12.05
niedziela
Głowno Gold Race
I
26.05
niedziela
Cisowianka Road Tour
II
25.08
niedziela
Wałbrzych Baranowski Tour
III
15.09
niedziela
Częstochowa Trek Race
IV
28-29.09
sob.-nie.
Skierniewice Road Race
V
5 powodów do startu w Wałbrzych Baranowski Tour

Kolarski wyścig od mistrzowskiego duetu Dariusz Baranowski & Cezary Zamana odbędzie się już 18 sierpnia. Wahasz się przed startem? Oto argumenty, które ostatecznie Cię przekonają do udziału w szosowych zmaganiach.

#1 Mistrzowie się nie mylą

Organizatorzy wyścigu – Dariusz Baranowski i Cezary Zamana – to wielokrotni mistrzowie Polski, zwycięzcy Tour de Pologne i triumfatorzy w wielu, wielu innych wyścigach na chyba wszystkich kontynentach świata. Po zakończeniu kariery sportowców, wciąż zajmują się kolarstwem, organizując zawody i promując tę piękną dyscyplinę wśród Polaków. Jeśli więc tak doświadczony duet bierze się do współpracy przy wyścigu, to musi wyjść z tego coś godnego Twojej uwagi.

#2 Konkretny profil trasy

Wałbrzych Baranowski Tour to poważna propozycja dla tych, którzy lubią pomęczyć się na szosie. To nie jest niedzielny wyścig. Dystans Pro to 88 kilometry, czyli 4 okrążenia po ok. 19 kilometrów z łącznym przewyższeniem 1100 m, a dystans 1/2 Pro to 2 rundy, tj. 51 kilometrów z przewyższeniem 770 m. Na trasie zmierzysz się m.in. ze znanym podjazdem w Modliszewie o średnim nachyleniu 5,5%, gdzie wspinać się będziecie przez 3,5 km. O miejsce na podium trzeba będzie powalczyć na finałowej, kilometrowej górce na ulicy Józefa Piłsudskiego w samym Wałbrzychu.

#3 Satysfakcja gwarantowana

Wałbrzych Baranowski Tour to wyścig w cyklu Road Tour, czyli serii kolarskich zmagań stworzonych przez Cezarego Zamanę. Organizowane przez niego szosowe ściganie charakteryzuje się bardzo wysokim sportowym poziomem. Startujące w peletonie zawodniczki i zawodnicy należą do najlepszych w całym kraju. Walka z nimi jest niezwykle satysfakcjonująca – a przy okazji pozwala Ci lepiej poznać Twoje mocne i słabe strony.

#4 Perfekcyjna organizacja

Wieloletnie doświadczenie Cezarego Zamany – zarówno jako profesjonalnego kolarza, jak i organizatora wyścigów Road Tour – sprawia, że udział w jego imprezach to czysta przyjemność. Wystarczy wspomnieć, że Twój czas zmierzą najdokładniejsze w kraju i niedostępne u żadnego innego organizatora chipy, znane z zawodowych wyścigów. Do tego dochodzi świetnie przygotowana trasa, dobrze zaopatrzony bufet regeneracyjny i przyjacielska atmosfera w bazie zawodów.

#5 Udane zwieńczenie długiego weekendu

Wyścig w Wałbrzychu odbędzie się 18 sierpnia – jako zwieńczenie długiego sierpniowego weekendu. Od 15 sierpnia możesz się relaksować, grillować, wylegiwać nad słońcem, cieszyć się wolnym. Ale Twoja sportowa dusza nie lubi próżni. I na pewno będzie Cię ciągnęło do jakiegoś wyzwania. Wałbrzych Baranowski Tour to znakomita propozycja dla wszystkich głodnych kolarskich zmagań.

2018-08-01 POWRÓT
Partnerzy