Zaloguj się
Wyniki
Dystanse
Pro
• K: Open
• M: Open MM20 MM30 MM40 MM50
1/2Pro
• K: Open FK20 FK30 FK40
• M: Open FM20 FM30 FM40 FM50 FM60 FM70


Wycofani




,
1/2Pro Mężczyźni - FMOpen

L.p. Nazwisko Imię Miejscowość Drużyna Kat. Czas
1 Skibski Piotr Warszawa AirBike.pl Team FM30 01:33:15.75
2 Wyszkowski Arkadiusz Ciechanów T4B Bike Team FM20 01:33:15.94
3 Czarnecki Jarosław Kalisz Kaliski trening na szosie FM30 01:33:16.01
4 Zawistowski Dariusz WOŁOMIN RETRO BikeAcademy.pl FM50 01:33:16.01
5 Skalski Kacper Warszawa ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM FM30 01:33:16.35
6 Strączyński Dariusz NOWA WIEŚ IZ MOT TEAM FM40 01:33:18.72
7 Płusa Szczepan Starachowice FM50 01:33:20.07
8 Girau-Tur Gabriel Ciechanów T4B Bike Team FM30 01:35:49.36
9 Paszczyk Mariusz Ełk PT Mazury Team Ełk FM40 01:35:49.66
10 Sokolnicki Sławomir Ciechanów T4B Bike Team FM50 01:35:51.51
11 Ogłoblin Adam WARSZAWA i-Sport team FM20 01:35:51.83
12 Mydło Kazimierz Olsztyn MICHELIN BLOOMNET TEAM FM60 01:35:52.41
13 Groń Tomasz Warszawa RETRO BikeAcademy.pl FM40 01:35:52.99
14 Zliczewski Tomasz Warszawa NC+ SPORTS TEAM FM30 01:37:55.89
15 Zakowicz Paweł RETRO BikeAcademy.pl FM30 01:37:56.03
16 Ksyta Sylwester Opoczno TEAM HUROM FM20 01:37:56.64
17 Bukowski Marek Warszawa LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) FM50 01:37:58.96
18 Kowalczyk Michał Warszawa NC+ SPORTS TEAM FM30 01:38:55.80
19 Staniec Maciej Warszawa AirBike.pl Team FM30 01:39:03.47
20 Kłosowski Krzysztof Krosno Kross Staff Team FM20 01:39:31.61
21 Kosiorek Andrzej Częstochowa Danielo REMO Głowno FM50 01:39:37.11
22 Bogusz Jarosław Słupno RETRO BikeAcademy.pl FM40 01:41:40.69
23 Jankowski Andrzej Łaskarzew Wieliszew Heron Team FM50 01:42:53.29
24 Bober Zbigniew LEŚNIEWO GÓRNE T4B Bike Team FM70 01:44:15.10
25 Zawidzki Jarosław Deutsche Bank Bike Team FM40 01:44:18.09
26 Sobczyński Franciszek NOWY DWÓR GDAŃSKI NOWY DWÓR FM60 01:45:11.75
27 Janas Mateusz łodź RS Team FM30 01:45:28.23
28 Rostek Jerzy Kraśnik ERKADO RT KRAŚNIK FM50 01:46:04.80
29 Bylak Paweł Małopole FM30 01:46:13.10
30 Kowalski Paweł Warszawa Algotech Polska FM40 01:46:19.77
31 Ziemski Tomasz Warszawa FM40 01:48:03.32
32 Szymański Mateusz GLADCZYN SZLACHECKI FM20 01:48:04.60
33 Dobrzyński Maciej Mysiadło FM50 01:49:43.06
34 Jastrzębski Stanisław WYSZKÓW TRW MTB Racing FM50 01:49:43.06
35 Neubauer Łukasz Kaliska GKSTG Starogard Gdański FM30 01:51:42.26
36 Widłak Jakub Grodzisk Mazowiecki Maro Sport Team FM30 01:53:05.22
37 Kowalski Artur Warszawa FM40 01:53:13.74
38 Słabik Michał Warszawa FM30 01:53:24.78
39 Gołąb Paweł Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin FM30 01:59:42.33
40 Sokołowski Bartosz Warszawa FM20 02:04:00.44
41 Muzyka Tomasz Warszawa FM30 02:08:55.36
42 Greczyło Tomasz Warszawa FM40 02:28:00.49

Uwagi dotyczące wyników należy nadsyłać na ten adres.

Prosimy nie umieszczać uwag na forum, lecz wysyłać emailem na ww. adres.
Ze względu na konieczność autoryzacji zgłoszenia, tylko taka forma jest właściwa.

 

Archiwum wyników z wcześniejszych sezonów.

O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu - Web Designrysynek malarstwo Kraków kursy przygotowawcze ASP szkoly plastyczne grafika formy architektura wnetrz rysunku malarstwa krakowieGaleria Rekodziela: torebki bizuteria kolczyki odziez z plótna hand made rekodzielo artystyczne wykonane recznie malowane zrobione na drutach lale misie prezent kraków robioneChoochoo Train for Toddlers, choo, learn, counting, numbers, educational, taps, rail, education, children, child, kids, boys, train, tracks, railroad, preschool, steam, locomotive, top, funny, simple