Zaloguj się
Wyniki
Dystanse
Pro
• K: Open
• M: Open GM20 GM30 GM40 GM50
1/2Pro
• K: Open MK18 MK20 MK30 MK40 MK50
• M: Open MM18 MM20 MM30 MM40 MM50 MM60 MM65 MM70


Wycofani




,
½Pro Mężczyźni - MMOpen

L.p. Nazwisko Imię Miejscowość Drużyna Kat. Czas
1 Jaskot Michał Polkowice MKS POLKOWICE MM18 01:18:37.35
2 Lipianin Marcin Bystre BSK MIÓD KOZACKI Kozzak.pl MM20 01:20:27.06
3 Gromnicki Kamil MM20 01:20:27.11
4 Szewczyk Mikołaj Zielona Góra BodyiCoach Cycling Team MM30 01:20:27.33
5 Prekiel Bartosz Wrocław PM Rider Team MM30 01:20:27.38
6 Grzejdziak Jarosław Nowizna Atom Boxmet Dzierżoniów MM40 01:20:27.66
7 Janic Łukasz NOWOGARD STC STARGARD MM20 01:20:28.04
8 Kaźmierczak Igor Wrocław MM30 01:20:28.51
9 Iciaszek Piotr SPORTFUEL.PL MM40 01:20:29.15
10 Imiela Wojciech Mysłowice szmyd coaching MM20 01:20:29.57
11 Krzywonos Marcin Lubawka Ostre Koło MM30 01:20:29.76
12 Zięba Robert Wrocław MM40 01:20:39.17
13 Jagmin Marcin MM40 01:22:16.05
14 Stolarczyk Szymon MM20 01:22:16.90
15 Ścięgaj Ireneusz Jugów Spedycja PawBud MM50 01:22:21.24
16 Soboń Zbigniew MM60 01:22:32.52
17 Trepka Lukasz Świdnica MM30 01:24:21.25
18 Chmielewski Maciej Stargard STC STARGARD MM40 01:24:22.38
19 Fiedurek Mateusz Warszawa ABSOLUTE BIKES TEAM MM30 01:24:23.93
20 Wyskiel Mirosław Wilków Bike Center Ataksport Świdnica MM50 01:24:24.53
21 Lindner Daniel Opatówek KTNSZ HELLENA MM50 01:24:25.13
22 Groń Karol Kamienna góra MM30 01:24:25.17
23 Zygmąt Jarosław Jelcz Laskowice MM40 01:24:26.98
24 Szewczyk Mateusz Mysłowice MM20 01:24:27.19
25 Wrona Marek Sobótka MM50 01:24:27.44
26 Opaliński Tomasz Mietków MM20 01:24:28.84
27 Kot Krzysztof Karrara MM40 01:24:29.02
28 Winiarski Paweł Świdnica Siekiera Peruna MM40 01:24:30.18
29 Gurbierz Dawid Opole MM20 01:24:30.70
30 Apanel Łukasz MM30 01:25:34.73
31 Lelek Piotr Świebodzice Team Kelvion MM40 01:25:34.78
32 Junak Zbigniew Choszczno STC STARGARD MM65 01:25:34.95
33 Peciakowski Robert Bielsk PEK-MONT EKIPA MTB MM40 01:26:22.18
34 Dziedzic Stefan Wałbrzych MM50 01:26:26.77
35 Krysztopolski Antoni MKS POLKOWICE 01:26:32.49
36 Bukowski Zbigniew Warszawa MM60 01:26:39.43
37 Plisak Marcin Głogów SCOTT Piątek Team MM30 01:26:48.18
38 Merk Marcin Wałbrzych MM40 01:26:49.62
39 Popiel Dariusz Jedlina Zdrój MM40 01:26:52.78
40 Sućko Piotr Poznań Funclub Biuro Podróży MM40 01:26:55.81
41 Wrona Ryszard Rogów Sobucki MM60 01:26:58.61
42 Badowski Artur Bukatów MM30 01:28:53.94
43 Grzegorczyk Bartłomiej MM30 01:28:55.53
44 Gromada Bartosz Kalisz MM30 01:28:56.74
45 Morjak Edward Wałbrzych MM30 01:28:57.46
46 Strączyński Dariusz NOWA WIEŚ IZMOT TEAM MM40 01:28:57.89
47 Horecki Marcin Warszawa LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) MM40 01:28:58.23
48 Groń Jakub Szczawno Zdrój MM20 01:29:45.29
49 Jabłoński Damian Kudowa Zdrój MM30 01:29:45.93
50 Kozłowski Cezary Bielsk PEK-MONT EKIPA MTB MM30 01:29:45.93
51 Wachowiak Marek Żarów MM20 01:29:46.85
52 Lechowski Marek Wrocław Eska Team MM50 01:29:48.46
53 Rojek Kazimierz Brzeg VERGE Eska Team MM60 01:29:48.70
54 Maciaś Tomasz Opole VERGE Eska Team MM40 01:29:50.46
55 Król Szymon BIELAWA Mega rowery Bielawa MM30 01:29:50.56
56 Manorek Mariusz MM40 01:29:50.75
57 Zawada Przemek Wrocław Idea Partners Group SA MM40 01:31:00.06
58 Rowicki Krzysztof Pieszyce MM30 01:31:00.49
59 Pastor Kamil WARSZAWA Grupa Wirtualna Polska MM30 01:31:09.60
60 Paduch Adam Wałbrzych MM30 01:31:14.77
61 Łebek Paweł MM30 01:33:21.51
62 Lach Przemyslaw Osiek MM40 01:33:49.44
63 Cikoto Krzysztof Wałbrzych MM30 01:33:53.86
64 Kosakowski Tomasz Bolesławiec Road Racing Bolesławiec MM30 01:34:01.94
65 Andrzejczuk Piotr Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM MM40 01:34:41.09
66 Smółka Mariusz MM40 01:34:50.57
67 Bukowski Domink Jabłów Ostre Koło Lubawka MM30 01:35:09.55
68 Woźniak Wojciech MM20 01:35:12.70
69 Dobrzyński Maciej Mysiadło MM50 01:36:42.07
70 Deszyński Damian MM40 01:36:46.41
71 Miler Zbigniew Niemodlin MM50 01:37:07.19
72 Nurek Mateusz Grupa Wirtualna Polska MM30 01:37:43.18
73 Krajewski Szczepan Nowa Ruda MM50 01:38:27.25
74 Byczkowski Wacław Wałbrzych KKZK klasykklodzki.com MM65 01:38:45.86
75 Launer Tomasz Wrocław RUN TOLA RUN i-Sport MM40 01:38:46.22
76 Chodorowski Artur MM30 01:38:58.23
77 Krupa Krzysztof Wrocław MM60 01:39:04.36
78 Dudzic Marcel MM20 01:39:07.88
79 Sikora Jacek Soest MM30 01:39:28.40
80 Kluska Piotr Warszawa Grupa Wirtualna Polska MM40 01:40:43.76
81 Szewczyk Łukasz Wrocław MM30 01:40:45.65
82 Wojciechowski Sebastian MM40 01:42:25.08
83 Rymarz Rafał Piotrków Trybunalski BodyiCoach Cycling Team MM20 01:43:04.02
84 Stawiak Tomasz Jawor MM40 01:43:51.77
85 Kandefer Robert Łuszyca MM40 01:44:01.63
86 Ankudowicz Czesław Dołuje STC STARGARD MM65 01:45:03.08
87 Wieczorkowski Godzisław Łany Łany Cycling Team MM50 01:46:36.74
88 Banaś Mirosław Wałbrzych Bike expert team MM50 01:46:37.48
89 Jocher Jacek MM50 01:46:44.65
90 Nowak Krzysztof MM30 01:48:50.76
91 Kędzierski Michał Wałbrzych MM20 01:49:47.15
92 Piotrowski Mariusz Wałbrzych Piotrowski Bikes MM40 01:50:02.68
93 Koralewski Eugeniusz Wolsztyn MM70 01:53:14.27
94 Lenik Jarosław MM30 01:59:46.25
95 Gustowski Franciszek MM70 02:00:52.16
96 Rudyk Adam Wałbrzych MM40 02:04:23.54
97 Wrona Zdzisław Jelcz Laskowice MM50 02:06:15.43
98 Skiba Grzegorz MM30 02:24:55.95
99 Rychlicki Adam MM60 02:25:44.03

Uwagi dotyczące wyników należy nadsyłać na ten adres.

Prosimy nie umieszczać uwag na forum, lecz wysyłać emailem na ww. adres.
Ze względu na konieczność autoryzacji zgłoszenia, tylko taka forma jest właściwa.

 

Archiwum wyników z wcześniejszych sezonów.

O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu
Czy możemy Ci
w czymś pomóc???
Napisz do nas