Zaloguj się
Wyniki
Klasyfikacje generalne
Pro
• K: Open
• M: Open MM20 MM30 MM40 MM50

• Klasyfikacja drużynowa
1/2Pro
• K: Open FK20 FK30 FK40
• M: Open FM20 FM30 FM40 FM50 FM60 FM70


Cisowianka Road Tour

Klasyfikacja Generalna
Pro Mężczyźni - MMOpen

NałęczówJanów LubelskiGłownoRawa Maz. / Opoczno / KońskieTuszynRadzyminRawa Mazowiecka
L.p. Punkty Starty Nazwisko Imię Miejscowość Drużyna Kat. CzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPkt
1 541 5 Tomasiak Grzegorz Lublin MAYDAY Team MM4002:28:07.7314002:05:27.485102:40:52.1112205:45:16.0010502:38:15.14123
2 396 5 Pawłowski Piotr Biała Huzar Bike Academy MM5002:28:23.3512002:10:13.683102:41:01.6911002:40:52.495002:42:31.7485
3 388 5 Rychlicki Paweł Poznań MERX MM4002:28:31.538802:05:22.269302:41:01.9810602:40:29.126301:17:44.0838
4 382 5 Stram Marek Dziekanów Leśny RETRO BikeAcademy.pl MM4002:28:35.827502:40:13.2713505:46:06.005902:40:56.631902:40:32.9094
5 316 5 Badura Patryk Olsztyn MICHELIN BLOOMNET TEAM MM3002:28:40.397202:05:21.3310002:40:54.432702:42:32.675401:17:41.5863
6 226 5 Pawłoski Łukasz Łódź BodyiCoach Cycling Team MM2002:42:14.673802:47:24.645905:48:31.00802:40:52.155301:17:41.5168
7 202 5 Stępień Rafał Łódź GO SPORT AK-SPED TEAM MM2002:32:53.746602:10:15.852902:41:07.927305:47:39.001402:40:54.952001:20:12.01
8 88 5 Gutek Piotr Lublin MAYDAY Team MM4003:00:00.001002:10:18.192702:47:33.583805:56:15.00202:40:58.3811
9 573 4 Omiotek Dominik Pabianice GATTA BIKE TEAM MM3002:25:57.0520102:05:08.6715402:40:12.6614002:38:25.8978
10 493 4 Barczyk Piotr CZĘSTOCHOWA Kolejarz-Jura Cz-wa MM3002:28:26.0410702:40:11.0417305:45:41.006902:38:12.37144
11 354 4 Wolański Adam BUSKO-ZDRÓJ BKK Hydrogeotechnika MM5002:28:26.6010402:05:22.548802:41:01.7610805:46:06.0054
12 272 4 Leduchowski Dariusz ŁODŹ DANIELO SPORTSWEAR LUKS 2 STRYKÓW MM5002:28:26.6710102:05:37.794105:46:55.002902:38:19.21101
13 243 4 Procajło Marek Lublin MAYDAY Team MM4002:32:58.096202:05:34.654602:41:03.029105:46:15.0044
14 235 4 Zamana Cezary Łomianki Zamana Group MM5002:28:47.117102:05:22.718302:41:09.247100:21:39.0001:17:57.8910
15 182 4 Ważny Adam Warszawa Bike Concept MM3002:37:05.004402:05:29.184802:41:06.127702:40:57.4213
16 167 4 Łyjak Łukasz Zagłoba KK Cyklon Warszawa MM3002:33:06.236002:10:26.112005:45:53.006401:17:46.0523
17 165 4 Kalodzitsa Aliaksandr BREST HURON MM5002:10:20.222102:47:27.105305:47:37.001601:17:41.3375
18 153 4 Spławski Artur POZNAŃ NORTHTEC-BIKE TEAM MM5002:41:04.698302:40:58.641002:42:37.903401:17:46.0526
19 78 4 Jarmosz Maciej Warszawa MM3002:50:05.132202:10:19.122302:52:46.102705:49:38.006
20 28 4 Kasprzak Rafał Lublin Team Livestrong MM3003:00:00.00602:31:36.67403:10:24.001501:32:44.253
21 419 3 Dudko Łukasz Olsztyn MICHELIN BLOOMNET TEAM MM3002:27:59.5415802:05:20.9011102:40:12.20150
22 338 3 Horodecki Robert Sczecin Turowski Rowery Team MM4002:28:25.6711002:05:15.3013302:41:02.6695
23 279 3 Pyzikowski Paweł Lublin LKK Lublin MM3002:28:26.989802:05:22.807802:41:02.20103
24 273 3 Sumara Daniel Pabianice GATTA BIKE-RS MM4002:28:32.968402:40:12.1115502:40:53.9234
25 253 3 Klekotsuk Volodymir MAYDAY Team MM4002:28:30.729102:05:16.4812405:46:16.0038
26 229 3 Kuśmierz Łukasz Wilkołaz Baran Cycling Team MM3002:32:47.586902:05:23.806802:41:02.9792
27 217 3 Hrycyk Tomasz Stargard Szczecinski DANIELO SPORTSWEAR LUKS 2 STRYKÓW MM4002:28:33.208202:41:04.218605:46:11.0049
28 151 3 Rubin Sebastian Łódź cyklomaniacy.pl MM4002:28:36.277402:41:09.927002:40:59.897
29 146 3 Lesiak Maciej Piaseczno AirBike.pl Team MM3002:36:49.965302:16:24.841102:41:04.8282
30 145 3 Matusiak Sylwester WARSZAWA MICHELIN BLOOMNET TEAM MM3002:41:36.146602:40:56.941802:42:32.5461
31 112 3 Bernolak Maciej Warszawa MM4002:32:49.056802:10:27.521902:53:04.8425
32 103 3 Rajewski Rafał Warszawa Warszawski Klub Kolarski MM5002:42:21.753602:16:21.351302:47:26.8554
33 101 3 Grabarczyk Łukasz WARSZAWA MM2002:10:18.412602:47:26.145601:17:50.4519
34 93 3 Makowski Marcin Lublin MAYDAY Team MM4002:44:47.972602:16:30.481002:47:25.8457
35 79 3 Musiałowski Piotr Warszawa MM4002:47:28.294602:40:54.622101:17:52.9812
36 38 3 Myszkowski Rafał Konstancin-Jeziorna LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) MM3003:00:00.001402:24:01.12903:04:37.9115
37 25 3 Powierża Paweł warszawa MM4003:00:00.001603:24:17.34703:16:18.922
38 300 2 Spławski Sławomir Oborniki Merx Team Wągrowiec MM3002:40:10.8318602:38:18.54114
39 254 2 Sekta Rafał Kobielice JAFISPORT BIKE TEAM MM3002:40:11.8416205:45:28.0092
40 238 2 Jach Adrian SZCZECIN OPONEO PL MM4002:26:07.7918002:40:29.3658
41 225 2 Golonko Grzegorz Łomianki RETRO BikeAcademy.pl MM4005:45:01.0013502:38:19.7090
42 213 2 Wasiak Szymon Wysoka KUŹNIA KOLARSKA MM3002:40:05.4119505:47:35.0018
43 208 2 Maj Kamil Lublin LKK Lublin MM3002:28:15.3613502:05:23.1473
44 184 2 Majewski Tomasz Kobyłka-Boguty RETRO BikeAcademy.pl MM4002:28:20.7713002:05:26.5854
45 182 2 Jusiński Arkadiusz Jasienica RENAULT TEAM MM4002:41:25.856702:39:19.75115
46 165 2 Czarnecki Paweł Warszawa KK żoliber MM3002:41:05.327901:17:41.1586
47 158 2 Gradziński Lech LUBLIN Varso MM2002:28:22.9112502:05:55.7933
48 143 2 Duda Robert warszawa RETRO BikeAcademy.pl MM4002:32:57.146302:41:05.0480
49 142 2 Pawlak Łukasz Łódź CYKLOMANIACY MM3002:40:53.5011902:40:54.5723
50 140 2 Jazurek Grzegorz Ryki Varso MM3002:28:34.447702:05:24.4963
51 137 2 Zaorski Jędrzej GTW PABIANICE MM3002:41:10.616902:39:53.2268
52 117 2 Hałas Jarosław PSZCZYNA bikeBoard MM3002:41:05.787802:42:37.2539
53 114 2 Kozielec Grzegorz Kraków WLKS Krakus Swoszowice MM2002:33:04.126101:17:42.2753
54 109 2 Turkiewicz Michał Nowa Wieś ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM MM3002:05:25.646002:42:33.8049
55 106 2 Śleziak Łukasz Czechowice Dziedzice Rogelli Team MM3002:41:04.648405:47:27.0022
56 102 2 Kotuliński Bartosz Drwalew Legia Cycling Club MM3002:36:55.174702:47:26.6255
56 102 2 Stolarek Grzegorz Lask Jastrzebie Laskie MM4002:45:30.796402:40:53.4938
57 91 2 Chądzyński Daniel Łódź DANIELO SPORTSWEAR LUKS 2 STRYKÓW MM4003:00:00.00802:38:20.0583
58 89 2 Kazanowski Paweł Lublin MAYDAY Team MM2002:33:14.795902:10:14.0530
59 86 2 Manikowski Franciszek Józefosław Ośka Warszawa MM3002:33:55.065802:52:45.8328
60 83 2 Łazarski Przemysław Warszawa TEAM VARSO MM3002:32:54.296503:10:23.2918
61 79 2 Wilk Maciej Kraśnik erkado RT kraśnik MM2002:36:50.255102:10:16.7128
62 78 2 Klimaszewski Piotr Warszawa LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) MM4002:42:24.163502:47:29.384301:39:38.72
63 74 2 Grzegory Tomasz Głuchów GATTA BIKE-RS MM3002:47:24.675802:40:57.2916
63 74 2 Szadura Michał Warsaw KK Szybkie Kopyto MM3002:42:16.963702:05:49.063701:25:53.20
64 71 2 Fadeev Sergey MM5002:32:55.246401:26:20.7805:48:34.007
65 68 2 Karpiński Cezary LEGIONOWO MM4002:36:54.604903:01:57.1219
66 59 2 Kosewski Jacek Warszawa ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM MM3002:16:18.951502:47:28.6344
67 58 2 Boszczyk Ryszard KIELCE SAP SERWIS MM3002:42:26.023402:53:04.902401:20:11.20
68 56 2 Jakubowski Adam Warszawa TEAM VARSO MM4002:10:18.852402:47:49.7832
69 54 2 Prajel Maciej Warszawa Huzar Bike Academy MM3002:38:02.614202:16:21.7612
70 52 2 Drela Piotr Warszawa ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM MM5002:42:42.812902:53:04.912303:06:13.0001:39:41.86
71 51 2 Banaszek Paweł Tłuszcz LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) MM4002:47:28.144703:07:36.114
72 41 2 Krzymiński Tomasz Warszawa MM3002:40:58.95901:17:44.7832
73 37 2 Kremer Tomasz Zielona Góra KM Sport Team MM4002:42:37.553002:24:03.327
74 32 2 Olszewski Kornel Dąbrowa Górnicza MayerSport BokserskAutoserwis MM3002:53:03.082602:41:04.156
75 27 2 Szymborski Artur KLEMBÓW MM4003:03:15.952101:29:08.606
76 24 2 Dąbrowski Andrzej Łódź MM4003:00:00.001103:04:38.8813
77 10 2 Budny Łukasz KRASNE ADIOSTRY Team MM3003:13:01.80801:32:51.972
78 216 1 Ziółkowski Wojciech Stargard Szczecinski NTS NEXELO Nowogard MM3002:40:05.33216
79 171 1 Karpiuk Adrian Kraków MM3002:26:27.06171
80 147 1 Michniak Andrzej Warszawa Warszawski Klub Kolarski MM4002:28:02.96147
81 145 1 Korc Artur Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team MM4002:40:12.43145
82 130 1 Rakiewicz Piotr WROCŁAW GVT MM3002:40:14.83130
83 129 1 Przybysz Michał Warszawa MM3001:17:38.31129
84 125 1 Król Paweł Warszawa Warszawski Klub Kolarski MM3002:40:23.25125
85 116 1 Kołakowski Dariusz Warszawa TwojTrenerSportowyWKK MM3002:41:00.91116
86 115 1 Bartolewski Marcin Częstochowa Scout Częstochowa MM2002:28:25.65115
87 114 1 Alickun Eduard Czernica LitPol-Trans Kulok Mikesz Team MM3005:45:08.00114
88 113 1 Banaszek Bogdan ActiveJet Team MM4002:41:01.65113
89 108 1 Pałyga Mariusz Grodzisk Mazowiecki TRW MTB Racing MM3001:17:38.96108
90 99 1 Nawrocki Michał Topola Mała Bejm Bike Team MM2001:17:40.9799
90 99 1 Tecław Arek Wrocław GVT MM2002:41:02.5499
91 97 1 Poręba Marcin KRAKÓW MM3002:41:02.6397
92 95 1 Nabiałek Michał Częstochowa Scout Częstochowa MM3002:28:27.7495
93 93 1 Czarnecki Bartłomiej Warszawa MM3002:41:02.7193
93 93 1 Świderski Adrian Mława TEMPO MŁAWA MM3002:28:29.9193
94 90 1 Badura Krzysztof MM2002:41:03.2490
95 89 1 Wolski Marcin Opole SR CYKLOOPOLE MM3002:41:03.2989
96 88 1 Śledziona Andrzej Kłobuck Scout Częstochowa MM4002:41:03.3488
97 87 1 Poręba Mateusz Kraków MM2002:41:03.6087
98 85 1 Michalski Stanisław POZNAŃ FTI RACING TEAM MM3002:41:04.2985
99 81 1 Głowacki Roger Grodzisk Mazowiecki Wawa Bike Team MM3002:41:04.9381
99 81 1 Wójciak Mirosław Katowice JAFISPORT BIKE TEAM MM4005:45:32.0081
100 80 1 Ostojski Adam Pabianice GATTA BIKE-RS MM2002:28:33.238001:24:49.55
101 78 1 Michalczewski Marcin WARSZAWA Legion-serwis Active Jet Merida Team MM4002:28:34.0978
102 76 1 Chmielewski Maciej Józefów Warszawski Klub Kolarski MM2002:41:06.4676
102 76 1 Ciborek Mariusz Zalesie górne Musli4u MM3002:28:34.8776
103 75 1 Więckowski Kamil Mława MM2002:41:07.1475
104 74 1 Miśkiewicz Dariusz Osowiec MM4005:45:37.0074
104 74 1 Lewandowski Robert Toruń MM4002:41:07.4174
105 73 1 Grosicki Jan Puławy atolbike.pl Puławy MM3002:28:40.3673
105 73 1 Sujka Krzysztof ŁÓDŹ MM5002:38:45.0773
106 72 1 Kaleta Dariusz Kielce MM4002:41:08.4972
106 72 1 Domagała Patryk MIKOŁÓW MM2002:42:31.8072
107 70 1 Kamiński Michał Biała Podlaska GO SPORT AK-SPED TEAM MM2002:32:45.6370
108 68 1 Sugier Piotr Lublin MAYDAY Team MM3002:41:10.8668
109 67 1 Jarzyna Krzysztof Grodzisk Mazowiecki MM3002:32:51.3167
110 65 1 Krejner Grzegorz Międzyborów DANIELO SPORTSWEAR LUKS 2 STRYKÓW MM4002:45:29.4465
111 63 1 Staniec Artur Warszawa Warszawski Klub Kolarski MM3002:45:31.5863
112 62 1 Stano Maciej Łask MM3002:45:34.0462
113 61 1 Woźnica Łukasz Sulejówek RETRO BikeAcademy.pl MM2002:45:34.186101:39:34.68
114 60 1 Szurgot Krzysztof Koło MM4002:47:08.6860
115 58 1 Łaździn Arkadiusz Warszawa MM4001:17:41.8658
116 57 1 Korzeniowski Marcin KRAKÓW MAX-FLIS KRAKÓW MM3002:05:26.2157
116 57 1 Boratyn Artur Sosnowiec MM4002:36:34.2157
117 56 1 Chodoń Jacek LUBLIN Baran Cycling Team MM4002:36:46.6456
118 55 1 Kluk Wojciech Częstochowa MM3002:36:49.2455
119 54 1 Osiński Kamil Warszawa NC+ SPORTS TEAM MM3002:36:49.525401:28:46.53
120 52 1 Kędzierski Janusz Bełżyce Baran Cycling Team MM4002:36:50.1752
120 52 1 Sypytkowski Andrzej MM5002:47:27.1152
121 51 1 Krawczyk Norbert Warszawa Musli4u MM2002:47:27.2851
122 50 1 Błądek Tomasz Puławy atolbike.pl Puławy MM3002:36:52.605002:35:10.90
122 50 1 Puchałka Kamil Bielsko Biała Rogelli Team MM2002:47:27.5550
123 49 1 Kramarczyk Bogusław KĘTY MM5002:47:27.6049
124 48 1 Kopytko Marcin Chorzów Sii Cycling Team MM3002:47:28.0848
124 48 1 Hołowiński Konrad WROCŁAW MM3002:36:54.8048
124 48 1 Specjał Andrzej BYDGOSZCZ KENO-MEBLE MM4001:17:42.5848
125 47 1 Lewandowicz Michał Toruń vinci-wheels.com MM2002:40:53.0647
126 46 1 Góralny Grzegorz Piaseczno Musli4u MM3002:36:56.4346
127 45 1 Marciniak Adam JULIANÓW Musli4u MM3002:37:00.2545
127 45 1 Surmacz Sebastian Będzin MM3002:47:28.5245
128 44 1 Tkaczyk Cezary Kolonie Pustynne KS Pogon Mostostal Pulawy MM2002:05:35.0344
128 44 1 Beśka Marek WIELUŃ LKK Wulkan Legnica MM2002:40:53.1244
128 44 1 Wyszyński Mateusz Świnoujście REMEDY Cycling Health Project MM2002:42:33.9244
129 43 1 Rękawek Radosław Garwolin Ośka Warszawa MM3001:17:42.6243
129 43 1 Tokłowicz Marcin Bielawy KTK IMAGE CYCLING TEAM MM4002:37:24.594301:28:49.52
130 42 1 Trybuła Zdzisław Warszawa Trezado BikeTires.pl MM4002:47:30.1142
131 41 1 Kaleta Paweł Warszawa VALEANT MED CYCLING TEAM MM3002:40:26.3041
131 41 1 Baranowski Dariusz Głowno Danielo REMO Głowno MM4002:47:32.084103:06:45.00
131 41 1 Gliwiński Oskar Łódź MM2002:40:53.1441
131 41 1 Oleś Rafał SKARŻYSKO-KAMIENNA TEAM HUROM MM3005:46:16.0041
132 40 1 Małas Marcin Bydgoszcz MKS Emdek Bydgoszcz MM2002:42:05.3340
132 40 1 Fornalski Damian MM2002:47:32.4440
133 39 1 Skolimowski Adam Wielgolas Brzeziński MM3002:42:09.9239
133 39 1 Kusz Adrian Piekary Śląskie SII Cycling Team MM2002:47:32.5839
134 37 1 Szyszyński Piotr Żychlin KS TEAM STARE MIASTO MM3002:47:35.083703:12:27.00
135 36 1 Bladowski Roman Gdańsk MM5002:47:35.5736
135 36 1 Fedeev Sergey Kalimingrad MM5002:40:53.6236
136 35 1 Wasilewski Radosław Biłgoraj MIÓD KOZACKI BIŁGORAJ MM3002:05:55.7635
136 35 1 Nowacki Piotr Piaseczno Ośka Warszawa MM3005:46:39.0035
136 35 1 Szaduro Paweł STAROGARD GDAŃSKI MM4001:17:44.4835
136 35 1 Ślęzak Michał Konstancin Jeziorna KK żoliber MM3002:47:36.5735
137 34 1 Przystajczuk Robert Dąbrowa Górnicza MM4002:47:39.0634
138 33 1 Kocik Rafał Warszawa MM3002:42:26.6933
138 33 1 Rosa Jerzy Bukowno Polart Nutraxx Team MM5002:47:48.4133
139 32 1 Szulgo Dariusz Międzyzdroje OPONEO PL MM5002:42:26.7132
139 32 1 Deleżyński Michał 96-300 ŻyrardowskieTowarzystwo Cyklistów MM3005:46:54.0032
140 31 1 Kalita Marek BEŁCHATÓW LSKK Lityński Bełchatów MM4002:40:54.3431
140 31 1 Dyzio Piotr Józefów SuperDrob Bike Team MM4002:42:30.863101:28:46.09
140 31 1 Szymański Marek RYBNIK MM4002:48:21.6431
141 30 1 Bartolewski Wojciech Częstochowa Scout Częstochowa MM5002:50:54.8230
142 29 1 Kopańczuk Piotr Warszawa OŚKA WARSZAWA MM4001:17:44.8229
142 29 1 Wiech Jacek LEGIONOWO MM5002:52:38.0429
142 29 1 Witek Konrad Warszawa Entre.pl team MM4002:53:14.4729
143 28 1 Chuderski Michał Lublin MAYDAY Team MM3002:42:56.8628
144 27 1 Koza Przemysław Puławy atolbike.pl Puławy MM3002:42:57.5927
144 27 1 Bestwina Michał Bielsko-Biała Rogelli Team MM2005:46:57.0027
145 25 1 Kogut Szymon Rataje MM5002:45:14.6125
145 25 1 Pec Marcin OPOCZNO TEAM HUROM MM3001:28:47.3105:47:14.0025
145 25 1 Szymański Paweł Busko Zdrój Kileckie Towarzystwo Cyklistów MM4002:10:18.8025
145 25 1 Oleksiewicz Andrzej KONIN KTK IMAGES KONIN MM5002:40:54.5025
146 24 1 Wójtowicz Grzegorz Puławy PROZAP TKKF Chemik Puławy MM4002:49:43.5224
146 24 1 Falczyński Piotr WARSZAWA Kross Staff Team MM2003:01:44.2024
147 23 1 Wrukowski Piotr Warszawa MM4002:49:47.1423
148 22 1 Majewski Artur Kobyłka Retro Rowery Duda Team MM4002:10:19.7922
148 22 1 Bartłomiejczak Michał Koło MM2002:53:08.9722
149 21 1 Karpiesiuk Łukasz Chotomów LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) MM4001:17:48.9921
149 21 1 Joński Emil Puławy Baran Cycling Team MM3002:52:02.1221
149 21 1 Pondo Witold wARSZAWA MM3002:54:45.6821
150 20 1 Podgórski Adam Dębe Wielkie LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) MM3002:54:05.9420
150 20 1 Kobiałka Krzysztof Warszawa Ośka Warszawa MM4003:01:56.0320
151 19 1 Gałązka Norbert Dziekanów Leśny STRAM BIKE FITTING-SERWIS ŁOMIANKI MM3002:54:53.1619
152 18 1 Klimiuk Krzysztof Otwock SuperDrob Bike Team MM3002:56:31.4918
152 18 1 Skupień Marek Rzeszów MM4002:10:28.0018
152 18 1 Pobłocki Tomasz BANINO MM5003:01:57.9518
153 17 1 Ziułek Michał Radom TRENUJROWER.PL MM2003:00:00.0017
153 17 1 Budziński Dawid Warszawa Pętla Kopernika Team MM3002:10:36.4217
153 17 1 Bujak Michał ROSSOSZ LKK Lublin MM3003:04:36.8717
153 17 1 Misztela Krzysztof Wieluń MLKS WIELUŃ MM4002:40:57.2817
154 16 1 Widziewicz Andrzej Warszawa MM4001:17:50.7316
154 16 1 Fiedurek Mateusz Warszawa ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM MM3002:16:18.261601:28:48.39
154 16 1 Prokopiuk Radosław Warszawa R-Pro cycling MM4003:04:37.4516
155 15 1 Chmielewski Cezary Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM MM4003:00:00.0015
155 15 1 Olejniczak Przemysław Kurnos Drugi LSKK Lityński Bełchatów MM4002:40:57.2915
156 14 1 Niziołek Sławomir warszawa MM3003:04:38.0514
156 14 1 Kaczała Zbigniew SZCZECIN TEAM TUROWSKI ROWERY MM5002:40:57.4114
156 14 1 Kaczor Sylwester Tarnobrzeg Sandomierski Klub Kolarski Race Skład MM2002:16:19.6614
157 13 1 Obel Marcin Lesznowola MM3003:00:00.0013
158 12 1 Polański Karol Pruszków GO SPORT AK-SPED TEAM MM4003:00:00.0012
158 12 1 Fydrych Michał Rawa Mazowiecka Rawska Grupa Kolarska MM4005:47:48.0012
158 12 1 Łabędź Tomasz Wałbrzych Huzar Bike Academy MM4002:40:57.9912
158 12 1 Ossowski Michał Gniezno MM3003:04:38.951201:26:02.94
159 11 1 Sabady Przemysław GALONKI BLOK BLACH RADOMSKO MM2003:05:39.1011
159 11 1 Napierała Daniel SIECHNICE MM2005:47:55.0011
160 10 1 Skorek Jan Warszawa KK Cyklon Warszawa MM3003:08:23.3610
160 10 1 Packi Daniel Tomaszów Mazowiecki Team Hurom MM3005:48:02.0010
161 9 1 Sawicki Andrzej Lublin GO SPORT AK-SPED TEAM MM5003:00:00.00901:42:18.95
161 9 1 Szymczak Krzysztof Kutno ABSOLUTE BIKE TEAM MM3003:10:48.569
161 9 1 Siedlaczek Kamil Wrocław MM2005:48:08.009
162 8 1 Antosik Jarosław Rawa Mazowiecka MM4001:27:28.978
162 8 1 Okniński Adam Warszawa ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM MM3002:24:02.548
162 8 1 Struch Jakub Sulencin BICYKL MM2002:40:59.508
163 7 1 Skroński Tomasz Sochaczew DANIELO SPORTSWEAR LUKS 2 STRYKÓW MM5003:00:00.007
164 6 1 Orzeł Grzegorz Lublin UNIQA LKKG TORO BIKE MM3002:24:14.706
164 6 1 Kierstan Andrzej Antoniew MM4003:30:04.716
165 5 1 Góraj Maciej Rawa Mazowiecka Rawska Grupa Kolarska MM2001:29:09.285
165 5 1 Zaręba Łukasz Warszawa Oxygen Cycling Project MM2002:26:11.265
165 5 1 Anderko Karol Ćwiklice JAFISPORT BIKE TEAM MM4005:52:47.005
165 5 1 Rożniata Andrzej WYSKOKI MM4003:30:04.925
165 5 1 Czechowski Tomasz kutno GATTA BIKE-RS MM3003:00:00.00501:29:35.08
165 5 1 Kistowski Kacper Poznań MERK TEAM WĄGROWIEC MM2002:42:46.355
166 4 1 Deleżyński Waldemar Żyrardów Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów MM5005:53:59.004
166 4 1 Jankowski Marek Toruń Loża Szyderców MM3003:30:06.084
166 4 1 Kołacz Tomasz legionowo MM3003:00:00.004
166 4 1 Urbański Norbert RZESZÓW MM3001:42:19.1501:32:44.114
167 3 1 Ślusarz Jerzy Warszawa MM4002:32:16.743
167 3 1 Zaród Łukasz Łomianki GO SPORT AK-SPED TEAM MM3005:54:24.003
167 3 1 Dałek Sławomir GŁOWNO MM4003:39:55.453
167 3 1 Rybak Przemysław atolbike.pl Puławy MM3003:00:00.003
167 3 1 Oszmian Tomasz MM4003:07:50.983
168 2 1 Makosz Dariusz Lions Bank MM4003:00:00.002
168 2 1 Jamiołkowski Sebastian Pruszków ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM MM4002:32:20.302
168 2 1 Seliga Patryk Głowno MM2003:39:55.512
169 1 1 Kiełkowski Piotr JAFI SPORT BIKE TEAM MM3005:59:34.001
169 1 1 Batkowski Szymon Biłgoraj RWKS Sparta Biłgoraj MM4002:32:37.651
169 1 1 Trus Marusz Lublin Lekarska Grupa Kolarska MM4003:00:00.001
169 1 1 Bliźniewski Marek GŁOWNO MM4003:39:55.781
169 1 1 Rykała Tomasz Pabianice MM5003:32:26.931
169 1 1 Zalewski Marcin RAWA MAZOWIECKA MM3002:01:22.171

Uwagi dotyczące wyników należy nadsyłać na ten adres.

Prosimy nie umieszczać uwag na forum, lecz wysyłać emailem na ww. adres.
Ze względu na konieczność autoryzacji zgłoszenia, tylko taka forma jest właściwa.

 

Archiwum wyników z wcześniejszych sezonów.

O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu - Web Designrysynek malarstwo Kraków kursy przygotowawcze ASP szkoly plastyczne grafika formy architektura wnetrz rysunku malarstwa krakowieGaleria Rekodziela: torebki bizuteria kolczyki odziez z plótna hand made rekodzielo artystyczne wykonane recznie malowane zrobione na drutach lale misie prezent kraków robioneChoochoo Train for Toddlers, choo, learn, counting, numbers, educational, taps, rail, education, children, child, kids, boys, train, tracks, railroad, preschool, steam, locomotive, top, funny, simple