Zaloguj się
Wyniki
Klasyfikacje generalne
Pro
• K: Open
• M: Open MM20 MM30 MM40 MM50

• Klasyfikacja drużynowa
1/2Pro
• K: Open FK20 FK30 FK40
• M: Open FM20 FM30 FM40 FM50 FM60 FM70


Cisowianka Road Tour

Klasyfikacja Generalna
Pro Mężczyźni - MM30

L.p. Punkty Starty Nazwisko Imię Miejscowość Drużyna Kat. CzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPkt
1 420 6 Badura Patryk Olsztyn MICHELIN BLOOMNET TEAM MM3002:28:40.395402:05:21.339302:40:54.435702:42:32.678501:17:41.586801:37:48.97117
2 225 5 Łyjak Łukasz Zagłoba KK Cyklon Warszawa MM3002:33:06.234202:10:26.112605:45:53.007101:17:46.054501:37:54.8341
3 160 5 Ważny Adam Warszawa Bike Concept MM3002:37:05.002002:05:29.184202:41:06.122702:40:57.423501:37:55.2936
4 431 4 Omiotek Dominik Pabianice GATTA BIKE TEAM MM3002:25:57.0514502:05:08.6712302:40:12.668202:38:25.8981
5 391 4 Barczyk Piotr CZĘSTOCHOWA Kolejarz-Jura Cz-wa MM3002:28:26.049102:40:11.0410505:45:41.008402:38:12.37111
6 261 4 Matusiak Sylwester WARSZAWA MICHELIN BLOOMNET TEAM MM3002:41:36.142302:40:56.944502:42:32.5410601:37:49.2287
7 86 4 Kasprzak Rafał Lublin Team Livestrong MM3003:00:00.00402:31:36.67203:10:24.004501:32:44.2535
8 75 4 Jarmosz Maciej Warszawa MM3002:50:05.131102:10:19.122902:52:46.101205:49:38.0023
9 304 3 Dudko Łukasz Olsztyn MICHELIN BLOOMNET TEAM MM3002:27:59.5411502:05:20.9010202:40:12.2087
10 161 3 Kuśmierz Łukasz Wilkołaz Baran Cycling Team MM3002:32:47.585102:05:23.806202:41:02.9748
11 138 3 Czarnecki Paweł Warszawa KK żoliber MM3002:41:05.323101:17:41.158101:37:57.3626
12 131 3 Krzymiński Tomasz Warszawa MM3002:40:58.953001:17:44.785001:37:53.2351
13 83 3 Lesiak Maciej Piaseczno AirBike.pl Team MM3002:36:49.963202:16:24.841302:41:04.8238
14 23 3 Myszkowski Rafał Konstancin-Jeziorna LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) MM3003:00:00.00602:24:01.121003:04:37.917
15 208 2 Spławski Sławomir Oborniki Merx Team Wągrowiec MM3002:40:10.8311802:38:18.5490
16 198 2 Gradziński Lech LUBLIN Varso MM3002:28:22.9111102:05:55.7987
17 187 2 Sekta Rafał Kobielice JAFISPORT BIKE TEAM MM3002:40:11.849405:45:28.0093
18 164 2 Pałyga Mariusz Grodzisk Mazowiecki TRW MTB Racing MM3001:17:38.969001:37:49.3774
19 160 2 Wasiak Szymon Wysoka KUŹNIA KOLARSKA MM3002:40:05.4112705:47:35.0033
20 142 2 Przybysz Michał Warszawa MM3001:17:38.3111101:37:56.7331
21 128 2 Turkiewicz Michał Nowa Wieś ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM MM3002:05:25.645202:42:33.8076
22 126 2 Jazurek Grzegorz Ryki Varso MM3002:28:34.446902:05:24.4957
23 120 2 Rękawek Radosław Garwolin Ośka Warszawa MM3001:17:42.625701:37:49.6163
24 93 2 Zaorski Jędrzej GTW PABIANICE MM3002:41:10.612502:39:53.2268
25 92 2 Hałas Jarosław PSZCZYNA bikeBoard MM3002:41:05.782902:42:37.2563
26 78 2 Śleziak Łukasz Czechowice Dziedzice Rogelli Team MM3002:41:04.644005:47:27.0038
27 67 2 Nowacki Piotr Piaseczno Ośka Warszawa MM3005:46:39.005301:38:07.6014
28 53 2 Szadura Michał Warsaw KK Szybkie Kopyto MM3002:42:16.961602:05:49.063701:25:53.20
29 52 2 Manikowski Franciszek Józefosław Ośka Warszawa MM3002:33:55.063902:52:45.8313
30 43 2 Kotuliński Bartosz Drwalew Legia Cycling Club MM3002:36:55.172402:47:26.6219
31 36 2 Olszewski Kornel Dąbrowa Górnicza MayerSport BokserskAutoserwis MM3002:53:03.081102:41:04.1525
32 33 2 Kosewski Jacek Warszawa ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM MM3002:16:18.951702:47:28.6316
33 32 2 Budny Łukasz KRASNE ADIOSTRY Team MM3003:13:01.80201:32:51.9730
34 31 2 Ślęzak Michał Konstancin Jeziorna KK żoliber MM3002:47:36.571401:37:59.6717
35 148 1 Ziółkowski Wojciech Stargard Szczecinski NTS NEXELO Nowogard MM3002:40:05.33148
36 124 1 Karpiuk Adrian Kraków MM3002:26:27.06124
37 116 1 Tecław Arek Wrocław GVT MM3002:41:02.54116
38 114 1 Alickun Eduard Czernica LitPol-Trans Kulok Mikesz Team MM3005:45:08.00114
39 105 1 Bestwina Michał Bielsko-Biała Rogelli Team MM3005:46:57.00105
40 90 1 Bartolewski Marcin Częstochowa Scout Częstochowa MM3002:28:25.6590
41 86 1 Poręba Mateusz Kraków MM3002:41:03.6086
42 79 1 Nabiałek Michał Częstochowa Scout Częstochowa MM3002:28:27.7479
43 77 1 Rakiewicz Piotr WROCŁAW GVT MM3002:40:14.8377
44 74 1 Świderski Adrian Mława TEMPO MŁAWA MM3002:28:29.9174
45 73 1 Falczyński Piotr WARSZAWA Kross Staff Team MM3003:01:44.2073
46 72 1 Król Paweł Warszawa Warszawski Klub Kolarski MM3002:40:23.2572
47 64 1 Ciborek Mariusz Zalesie górne Musli4u MM3002:28:34.8764
48 62 1 Kołakowski Dariusz Warszawa TwojTrenerSportowyWKK MM3002:41:00.9162
49 60 1 Oleś Rafał SKARŻYSKO-KAMIENNA TEAM HUROM MM3005:46:16.0060
50 59 1 Grosicki Jan Puławy atolbike.pl Puławy MM3002:28:40.3659
51 56 1 Cudny Piotr Warszawa Legia Cycling Club MM3001:37:50.4256
52 54 1 Poręba Marcin KRAKÓW MM3002:41:02.6354
53 51 1 Czarnecki Bartłomiej Warszawa MM3002:41:02.7151
54 48 1 Jarzyna Krzysztof Grodzisk Mazowiecki MM3002:32:51.3148
54 48 1 Deleżyński Michał 96-300 ŻyrardowskieTowarzystwo Cyklistów MM3005:46:54.0048
55 47 1 Korzeniowski Marcin KRAKÓW MAX-FLIS KRAKÓW MM3002:05:26.2147
56 46 1 Ogonowski Mateusz Warszawa MM3001:37:54.0346
57 45 1 Wolski Marcin Opole SR CYKLOOPOLE MM3002:41:03.2945
58 42 1 Michalski Stanisław POZNAŃ FTI RACING TEAM MM3002:41:04.2942
59 40 1 Urbański Norbert RZESZÓW MM3001:42:19.1501:32:44.1140
60 37 1 Kluk Wojciech Częstochowa MM3002:36:49.2437
61 35 1 Głowacki Roger Grodzisk Mazowiecki Wawa Bike Team MM3002:41:04.9335
61 35 1 Osiński Kamil Warszawa NC+ SPORTS TEAM MM3002:36:49.523501:28:46.53
61 35 1 Krawczyk Norbert Warszawa Musli4u MM3002:47:27.2835
62 32 1 Wasilewski Radosław Biłgoraj MIÓD KOZACKI BIŁGORAJ MM3002:05:55.7632
63 28 1 Packi Daniel Tomaszów Mazowiecki Team Hurom MM3005:48:02.0028
63 28 1 Błądek Tomasz Puławy atolbike.pl Puławy MM3002:36:52.602802:35:10.90
64 26 1 Hołowiński Konrad WROCŁAW MM3002:36:54.8026
65 25 1 Zalewski Marcin RAWA MAZOWIECKA MM3002:01:22.1725
66 24 1 Sugier Piotr Lublin MAYDAY Team MM3002:41:10.8624
67 23 1 Budziński Dawid Warszawa Pętla Kopernika Team MM3002:10:36.4223
67 23 1 Kowalczyk Michał Warszawa NC+ SPORTS TEAM MM3001:34:36.9501:34:46.7501:34:19.8601:45:10.5201:38:55.8001:25:56.3501:37:58.2623
68 22 1 Staniec Artur Warszawa Warszawski Klub Kolarski MM3002:45:31.5822
68 22 1 Góralny Grzegorz Piaseczno Musli4u MM3002:36:56.4322
69 21 1 Marciniak Adam JULIANÓW Musli4u MM3002:37:00.2521
69 21 1 Stano Maciej Łask MM3002:45:34.0421
70 20 1 Fiedurek Mateusz Warszawa ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM MM3002:16:18.262001:28:48.39
70 20 1 Ślęzak Krzysztof POZNAŃ MM3001:37:58.3520
71 18 1 Kaleta Paweł Warszawa VALEANT MED CYCLING TEAM MM3002:40:26.3018
72 17 1 Surmacz Sebastian Będzin MM3002:47:28.5217
73 15 1 Szyszyński Piotr Żychlin KS TEAM STARE MIASTO MM3002:47:35.081503:12:27.00
74 14 1 Kocik Rafał Warszawa MM3002:42:26.6914
75 13 1 Chuderski Michał Lublin MAYDAY Team MM3002:42:56.8613
76 12 1 Koza Przemysław Puławy atolbike.pl Puławy MM3002:42:57.5912
77 11 1 Panek Marek POZNAŃ MM3001:49:39.0611
78 10 1 Joński Emil Puławy Baran Cycling Team MM3002:52:02.1210
79 9 1 Podgórski Adam Dębe Wielkie LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) MM3002:54:05.949
79 9 1 Pondo Witold wARSZAWA MM3002:54:45.689
80 8 1 Gałązka Norbert Dziekanów Leśny STRAM BIKE FITTING-SERWIS ŁOMIANKI MM3002:54:53.168
80 8 1 Bujak Michał ROSSOSZ LKK Lublin MM3003:04:36.878
81 7 1 Klimiuk Krzysztof Otwock SuperDrob Bike Team MM3002:56:31.497
82 6 1 Okniński Adam Warszawa ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM MM3002:24:02.546
83 5 1 Obel Marcin Lesznowola MM3003:00:00.005
83 5 1 Ossowski Michał Gniezno MM3003:04:38.95501:26:02.94
84 4 1 Skorek Jan Warszawa KK Cyklon Warszawa MM3003:08:23.364
84 4 1 Orzeł Grzegorz Lublin UNIQA LKKG TORO BIKE MM3002:24:14.704
85 3 1 Szymczak Krzysztof Kutno ABSOLUTE BIKE TEAM MM3003:10:48.563
85 3 1 Czechowski Tomasz kutno GATTA BIKE-RS MM3003:00:00.00301:29:35.08
86 2 1 Kołacz Tomasz legionowo MM3003:00:00.002
87 1 1 Jankowski Marek Toruń Loża Szyderców MM3003:30:06.081
87 1 1 Rybak Przemysław atolbike.pl Puławy MM3003:00:00.001

Uwagi dotyczące wyników należy nadsyłać na ten adres.

Prosimy nie umieszczać uwag na forum, lecz wysyłać emailem na ww. adres.
Ze względu na konieczność autoryzacji zgłoszenia, tylko taka forma jest właściwa.

 

Archiwum wyników z wcześniejszych sezonów.

O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu - Web Designrysynek malarstwo Kraków kursy przygotowawcze ASP szkoly plastyczne grafika formy architektura wnetrz rysunku malarstwa krakowieGaleria Rekodziela: torebki bizuteria kolczyki odziez z plótna hand made rekodzielo artystyczne wykonane recznie malowane zrobione na drutach lale misie prezent kraków robioneChoochoo Train for Toddlers, choo, learn, counting, numbers, educational, taps, rail, education, children, child, kids, boys, train, tracks, railroad, preschool, steam, locomotive, top, funny, simple