: Open FM20 FM30 FM40 FM50 FM60 FM70


Wycofani




,
1/2Pro Mężczyźni - FMOpen

L.p. Nazwisko Imię Miejscowość Drużyna Kat. Czas
1 Płoski Adam Ciechanów T4B Bike Team FM30 01:39:34.00
2 Girau-Tur Gabriel Ciechanów T4B Bike Team FM30 01:39:34.45
3 Woźnica Łukasz Sulejówek RETRO BikeAcademy.pl FM20 01:39:34.68
4 Fijałkowski Tomasz RADOM FM40 01:39:34.73
5 Zakielarz Łukasz KRAKÓW FM40 01:39:34.75
6 Filipczak Jacek Brzeziny FM30 01:39:34.88
7 Bylicki Jerzy Ksawerów FM60 01:39:35.16
8 Lewandowski Piotr ŁÓDŹ FM50 01:39:35.39
9 Rojek Kamil Wyszków CATENA WYSZKÓW FM30 01:39:35.58
10 Skibski Piotr Warszawa AirBike.pl Team FM30 01:39:35.80
11 Fajkowski Grzegorz Wrocław FM70 01:39:35.83
12 Rostek Jerzy Kraśnik ERKADO RT KRAŚNIK FM50 01:39:35.83
13 Lasota Krzysztof ŁÓDŹ FM40 01:39:35.91
14 Kałaska Jakub Garwolin Wysportowani Racing Team FM40 01:39:35.99
15 Zawistowski Grzegorz Warszawa FM30 01:39:36.12
16 Zawistowski Dariusz WOŁOMIN RETRO BikeAcademy.pl FM50 01:39:36.56
17 Szkodny Tomasz Brzesko FM20 01:39:36.60
18 Sokół Marek ŁOWICZ Klub Kolarski Łowicz FM30 01:39:36.67
19 Kamiński Wiesław Warszawa LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) FM60 01:39:36.84
20 Sorbian Marek BLIŻYN BSC BLIŻYN FM60 01:39:36.95
21 Łoński Tomasz BEŁCHATÓW FM20 01:39:36.98
22 Kusal Longin SKARŻYSKO-KAMIENNA STC SKARŻYSKO KAMIENNA FM60 01:39:36.98
23 Walczak Jacek koło KS TEAM STARA MIASTO FM50 01:39:37.03
24 Olejnik Michał Pabianice FM30 01:39:37.14
25 Ziętkowski Leszek Radom KKS BROŃ RADOM FM60 01:39:37.19
26 Suchecki Adam Stasin FM30 01:39:37.34
27 Malinowski Jacek PŁOCK MayerSport BokserskAutoserwis FM50 01:39:37.52
28 Tomczyński Andrzej ŁÓDŹ FM30 01:39:37.55
29 Teda Krzysztof Bełchatów Warach-Rowery FM50 01:39:37.59
30 Węglarz Damian Krzeptów HuzarBikeAcademy FM40 01:39:37.89
31 Dobosz Adam Wrocław Deichmann FM30 01:39:38.58
32 Klimaszewski Piotr Warszawa LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) FM40 01:39:38.72
33 Paszczyk Mariusz Ełk PT Mazury Team Ełk FM40 01:39:39.26
34 Wyszkowski Arkadiusz Ciechanów T4B Bike Team FM20 01:39:39.66
35 Tężycki Marcin Skępe CLI FM20 01:39:41.42
36 Kłos Rafał Ciechanów T4B Bike Team FM30 01:39:41.66
37 Drela Piotr Warszawa ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM FM50 01:39:41.86
38 Jagieła Jerzy Łódz DANIELO SPORTSWEAR LUKS 2 STRYKÓW FM60 01:39:42.19
39 Kosmowski Kamil Łowicz Klub Kolarski Łowicz FM30 01:39:44.01
40 Widłak Jakub Grodzisk Mazowiecki Maro Sport Team FM30 01:39:44.54
41 Dujka Przemysław Opoczno TEAM HUROM FM30 01:39:44.85
42 Tobjański Szymon Łódź FM20 01:39:46.71
43 Neubauer Łukasz Kaliska GKSTG Starogard Gdański FM30 01:39:46.77
44 Sobkiewicz Maciej Rokiciny Polskie Koleje Państwowe FM20 01:39:47.39
45 Klementowicz Krzysztof Otwock FM40 01:39:49.65
46 Ksyta Sylwester Opoczno TEAM HUROM FM20 01:39:53.51
47 Dadej Zbigniew Nałęczów Bankowe Towarzystwo Rowerowe w Nałęczowie FM50 01:39:57.28
48 Karwowski Mirosław Warszawa Retro bikeAcademy.pl FM40 01:40:40.68
49 Michalak Krzysztof Warszawa Chyże Małpy FM30 01:41:06.67
50 Zalewski Robert Warszawa-Ursynów MayerSport BokserskAutoserwis FM40 01:41:07.38
51 Małecki Łukasz Ciechanów T4B Bike Team FM20 01:43:11.86
52 Kaźmierczak Mariusz TUSZYN FM40 01:43:11.90
53 Cała Mariusz Bukowiec PASJONACI KOLARSTWA ANDRESPOL FM40 01:43:12.15
54 Szulc Mateusz Łódź FM30 01:43:14.30
55 Adamczyk Matthieu Warszawa Tour de Friends FM20 01:44:29.89
56 Dubas Kazimierz Łódź CykloManiak.pl FM60 01:45:08.09
57 Ograbek Mariusz KOŁO FM20 01:45:09.12
58 Jaworski Sebastian ŁÓDŹ FM30 01:45:09.56
59 Malec Krzysztof WARSZAWA TVP SPORT FM30 01:45:10.16
60 Kowalczyk Michał Warszawa NC+ SPORTS TEAM FM30 01:45:10.52
61 Kornacki Artur Grodzisk Mazowiecki KORNACKI Sport Design FM40 01:45:11.52
62 Dąbkowski Cezary Warszawa Load-Lok Roland Polska FM50 01:45:12.89
63 Markowski Piotr Warszawa TVP SPORT FM40 01:45:13.64
64 Cieślak Jacek Warszawa MayerSport BokserskAutoserwis FM50 01:45:13.73
65 Kopeć Jarek Łódź Hyenateam FM40 01:45:14.35
66 Więckowski Bartosz Warszawa FM30 01:45:16.56
67 Ciaś Przemysław Jozefow TS Meran-Otwock FM40 01:45:18.99
68 Małasiewicz Tomasz Garbów Bankowe Towarzystwo Rowerowe w Nałęczowie FM40 01:45:20.42
69 Bukowski Marek Warszawa LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) FM50 01:45:20.48
70 Jasiński Jakub ANDRESPOL PASJONACI KOLARSTWA ANDRESPOL FM30 01:45:21.44
71 Stawicki Zbigniew Toruń CLI FM50 01:45:22.04
72 Stankowski Piotr Łomianki Takeda FM40 01:45:22.66
73 Nowicki Jarosław Warszawa TVP SPORT FM40 01:45:23.04
74 Bogusz Jarosław Słupno RETRO BikeAcademy.pl FM40 01:45:26.06
75 Bednarczyk Ryszard Nałęczów Bankowe Towarzystwo Rowerowe w Nałęczowie FM50 01:45:32.56
76 Kuźmin Jarosław KUTNO FM40 01:50:42.79
77 Wiązowski Michał NIEBORÓW LAMELA Łowicz FM40 01:50:43.15
78 Pierzchalski Jerzy Łódz Pierzchalski Cycling Team FM50 01:50:43.26
79 Skibski Krzysztof Warszawa AirBike.pl Team FM60 01:50:43.73
80 Dobrzyński Maciej Mysiadło FM50 01:50:43.89
81 Szopiński Jacek Zgierz RS Team FM40 01:50:46.13
82 Mańdok Paweł WROCŁAW FM40 01:50:53.79
83 Grudziński Tomasz Sękocin Stary FM60 01:50:53.79
84 Zabost Zenon Łowicz Klub Kolarski Łowicz FM60 01:50:59.90
85 Sobczyński Franciszek NOWY DWÓR GDAŃSKI NOWY DWÓR FM60 01:51:31.30
86 Ziemski Tomasz Warszawa FM40 01:51:44.92
87 Ihnatowicz Arkadiusz Warszawa FM50 01:59:01.65
88 Mydło Kazimierz Olsztyn MICHELIN BLOOMNET TEAM FM60 02:00:35.44
89 Krawczyk Radosław Łódź Cisowianka FM30 02:01:03.75
90 Olszewski Michał Warszawa FM30 02:02:15.24
91 Snopek Stanisław Izabelin TVP SPORT FM50 02:07:45.35

Uwagi dotyczące wyników należy nadsyłać na ten adres.

Prosimy nie umieszczać uwag na forum, lecz wysyłać emailem na ww. adres.
Ze względu na konieczność autoryzacji zgłoszenia, tylko taka forma jest właściwa.

 

Archiwum wyników z wcześniejszych sezonów.

O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu - Web Designrysynek malarstwo Kraków kursy przygotowawcze ASP szkoly plastyczne grafika formy architektura wnetrz rysunku malarstwa krakowieGaleria Rekodziela: torebki bizuteria kolczyki odziez z plótna hand made rekodzielo artystyczne wykonane recznie malowane zrobione na drutach lale misie prezent kraków robioneChoochoo Train for Toddlers, choo, learn, counting, numbers, educational, taps, rail, education, children, child, kids, boys, train, tracks, railroad, preschool, steam, locomotive, top, funny, simple