Finansowe nagrody w Głownie

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Dzięki naszemu sponsorowi, deweloperowi Elin-Geslan w Głownie 18 czerwca powalczycie o finansowe gratyfikacje:

  • za 1 miejsce w Pro Open – 500 zł
  • za 1 miejsce w Fit Open panowie – 300 zł
  • za 1 miejsce w Fit Open kobiety – 300 zł

Liczymy, że teraz rywalizacja na szosie będzie jeszcze bardziej zacięta!

Zapisani na wyścig w Głownie? Jeśli jeszcze nie, to możecie to zrobić tutaj. 

Spółka Elin-Geslan powstała w 2013 roku powołana do realizacji inwestycji deweloperskich. Do tej pory spółka zrealizowała inwestycję pt. ”Budowa zespołu 10 budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej w Skierniewicach przy ul. Łącznej” o powierzchni użytkowej 1331m2 jak również I-etap Osiedla przy ul. Strobowskiej 38 tj. 27 budynków w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni użytkowej 4045m2. W 2022 roku Spółka oddała do użytku II etap osiedla Strobowska 38 tj. 26 domów w o łącznej powierzchni 4036,16m2

Udziałowcami spółki ELIN-GESLAN są osoby posiadające wieloletnie, poparte sukcesami doświadczenie w wykonawstwie kompleksowych robót budowlanych oraz dużych inwestycji w energetyce i kolejnictwie, doskonale znający specyfikację branży oraz jej uwarunkowania.

Sukces inwestycji Spółki to przede wszystkim atrakcyjna, właściwie dobrana lokalizacja, ciekawa i funkcjonalna architektura oraz dbałość o jakość materiałów i nienaganną jakość wykonania. Wyznajemy zasadę, że dobry produkt zawsze znajdzie nabywcę, a nasze domy bez wątpienia do takich należą.

Firma Elin-Geslan realizuje inwestycje m.in. w Skierniewicach.