26.04
niedziela
Cisowianka Road Tour
I
9-10.05
sob.-nie.
Skierniewice Road Race
II
13.06
sobota
Głowno Gold Race
III
23.08
niedziela
Wałbrzych Baranowski Tour
IV
Poznaj markę Volvo

Podczas Częstochowa Trek Race będzie można obejrzeć stoisko częstochowskiego dealera marki Volvo.

Stoisko marki Volvo będzie znajdować się w bazie zawodów, czyli na Placu Biegańskiego.

XC40 - zdobywca nagrody Car Of The Year
Nowe Volvo XC40, nasz kompaktowy i miejski SUV, zostało nagrodzone prestiżowym tytułem Car Of The Year 2018.
Po raz pierwszy w historii Volvo to właśnie nasz najmłodszy i najmniejszy SUV zdobył nagrodę samochodu roku. Statuetka została wręczona w Genewie, podczas - zaliczanych do największych na świecie - targów motoryzacyjnych. Nowe Volvo XC40 zostawiło w tyle konkurencyjne marki, zdobywając niesamowite 325 punktów.
60 dziennikarzy z 23 europejskich krajów doceniło nowe Volvo XC40 za jego nieszablonowe podejście do designu, bezpieczeństwo, wytrzymałość oraz jakość. Przyglądając się temu miejskiemu SUV-owi, trudno nie zauważyć, że młodszy brat Volvo XC60 został zaprojektowany, by pod każdym możliwym względem służył kierowcy.
Przemyślane schowki, czujniki parkowania i przejrzysty ekran centralny wewnątrz kabiny nowego Volvo XC40 stworzone zostały tylko w jednym celu. Z myślą o Twoich codziennych potrzebach.

V60 - nasza wizja rodzinnego kombi
Nowe Volvo V60 to uniwersalne rodzinne kombi stworzone z myślą o radości życia. Zaawansowane podwozie, mocne silniki i możliwość wyboru trybu jazdy gwarantują pełnię doznań podczas jazdy. W kabinie skandynawski charakter wraz z nowoczesną technologią dbają o to, by każda chwila w V60 była przyjemnością. W środku i na zewnątrz nowe V60 jest odbiciem jakości i definicji najlepszego skandynawskiego wzornictwa. Od ponad 60 lat dążymy do stworzenia samochodu kombi, który czyni lepszym każdy dzień życia. To urzeczywistnienie naszej wizji.

S90 - nowy rodzaj luksusu
Eleganckie, uporządkowane, pełne pięknych, naturalnych materiałów - Volvo S90 to luksusowy sedan inny niż wszystkie. Emanujące spokojem, pełne intuicyjnych rozwiązań technologicznych i naturalnego światła wnętrze S90 to Twój bezpieczny azyl. Taki jest nowoczesny, luksusowy sedan.

Najważniejsze cechy S90
Luksus i wydajność
Mądre wykorzystanie mocy, niski poziom emisji spalin i zużycia paliwa. Wersja T8 Twin Engine to komfort jazdy bez spalin.

Pięć miejsc pierwszej klasy
Luksus na każdym miejscu. Nasze fotele znane są ze swego komfortu - na przykład, pasażerowie i z przodu, i z tyłu mogą cieszyć się podgrzewanymi siedzeniami.

Piękne i praktyczne
Tylne oparcia S90 dzielą się w proporcji 60/40. Po złożeniu oparć 500-litrowa objętość bagażnika wzrasta.

2019-09-10 POWRÓT
Partnerzy