Cisowianka Road Tour

Od tego wyścigu zaczynamy sezon Road Tour 2020 - "Polskie kolarskie monumenty".

To, co najlepsze, pozostaje niezmienione. Baza zawodów – start, meta, biuro zawodów oraz zaplecze gastronomiczne – będzie zlokalizowane na terenie zakładu butelkującego Cisowiankę. Niezmiennie dobre będą dania serwowane po wyścigu.
Po pięciu latach przyszedł czas na modyfikację trasy. Wprowadzone przez Cezarego Zamanę zmiany przyniosą Wam jeszcze więcej przyjemności z jazdy. Tym, co poczujecie najmocniej, będzie asfalt dobrej jakości. Kierunek trasy oraz długość pętli wydłuży się do gminy Kurów. To właśnie tamtejsze gładkie jak stół asfaltowe drogi na pewno ucieszą posiadaczy karbonówek z szytkami z ciśnieniem 10 barów. By nie było za łatwo, wzrósł poziom trudności. Intensywniejsze interwały i podjazdy, na których za każdym razem konieczne będzie użycie innego przełożenia. W tym także takiego z małym blatem z przodu.
Zwieńczeniem Waszej rywalizacji będzie jeden z najbardziej charakterystycznych szosowych podjazdów pośród wszystkich wyścigów, czyli wspinaczka po kostkowej serpentynie na metę przed wrota zakładu butelkującego Cisowiankę.
Podsumowując, sezon Road Tour otwieramy bogatą w kolarskie emocje trasą.
Bogaty będzie też zestaw atrakcji i niespodzianek, a to za sprawą nowych partnerów tego wyścigu. Dołączyła do nas firma Continental, wspierająca chociażby Tour de France. Dla najszybszych kolarzy przygotowaliśmy światowej klasy opony marki Continental.

2020-04-20 POWRÓT
Partnerzy