Zaloguj się
Wyniki
Klasyfikacje generalne
Pro
• K: Open
• M: Open MM20 MM30 MM40 MM50

• Klasyfikacja drużynowa
1/2Pro
• K: Open FK20 FK30 FK40
• M: Open FM20 FM30 FM40 FM50 FM60 FM70


Cisowianka Road Tour

Klasyfikacja Generalna
Pro Mężczyźni - MM40

NałęczówJanów LubelskiGłownoRawa Maz. / Opoczno / KońskieTuszynRadzyminRawa Mazowiecka
L.p. Punkty Starty Nazwisko Imię Miejscowość Drużyna Kat. CzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPkt
1 470 5 Tomasiak Grzegorz Lublin MAYDAY Team MM4002:28:07.7310402:05:27.486302:40:52.119505:45:16.009002:38:15.14118
2 387 5 Rychlicki Paweł Poznań MERX MM4002:28:31.536802:05:22.268702:41:01.987702:40:29.127501:17:44.0880
3 333 5 Stram Marek Dziekanów Leśny RETRO BikeAcademy.pl MM4002:28:35.824802:40:13.2710805:46:06.005702:40:56.633702:40:32.9083
4 115 5 Gutek Piotr Lublin MAYDAY Team MM4003:00:00.00402:10:18.195102:47:33.581405:56:15.002502:40:58.3821
5 202 4 Procajło Marek Lublin MAYDAY Team MM4002:32:58.093402:05:34.655602:41:03.026705:46:15.0045
6 269 3 Horodecki Robert Sczecin Turowski Rowery Team MM4002:28:25.678002:05:15.3011702:41:02.6672
7 253 3 Sumara Daniel Pabianice GATTA BIKE-RS MM4002:28:32.966302:40:12.1113802:40:53.9252
8 209 3 Klekotsuk Volodymir MAYDAY Team MM4002:28:30.727302:05:16.489605:46:16.0040
9 165 3 Hrycyk Tomasz Stargard Szczecinski DANIELO SPORTSWEAR LUKS 2 STRYKÓW MM4002:28:33.205802:41:04.215705:46:11.0050
10 102 3 Rubin Sebastian Łódź cyklomaniacy.pl MM4002:28:36.274302:41:09.924102:40:59.8918
10 102 3 Musiałowski Piotr Warszawa MM4002:47:28.292102:40:54.624201:17:52.9839
11 81 3 Bernolak Maciej Warszawa MM4002:32:49.054002:10:27.523102:53:04.8410
12 62 3 Makowski Marcin Lublin MAYDAY Team MM4002:44:47.971102:16:30.482302:47:25.8428
13 23 3 Powierża Paweł warszawa MM4003:00:00.00803:24:17.34503:16:18.9210
14 208 2 Golonko Grzegorz Łomianki RETRO BikeAcademy.pl MM4005:45:01.0011102:38:19.7097
15 198 2 Jach Adrian SZCZECIN OPONEO PL MM4002:26:07.7913402:40:29.3664
16 165 2 Majewski Tomasz Kobyłka-Boguty RETRO BikeAcademy.pl MM4002:28:20.779102:05:26.5874
17 142 2 Jusiński Arkadiusz Jasienica RENAULT TEAM MM4002:41:25.853802:39:19.75104
18 91 2 Chądzyński Daniel Łódź DANIELO SPORTSWEAR LUKS 2 STRYKÓW MM4003:00:00.00302:38:20.0588
19 90 2 Szymborski Artur KLEMBÓW MM4003:03:15.956101:29:08.6029
20 89 2 Duda Robert warszawa RETRO BikeAcademy.pl MM4002:32:57.143702:41:05.0452
20 89 2 Stolarek Grzegorz Lask Jastrzebie Laskie MM4002:45:30.793202:40:53.4957
21 53 2 Jakubowski Adam Warszawa TEAM VARSO MM4002:10:18.854102:47:49.7812
22 40 2 Banaszek Paweł Tłuszcz LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) MM4002:47:28.142503:07:36.1115
23 36 2 Klimaszewski Piotr Warszawa LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) MM4002:42:24.161702:47:29.381901:39:38.72
24 33 2 Kremer Tomasz Zielona Góra KM Sport Team MM4002:42:37.551302:24:03.3220
25 32 2 Karpiński Cezary LEGIONOWO MM4002:36:54.602403:01:57.128
26 11 2 Dąbrowski Andrzej Łódź MM4003:00:00.00503:04:38.886
27 117 1 Korc Artur Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team MM4002:40:12.43117
28 113 1 Michniak Andrzej Warszawa Warszawski Klub Kolarski MM4002:28:02.96113
29 110 1 Łaździn Arkadiusz Warszawa MM4001:17:41.86110
30 89 1 Specjał Andrzej BYDGOSZCZ KENO-MEBLE MM4001:17:42.5889
31 84 1 Banaszek Bogdan ActiveJet Team MM4002:41:01.6584
32 81 1 Wójciak Mirosław Katowice JAFISPORT BIKE TEAM MM4005:45:32.0081
33 74 1 Witek Konrad Warszawa Entre.pl team MM4002:53:14.4774
34 68 1 Miśkiewicz Dariusz Osowiec MM4005:45:37.0068
35 67 1 Szaduro Paweł STAROGARD GDAŃSKI MM4001:17:44.4867
36 62 1 Śledziona Andrzej Kłobuck Scout Częstochowa MM4002:41:03.3462
37 56 1 Kopańczuk Piotr Warszawa OŚKA WARSZAWA MM4001:17:44.8256
38 53 1 Michalczewski Marcin WARSZAWA Legion-serwis Active Jet Merida Team MM4002:28:34.0953
39 49 1 Karpiesiuk Łukasz Chotomów LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) MM4001:17:48.9949
40 47 1 Kalita Marek BEŁCHATÓW LSKK Lityński Bełchatów MM4002:40:54.3447
40 47 1 Lewandowski Robert Toruń MM4002:41:07.4147
41 46 1 Szymański Paweł Busko Zdrój Kileckie Towarzystwo Cyklistów MM4002:10:18.8046
42 44 1 Widziewicz Andrzej Warszawa MM4001:17:50.7344
42 44 1 Kaleta Dariusz Kielce MM4002:41:08.4944
43 36 1 Majewski Artur Kobyłka Retro Rowery Duda Team MM4002:10:19.7936
44 35 1 Fydrych Michał Rawa Mazowiecka Rawska Grupa Kolarska MM4005:47:48.0035
44 35 1 Krejner Grzegorz Międzyborów DANIELO SPORTSWEAR LUKS 2 STRYKÓW MM4002:45:29.4435
45 34 1 Antosik Jarosław Rawa Mazowiecka MM4001:27:28.9734
46 32 1 Misztela Krzysztof Wieluń MLKS WIELUŃ MM4002:40:57.2832
47 31 1 Boratyn Artur Sosnowiec MM4002:36:34.2131
48 30 1 Anderko Karol Ćwiklice JAFISPORT BIKE TEAM MM4005:52:47.0030
48 30 1 Szurgot Krzysztof Koło MM4002:47:08.6830
49 28 1 Chodoń Jacek LUBLIN Baran Cycling Team MM4002:36:46.6428
50 27 1 Olejniczak Przemysław Kurnos Drugi LSKK Lityński Bełchatów MM4002:40:57.2927
51 26 1 Kędzierski Janusz Bełżyce Baran Cycling Team MM4002:36:50.1726
51 26 1 Skupień Marek Rzeszów MM4002:10:28.0026
52 24 1 Łabędź Tomasz Wałbrzych Huzar Bike Academy MM4002:40:57.9924
53 21 1 Tokłowicz Marcin Bielawy KTK IMAGE CYCLING TEAM MM4002:37:24.592101:28:49.52
54 17 1 Ślusarz Jerzy Warszawa MM4002:32:16.7417
54 17 1 Trybuła Zdzisław Warszawa Trezado BikeTires.pl MM4002:47:30.1117
55 15 1 Dyzio Piotr Józefów SuperDrob Bike Team MM4002:42:30.861501:28:46.09
55 15 1 Baranowski Dariusz Głowno Danielo REMO Głowno MM4002:47:32.081503:06:45.00
56 14 1 Jamiołkowski Sebastian Pruszków ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM MM4002:32:20.3014
57 13 1 Przystajczuk Robert Dąbrowa Górnicza MM4002:47:39.0613
58 12 1 Oszmian Tomasz MM4003:07:50.9812
59 11 1 Batkowski Szymon Biłgoraj RWKS Sparta Biłgoraj MM4002:32:37.6511
59 11 1 Szymański Marek RYBNIK MM4002:48:21.6411
60 10 1 Wójtowicz Grzegorz Puławy PROZAP TKKF Chemik Puławy MM4002:49:43.5210
61 9 1 Kobiałka Krzysztof Warszawa Ośka Warszawa MM4003:01:56.039
61 9 1 Wrukowski Piotr Warszawa MM4002:49:47.149
62 7 1 Chmielewski Cezary Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM MM4003:00:00.007
62 7 1 Prokopiuk Radosław Warszawa R-Pro cycling MM4003:04:37.457
63 6 1 Polański Karol Pruszków GO SPORT AK-SPED TEAM MM4003:00:00.006
64 4 1 Kierstan Andrzej Antoniew MM4003:30:04.714
65 3 1 Rożniata Andrzej WYSKOKI MM4003:30:04.923
66 2 1 Dałek Sławomir GŁOWNO MM4003:39:55.452
66 2 1 Makosz Dariusz Lions Bank MM4003:00:00.002
67 1 1 Trus Marusz Lublin Lekarska Grupa Kolarska MM4003:00:00.001
67 1 1 Bliźniewski Marek GŁOWNO MM4003:39:55.781

Uwagi dotyczące wyników należy nadsyłać na ten adres.

Prosimy nie umieszczać uwag na forum, lecz wysyłać emailem na ww. adres.
Ze względu na konieczność autoryzacji zgłoszenia, tylko taka forma jest właściwa.

 

Archiwum wyników z wcześniejszych sezonów.

O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu - Web Designrysynek malarstwo Kraków kursy przygotowawcze ASP szkoly plastyczne grafika formy architektura wnetrz rysunku malarstwa krakowieGaleria Rekodziela: torebki bizuteria kolczyki odziez z plótna hand made rekodzielo artystyczne wykonane recznie malowane zrobione na drutach lale misie prezent kraków robioneChoochoo Train for Toddlers, choo, learn, counting, numbers, educational, taps, rail, education, children, child, kids, boys, train, tracks, railroad, preschool, steam, locomotive, top, funny, simple