Zaloguj się
Wyniki
Klasyfikacje generalne
Pro
• K: Open MK18 MK20 MK30 MK40 MK50
• M: Open MM18 MM20 MM30 MM40 MM50 MM60 MM65 MM70

• Klasyfikacja drużynowa
1/2Pro
• K: Open
• M: Open


Road Tour

Klasyfikacja Generalna
½Pro Mężczyźni - MM40

Cisowianka Road TourJanów Lubelski Road TourSkierniewice Road RaceGłowno Gold RaceCzęstochowa Trek Race
L.p. Punkty Starty Nazwisko Imię Miejscowość Drużyna Kat. CzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPkt
1 134 2 Brzyski Rafał Warszawa - Stara Miłosna Retro Stork Team MM4001:15:32.757301:36:06.3861
2 101 2 Kulik Marek Puławy Baran Cycling Team MM4001:15:44.214601:36:11.2955
3 75 2 Jeż Janusz RADOM Ehaki MM4001:21:14.623201:40:12.594301:23:30.52
4 70 2 Strączyński Dariusz NOWA WIEŚ IZMOT TEAM MM4001:21:18.653001:40:15.654001:23:31.9201:24:14.40
5 49 2 Klementowicz Krzysztof Otwock MM4001:23:17.902301:45:51.202601:25:29.9401:27:00.71
6 41 2 Piekarz Mariusz Przędzel ACS Stal Rustica Team MM4001:23:21.912101:47:35.2320
7 39 2 Krasuski Janusz ŁĘCZNA ORION TEAM MM4001:30:40.941101:45:32.3328
8 33 2 Kluska Piotr Warszawa Grupa Wirtualna Polska MM4001:28:05.131501:47:49.551801:29:43.3901:30:07.39
9 19 2 Kaźmierczak Maciej Łódź Cisowianka MM4001:35:24.96801:56:13.611101:32:33.4201:38:16.54
10 17 2 Rainer Krzysztof Pysznica ACS Stal Rustica Team MM4001:38:19.15401:54:38.3013
11 16 2 Kiełczykowski Paweł Pruszków Kielczyk Team MM4001:35:42.78701:56:31.31901:33:55.07
11 16 2 Wiązowski Michał NIEBORÓW LAMELA Łowicz MM4001:28:27.981402:04:59.52201:31:25.6801:33:52.09
12 9 2 Ziemski Tomasz Warszawa MM4001:35:55.32602:02:18.94301:37:24.0201:47:54.82
13 67 1 Sadovskyi Andrii MM4001:15:35.2467
14 61 1 Dyzio Piotr Józefów SuperDrob Bike Team MM4001:15:35.5161
15 58 1 Kasznia Wojciech Mysiadło DITTA-SERIA MTB TEAM MM4001:15:36.425801:23:26.4003:11:03.00
16 55 1 Kałaska Jakub Garwolin Wysportowani Racing Team MM4001:15:40.055501:24:13.03
17 52 1 Wrukowski Piotr Warszawa NaSzosie Team MM4001:15:40.6252
18 49 1 Klimaszewski Piotr Warszawa LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) MM4001:15:43.064902:29:45.6302:33:02.20
18 49 1 Zalewski Robert Warszawa-Ursynów BokserskAutoserwis Bike Team MM4001:37:57.494901:24:19.18
19 46 1 Baranowski Dariusz Głowno Danielo REMO Głowno MM4002:40:26.7201:38:40.984602:13:27.5802:25:52.38
20 44 1 Małasiewicz Tomasz Garbów Bankowe Towarzystwo Rowerowe w Nałęczowie MM4001:16:11.1644
21 42 1 Godlewski Darek Kobyłka Retro Stork Team MM4001:16:23.4242
22 40 1 Miszczuk Andrzej LUBLIN Inżynieria Rowerowa MM4001:17:59.9340
23 38 1 Kuba Artur Radzyń Podlaski MAYDAY Team MM4001:19:27.693802:55:43.25
24 37 1 Pintal Marek Biłgoraj BSK Miód Kozacki Biłgoraj MM4001:40:15.7137
25 36 1 Lange Marcin Ciechanów T4B Bike Team MM4001:21:13.4736
26 34 1 Fedor Martin Ciechanów T4B Bike Team MM4001:21:13.8934
26 34 1 Komornik Marek PODBORCZE BSK MIÓD KOZACKI Kozzak.pl MM4001:42:40.1634
27 32 1 Czapka Sławomir BIŁGORAJ VIPACK TEAM Biłgoraj MM4001:44:39.4732
28 30 1 Czachor Piotr Isover MTB Team Lublin MM4001:45:28.8630
29 28 1 Bala Marek WARSZAWA NaSzosie Team MM4001:21:25.132801:26:50.94
30 26 1 Krzemiński Jarosław Warszawa MM4001:23:00.0226
31 25 1 Rogiński Marcin Ciechanów T4B Bike Team MM4001:23:04.0125
32 24 1 Cichorz Dariusz Lublin INżYNIERIA ROWEROWA MM4001:23:06.2524
32 24 1 Obszyński Tomasz BIŁGORAJ VIPACK TEAM Biłgoraj MM4001:46:20.9324
33 22 1 Cieśla Paweł Zgorzała EDC Bikers MM4001:23:21.1322
33 22 1 Niedźwiedzki Jarek BIŁGORAJ Model Bike Team MM4001:47:05.3022
34 20 1 Powierża Paweł warszawa MM4001:23:22.2620
35 19 1 Niziołek Sławomir warszawa Retro Stork Team MM4001:23:23.251901:29:05.84
36 18 1 Andrzejczuk Piotr Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM MM4001:23:26.5118
37 17 1 Zawidzki Jarosław Deutsche Bank Bike Team MM4001:23:43.6017
38 16 1 Pałka Marek Warszawa Elwing MM4001:27:21.8816
38 16 1 Radzik Robert Janów Lubelski BIKE CLUB Janów Lubelski MM4001:49:47.0216
39 14 1 Batkowski Szymon Biłgoraj BSK MIÓD KOZACKI MM4001:54:27.4514
40 13 1 Sułek Daniel PUŁAWY atolbike.pl Puławy MM4001:30:15.2213
41 12 1 Górski Kamil Warszawa MM4001:30:38.3912
41 12 1 Czerwiński Dariusz MM4001:54:51.7012
42 10 1 Nienałtowski Andrzej Lipinki Retro Stork Team MM4001:30:48.3910
42 10 1 Kotuła Rafał Kraśnik Erkado Racing Team Kraśnik MM4001:56:13.8310
43 9 1 Prószyński Romuald PUŁAWY PUŁAWIANIN PUŁAWY MM4001:34:20.369
44 8 1 Osek Dariusz Lublin MetroBikes.pl MM4001:56:58.598
45 7 1 Mroczkowski Tomasz Warszawa MM4001:58:28.767
46 6 1 Mazur Grzegorz Janów Lubelski MM4001:58:42.236
47 5 1 Turski Piotr Lublin MAYDAY Team MM4001:59:13.315
47 5 1 Trojanowski Krzysztof Ćmiłów Ichiban Ćmiłów MM4001:37:15.675
48 4 1 Kasprzak Marcin Janów Lubelski BIKE CLUB Janów Lubelski MM4001:59:16.364
49 3 1 Kozak Michał PUŁAWY ATOLBIKE PUŁAWY MM4001:38:21.153
50 2 1 Roszkowski Cezary Olsztyn Cisowianka MM4001:43:56.712
51 1 1 Saj Adam Wrocław SAJ-POL Team MM4002:22:59.831
51 1 1 Cybulski Piotr Lublin MM4001:44:44.901

Uwagi dotyczące wyników należy nadsyłać na ten adres.

Prosimy nie umieszczać uwag na forum, lecz wysyłać emailem na ww. adres.
Ze względu na konieczność autoryzacji zgłoszenia, tylko taka forma jest właściwa.

 

Archiwum wyników z wcześniejszych sezonów.

O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu
Czy możemy Ci
w czymś pomóc???
Napisz do nas