26.04
niedziela
Cisowianka Road Tour
I
9-10.05
sob.-nie.
Skierniewice Road Race
II
13.06
sobota
Głowno Gold Race
III
23.08
niedziela
Wałbrzych Baranowski Tour
IV
Raso zaprasza do Częstochowy

Partnerem Częstochowa Trek Race została firma Raso.

Podczas zaplanowanego na 15 września wyścigu Częstochowa Trek Race firma Raso będzie miała swoje stoisko. Na zawodników czekać będzie tam pyszna kawa, lemoniada i ciastka dla wszystkich odwiedzających je klientów i przyjaciół Raso. W trakcie trwania imprezy będzie można oglądać produkty marki firmy, przymierzenia ich i zakupu. Specjalnie na ten dzień przygotowano rabat 15% na całą ofertę dostępną na stoisku.

Raso to odpowiedź na oczekiwania sportowców spragnionych nowości, świeżości i przede wszystkim wysokiej jakości profesjonalnej odzieży kolarskiej.

Od samego początku wszystko spod szyldu Raso projektowane i tworzone jest w Polsce, przy współpracy z najlepszymi na całym świecie dostawcami.
Firma Raso łączy funkcjonalność z nowoczesnymi technologiami. Stawiamy na materiały najwyższej jakości, pochodzące z serca światowego kolarstwa. Są one starannie dobierane i selekcjonowane. Dla zachowania światowych standardów firma korzysta z najnowocześniejszego parku maszynowego. Zdobyte doświadczenie pozwoliło Raso na opracowanie najlepszych modeli – funkcjonalnych, komfortowych, nowoczesnych i modnych. Firma chętnie podejmuje współpracę z polskimi projektantami.

2019-08-21 POWRÓT
Partnerzy