26.04
niedziela
Cisowianka Road Tour
I
9-10.05
sob.-nie.
Skierniewice Road Race
II
13.06
sobota
Głowno Gold Race
III
23.08
niedziela
Wałbrzych Baranowski Tour
IV
NAMEDSPORT> wspiera Częstochowa Trek Race

Do grona partnerów częstochowskiego wyścigu dołączyła marka NAMEDSPORT>, fundując upominki oraz nagrody dla zawodników.

Każdy z Was, kto zdecyduje się na start w wyścigu, otrzyma od NAMEDSPORT upominek w postaci bidonu bądź saszetkę z izotonikiem. Na stoisku NAMEDSPORT będziecie mogli za darmo napełnić swoje bidony firmowym izotonikiem. Firma przekaże też vouchery na zakup swoich produktów - trafią one do zwycięzców kategorii.

NAMEDSPORT> jest znakiem towarowym firmy Named, znanej we Włoszech od ponad 30 lat jako lider w dziedzinie medycyny naturalnej, badań naukowych prowadzonych w tym obszarze i starannej selekcji surowców wchodzących w skład naszych produktów.
Opierając się na prawdziwej pasji do sportu i dużym doświadczeniu farmaceutycznym, projekt NAMEDSPORT> został uruchomiony w celu promowania zdrowej, innowacyjnej i efektywnej współpracy między medycyną sportową a sportem wytrzymałościowym.
W ramach ciągłej ewolucji firma NAMEDSPORT> współpracuje z ekspertami naukowymi, którzy intensywnie inwestują z nami w badania i rozwój. Biorący udział w procesie inżynierowie, lekarze, trenerzy, fizjoterapeuci, dietetycy i sami zawodnicy mają ogromny wkład w rozwój produktów, który zapewni im czołową pozycję na rynku światowego sportu.
Wszystkie produkty są zgodne z wytycznymi żywienia i suplementacji w Europie, posiadają najwyższe certyfikaty i nieustannie poddawane są próbom na zawartość zakazanych substancji oraz badane przez laboratoria antydopingowe biorące udział w sprawdzaniu przede wszystkim kolarskiego świata sportu. To właśnie dlatego nasza pasja do sportu, nasza reputacja, nasza bezsprzecznie FARMACEUTYCZNA CZYSTOŚĆ i procesy produkcyjne zawarte w gamie NAMEDSPORT> są coraz częściej wykorzystywane w życiu profesjonalnych sportowców i tych, którzy poważnie traktują sport.
Dziś NAMEDSPORT> to oficjalnie SPONSOR Tour de France, Giro D'Italia, La VUELTA Espana i włoskich kalsyków zaliczanych do kalendarza World Tour UCI. NamedSport zaopatrywał w suplementy Kadrę Narodową startującej podczas 75 Tour de Pologne.

2019-08-21 POWRÓT
Partnerzy