Aktualności

Dajemy Wam unikalną szansę na wspólny start z kolarskim mistrzem Polski 2022. Wystarczy wziąć udział w naszym wyścigu Gravel Race Łomianki w niedzielę 16 października.

Na koniec lata mamy dla Was mocne wydarzenie, czyli Twardą skórę - wyścig kolarski wokół powiatu siedleckiego. Start 27 sierpnia, dystans to 216 kilometrów.

Jest komu dziękować - wypadałoby uścisnąć ponad 200 dłoni, bo tyle zawodniczek i zawodników stawiło się w Głownie. Wspaniale!

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z wyścigu Głowno Gold Race 2022. Wszystkie fotografie dostępne są na fan page'u Road Tour.

Tylko z nami możesz spróbować swoich sił w krajowej wersji Amstel Gold Race, czyli holenderskiego klasyka znanego na całym świecie.

W programie Głowno Gold Race mamy też darmowe zawody rowerowe dla dzieci.

Podczas wyścigu Głowno Road Tour odbędzie się III Memoriał im. Henryka Kosiorka, który zapoczątkował kolarstwo szosowe w Głownie.

Podczas wyścigu Głowno Gold Race odbędzie się XXIII Memoriał im. Jana Gorzkiewicza.

Oto ślady do pobrania na niedzielny szosowy wyścig Głowno Gold Race.

Sponsorem Głowno Gold Race jest Continental Polska - firma, której opony ze znaczkiem "Made in Germany" są dla setek tysięcy kolarzy nieodłącznymi towarzyszami w treningach czy zawodach.

Fabryka Cukiernicza Kopernik będzie Wam kibicować podczas Głowno Gold Race. Każda i każdy z Was startujący w niedzielnym wyścigu otrzyma przepyszne słodkości od tej najstarszej fabryki cukierniczej w Polsce. Na specjalne nagrody od Kopernika mogą liczyć też zwyciężczynie oraz zwycięzcy. Dzięki!

Wszystkim, którzy tworzyli rozpędzony peleton podczas Wyścigu Trzech Lilii - dziękujemy i gratulujemy.

Deweloper Elin Geslan funduje nagrody pieniężne za trzy pierwsze miejsca na dystansie Pro.

Oto ślady obu dystansów Wyścigu Trzech Lilii. Pobierajcie, trenujcie i szykujcie się na start.

Już można zapisywać się na skierniewicki kolarski Wyścig Trzech Lilii. Wystarczy skorzystać z wygodnego systemu on-line, by znaleźć się na liście startowej.

Wspaniałe wieści napłynęły do nas z tegorocznej skierniewickiej Gali Sportu 2021. Wyścig Trzech Lilii otrzymał tam prestiżowe wyróżnienie.

W tegorocznym kalendarzu naszych wyścigów nie mogło zabraknąć przepięknej, ale wymagającej sportowo edycji skierniewickiego Wyścigu Trzech Lilii.

Cezary Zamana i Kolarz Klub zapraszają na kolarską przygodę w hiszpańskiej scenerii.

1234
Partnerzy