Zaloguj się
Wyniki
Klasyfikacje generalne
Pro
• K: Open
• M: Open MM20 MM30 MM40 MM50

• Klasyfikacja drużynowa
1/2Pro
• K: Open FK20 FK30 FK40
• M: Open FM20 FM30 FM40 FM50 FM60 FM70


Cisowianka Road Tour

Klasyfikacja Generalna
Pro Mężczyźni - MM20

L.p. Punkty Starty Nazwisko Imię Miejscowość Drużyna Kat. CzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPkt
1 391 6 Pawłoski Łukasz Łódź BodyiCoach Cycling Team MM2002:42:14.673002:47:24.644505:48:31.005102:40:52.1510701:17:41.518401:37:49.28104
2 344 6 Stępień Rafał Łódź GO SPORT AK-SPED TEAM MM2002:32:53.745702:10:15.856502:41:07.925505:47:39.008402:40:54.955301:20:12.0101:37:53.6883
3 223 4 Grabarczyk Łukasz WARSZAWA MM2002:10:18.414702:47:26.144001:17:50.456201:37:53.6974
4 125 2 Kozielec Grzegorz Kraków WLKS Krakus Swoszowice MM2002:33:04.125001:17:42.2775
5 123 2 Kazanowski Paweł Lublin MAYDAY Team MM2002:33:14.794502:10:14.0578
6 94 2 Wilk Maciej Kraśnik erkado RT kraśnik MM2002:36:50.254002:10:16.7154
7 108 1 Tkaczyk Cezary Kolonie Pustynne KS Pogon Mostostal Pulawy MM2002:05:35.03108
8 105 1 Nawrocki Michał Topola Mała Bejm Bike Team MM2001:17:40.97105
9 103 1 Domagała Patryk MIKOŁÓW MM2002:42:31.80103
10 95 1 Badura Krzysztof MM2002:41:03.2495
11 86 1 Lewandowicz Michał Toruń vinci-wheels.com MM2002:40:53.0686
12 84 1 Aniołkowski Stanisław WÓLKA RADZYNIŃSKA MM2084
13 82 1 Wyszyński Mateusz Świnoujście REMEDY Cycling Health Project MM2002:42:33.9282
14 81 1 Ostojski Adam Pabianice GATTA BIKE-RS MM2002:28:33.238101:24:49.55
15 77 1 Beśka Marek WIELUŃ LKK Wulkan Legnica MM2002:40:53.1277
16 75 1 Napierała Daniel SIECHNICE MM2005:47:55.0075
17 73 1 Chmielewski Maciej Józefów Warszawski Klub Kolarski MM2002:41:06.4673
18 68 1 Kamiński Michał Biała Podlaska GO SPORT AK-SPED TEAM MM2002:32:45.6368
19 64 1 Gliwiński Oskar Łódź MM2002:40:53.1464
20 62 1 Więckowski Kamil Mława MM2002:41:07.1462
20 62 1 Siedlaczek Kamil Wrocław MM2005:48:08.0062
21 61 1 Gawron Paweł Wołomin MM2002:05:04.4861
22 51 1 Góraj Maciej Rawa Mazowiecka Rawska Grupa Kolarska MM2001:29:09.2851
23 50 1 Woźnica Łukasz Sulejówek RETRO BikeAcademy.pl MM2002:45:34.185001:39:34.68
24 46 1 Struch Jakub Sulencin BICYKL MM2002:40:59.5046
25 42 1 Kaczor Sylwester Tarnobrzeg Sandomierski Klub Kolarski Race Skład MM2002:16:19.6642
26 41 1 Kistowski Kacper Poznań MERK TEAM WĄGROWIEC MM2002:42:46.3541
27 37 1 Zaręba Łukasz Warszawa Oxygen Cycling Project MM2002:26:11.2637
28 35 1 Małas Marcin Bydgoszcz MKS Emdek Bydgoszcz MM2002:42:05.3335
29 30 1 Puchałka Kamil Bielsko Biała Rogelli Team MM2002:47:27.5530
30 25 1 Ziułek Michał Radom TRENUJROWER.PL MM2003:00:00.0025
30 25 1 Fornalski Damian MM2002:47:32.4425
31 22 1 Kusz Adrian Piekary Śląskie SII Cycling Team MM2002:47:32.5822
32 19 1 Bartłomiejczak Michał Koło MM2002:53:08.9719
33 16 1 Sabady Przemysław GALONKI BLOK BLACH RADOMSKO MM2003:05:39.1016
34 13 1 Seliga Patryk Głowno MM2003:39:55.5113

Uwagi dotyczące wyników należy nadsyłać na ten adres.

Prosimy nie umieszczać uwag na forum, lecz wysyłać emailem na ww. adres.
Ze względu na konieczność autoryzacji zgłoszenia, tylko taka forma jest właściwa.

 

Archiwum wyników z wcześniejszych sezonów.

O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu - Web Designrysynek malarstwo Kraków kursy przygotowawcze ASP szkoly plastyczne grafika formy architektura wnetrz rysunku malarstwa krakowieGaleria Rekodziela: torebki bizuteria kolczyki odziez z plótna hand made rekodzielo artystyczne wykonane recznie malowane zrobione na drutach lale misie prezent kraków robioneChoochoo Train for Toddlers, choo, learn, counting, numbers, educational, taps, rail, education, children, child, kids, boys, train, tracks, railroad, preschool, steam, locomotive, top, funny, simple