26.04
niedziela
Cisowianka Road Tour
I
9-10.05
sob.-nie.
Skierniewice Road Race
II
13.06
sobota
Głowno Gold Race
III
23.08
niedziela
Wałbrzych Baranowski Tour
IV
Nagrody od Rudy Project

Startując w częstochowskim wyścigu, macie szansę wrócić do domu z nowoczesnymi, sportowymi okularami.

Na zawodniczki i zawodników biorących udział w Częstochowa Trek Race czekają okulary, których łączna wartość wynosi 4 000 zł. Jest więc o co powalczyć, zwłaszcza że produkty marki Rudy Project wyróżniają się nieprzeciętną jakością oraz zachwycającym designem.

Do wygrania będą okulary marki:

Defender: zainspirowany ponad 30-letnim dziedzictwem marki Rudy Project łączy wyścigowy charakter okularów z najbardziej zaawansowaną technologią, po to aby zapewnić niezrównany komfort profesjonalistom i weekendowym amatorom sportu. Regulowane noski i zauszniki, bardzo szerokie pole widzenia, miękkie i bezpieczne bumpery w dolnej części, zupełnie nowy system wentylacji Power Flow sprawiają, że Defender jest wyjątkowo bezpieczny i wygodny.

Tralyx: na nowo definiuje standardy okularów sportowych. Model wyrzeźbiony przez wiatr. Lekka ramka, unikalna pod względem formy i koncepcji. Jednolita soczewka zapewnia szerokie i nieograniczone pole widzenia, a wloty powietrza umieszczone w skroniach, z przodu i w soczewkach gwarantują stałą wentylację bez zaburzania widzenia. Regulowane zauszniki zapewniają w pełni indywidualne dopasowanie i doskonałą przyczepność.

Kierując się dążeniem do doskonałości i czerpiąc z wieloletniego doświadczenia, kolekcja Rudy Project podnosi wydajność sportowców na każdym poziomie. Od 1985 roku wszystkie produkty Rudy Project po mistrzowsku łączą najnowocześniejszą technologię i estetycznie rzeźbione wzornictwo, a także włoską stylistykę i dbałość o szczegóły, aby stworzyć jedne z najlepszych na świecie okularów, nowoczesne rozwiązania w zakresie korekcji wzroku, kasków i sprzętu sportowego. Legendy kolarstwa, sportów motorowych, triathlonu i wielu innych dyscyplin reprezentują Rudy Project, nosząc kaski i okulary przeciwsłoneczne podczas treningów i startów w zawodach na całym świecie. Korzystając z opinii sportowców, Rudy Project opracował unikalne produkty z najnowszymi rozwiązaniami, aerodynamiką i technologią. Z tego powodu Rudy Project wspiera i oferuje rozwiązania dla tysięcy profesjonalnych sportowców i entuzjastów sportu na całym świecie. Efektem końcowym jest zbiór produktów, które podnoszą bezpieczeństwo sportowców, komfort, a przede wszystkim wydajność w każdej dziedzinie. Rudy Project to światowy producent, wytwórca i dystrybutor okularów przeciwsłonecznych, kasków, gogli i okularów z korekcją na najwyższym poziomie technicznym. Założona w Treviso we Włoszech w 1985 roku, Rudy Project jest światowym liderem w dziedzinie okularów sportowych od ponad 30 lat.

2019-08-27 POWRÓT
Partnerzy