12.05
niedziela
Głowno Gold Race
I
26.05
niedziela
Cisowianka Road Tour
II
25.08
niedziela
Wałbrzych Baranowski Tour
III
15.09
niedziela
Częstochowa Trek Race
IV
28-29.09
sob.-nie.
Skierniewice Road Race
V
Poznaj markę Volvo

Podczas Częstochowa Trek Race będzie można obejrzeć stoisko częstochowskiego dealera marki Volvo.

Stoisko marki Volvo będzie znajdować się w bazie zawodów, czyli na Placu Biegańskiego.

XC40 - zdobywca nagrody Car Of The Year
Nowe Volvo XC40, nasz kompaktowy i miejski SUV, zostało nagrodzone prestiżowym tytułem Car Of The Year 2018.
Po raz pierwszy w historii Volvo to właśnie nasz najmłodszy i najmniejszy SUV zdobył nagrodę samochodu roku. Statuetka została wręczona w Genewie, podczas - zaliczanych do największych na świecie - targów motoryzacyjnych. Nowe Volvo XC40 zostawiło w tyle konkurencyjne marki, zdobywając niesamowite 325 punktów.
60 dziennikarzy z 23 europejskich krajów doceniło nowe Volvo XC40 za jego nieszablonowe podejście do designu, bezpieczeństwo, wytrzymałość oraz jakość. Przyglądając się temu miejskiemu SUV-owi, trudno nie zauważyć, że młodszy brat Volvo XC60 został zaprojektowany, by pod każdym możliwym względem służył kierowcy.
Przemyślane schowki, czujniki parkowania i przejrzysty ekran centralny wewnątrz kabiny nowego Volvo XC40 stworzone zostały tylko w jednym celu. Z myślą o Twoich codziennych potrzebach.

V60 - nasza wizja rodzinnego kombi
Nowe Volvo V60 to uniwersalne rodzinne kombi stworzone z myślą o radości życia. Zaawansowane podwozie, mocne silniki i możliwość wyboru trybu jazdy gwarantują pełnię doznań podczas jazdy. W kabinie skandynawski charakter wraz z nowoczesną technologią dbają o to, by każda chwila w V60 była przyjemnością. W środku i na zewnątrz nowe V60 jest odbiciem jakości i definicji najlepszego skandynawskiego wzornictwa. Od ponad 60 lat dążymy do stworzenia samochodu kombi, który czyni lepszym każdy dzień życia. To urzeczywistnienie naszej wizji.

S90 - nowy rodzaj luksusu
Eleganckie, uporządkowane, pełne pięknych, naturalnych materiałów - Volvo S90 to luksusowy sedan inny niż wszystkie. Emanujące spokojem, pełne intuicyjnych rozwiązań technologicznych i naturalnego światła wnętrze S90 to Twój bezpieczny azyl. Taki jest nowoczesny, luksusowy sedan.

Najważniejsze cechy S90
Luksus i wydajność
Mądre wykorzystanie mocy, niski poziom emisji spalin i zużycia paliwa. Wersja T8 Twin Engine to komfort jazdy bez spalin.

Pięć miejsc pierwszej klasy
Luksus na każdym miejscu. Nasze fotele znane są ze swego komfortu - na przykład, pasażerowie i z przodu, i z tyłu mogą cieszyć się podgrzewanymi siedzeniami.

Piękne i praktyczne
Tylne oparcia S90 dzielą się w proporcji 60/40. Po złożeniu oparć 500-litrowa objętość bagażnika wzrasta.

2019-09-10 POWRÓT
Partnerzy