Zaloguj się
Wyniki
Klasyfikacje generalne
Pro
• K: Open
• M: Open MM20 MM30 MM40 MM50

• Klasyfikacja drużynowa
1/2Pro
• K: Open FK20 FK30 FK40
• M: Open FM20 FM30 FM40 FM50 FM60 FM70


Cisowianka Road Tour

Klasyfikacja Generalna
Pro Mężczyźni - MM50

NałęczówJanów LubelskiGłownoRawa Maz. / Opoczno / KońskieTuszynRadzyminRawa Mazowiecka
L.p. Punkty Starty Nazwisko Imię Miejscowość Drużyna Kat. CzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPkt
1 468 5 Pawłowski Piotr Biała Huzar Bike Academy MM5002:28:23.3511102:10:13.686302:41:01.6911402:40:52.497802:42:31.74102
2 394 4 Wolański Adam BUSKO-ZDRÓJ BKK Hydrogeotechnika MM5002:28:26.609002:05:22.5410602:41:01.769305:46:06.00105
3 349 4 Leduchowski Dariusz ŁODŹ DANIELO SPORTSWEAR LUKS 2 STRYKÓW MM5002:28:26.678102:05:37.797605:46:55.008402:38:19.21108
4 297 4 Zamana Cezary Łomianki Zamana Group MM5002:28:47.116802:05:22.718502:41:09.247100:21:39.0001:17:57.8973
5 289 4 Spławski Artur POZNAŃ NORTHTEC-BIKE TEAM MM5002:41:04.698402:40:58.644202:42:37.908101:17:46.0582
6 283 4 Kalodzitsa Aliaksandr BREST HURON MM5002:10:20.225202:47:27.105305:47:37.007501:17:41.33103
7 155 3 Rajewski Rafał Warszawa Warszawski Klub Kolarski MM5002:42:21.755002:16:21.354502:47:26.8560
8 119 2 Fadeev Sergey MM5002:32:55.245701:26:20.7805:48:34.0062
9 60 2 Drela Piotr Warszawa ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM MM5002:42:42.814002:53:04.912003:06:13.0001:39:41.86
10 87 1 Sujka Krzysztof ŁÓDŹ MM5002:38:45.0787
11 65 1 Fedeev Sergey Kalimingrad MM5002:40:53.6265
12 54 1 Oleksiewicz Andrzej KONIN KTK IMAGES KONIN MM5002:40:54.5054
13 51 1 Deleżyński Waldemar Żyrardów Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów MM5005:53:59.0051
14 48 1 Sypytkowski Andrzej MM5002:47:27.1148
15 47 1 Kaczała Zbigniew SZCZECIN TEAM TUROWSKI ROWERY MM5002:40:57.4147
16 45 1 Szulgo Dariusz Międzyzdroje OPONEO PL MM5002:42:26.7145
17 43 1 Kramarczyk Bogusław KĘTY MM5002:47:27.6043
18 38 1 Bladowski Roman Gdańsk MM5002:47:35.5738
19 37 1 Rykała Tomasz Pabianice MM5003:32:26.9337
20 35 1 Kogut Szymon Rataje MM5002:45:14.6135
21 33 1 Rosa Jerzy Bukowno Polart Nutraxx Team MM5002:47:48.4133
22 30 1 Sawicki Andrzej Lublin GO SPORT AK-SPED TEAM MM5003:00:00.003001:42:18.95
23 28 1 Bartolewski Wojciech Częstochowa Scout Częstochowa MM5002:50:54.8228
24 25 1 Skroński Tomasz Sochaczew DANIELO SPORTSWEAR LUKS 2 STRYKÓW MM5003:00:00.0025
25 23 1 Wiech Jacek LEGIONOWO MM5002:52:38.0423
26 17 1 Pobłocki Tomasz BANINO MM5003:01:57.9517

Uwagi dotyczące wyników należy nadsyłać na ten adres.

Prosimy nie umieszczać uwag na forum, lecz wysyłać emailem na ww. adres.
Ze względu na konieczność autoryzacji zgłoszenia, tylko taka forma jest właściwa.

 

Archiwum wyników z wcześniejszych sezonów.

O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu - Web Designrysynek malarstwo Kraków kursy przygotowawcze ASP szkoly plastyczne grafika formy architektura wnetrz rysunku malarstwa krakowieGaleria Rekodziela: torebki bizuteria kolczyki odziez z plótna hand made rekodzielo artystyczne wykonane recznie malowane zrobione na drutach lale misie prezent kraków robioneChoochoo Train for Toddlers, choo, learn, counting, numbers, educational, taps, rail, education, children, child, kids, boys, train, tracks, railroad, preschool, steam, locomotive, top, funny, simple