12.05
niedziela
Głowno Gold Race
I
26.05
niedziela
Cisowianka Road Tour
II
25.08
niedziela
Wałbrzych Baranowski Tour
III
15.09
niedziela
Częstochowa Trek Race
IV
28-29.09
sob.-nie.
Skierniewice Road Race
V
Wystartuj w Wałbrzych Baranowski Tour

Mistrzowski duet Cezary Zamana oraz Dariusz Baranowski kolejny raz zwierają szyki i zapraszają Was na kolejny wyścig. Tym razem szczególnie zadowoleni będą specjaliści od jazdy górskiej - to im najbardziej przypadnie do gustu profil Wałbrzych Baranowski Tour. Start 18 sierpnia.

Wałbrzych to matecznik Dariusza Baranowskiego, który właśnie w tym dolnośląskim mieście zaczynał swoją sportową karierę. Ten osobisty aspekt doda wyścigowi dodatkowego smaczku, czyniąc z niego klasowe danie, którego powinien zakosztować każdy szanujący się kolarz i kolarka.

Na trasie zmierzycie się m.in. ze znanym podjazdem w Modliszewie o średnim nachyleniu 5,5%, gdzie wspinać się będziecie przez 3,5 km. O miejscu na podium zadecydować może też finałowa kilometrowa górka na ulicy Józefa Piłsudskiego w samym Wałbrzychu.

Dystans Pro to 88 kilometry, czyli 4 okrążenia po ok. 19 kilometrów z łącznym przewyższeniem 1100 m, a dystans 1/2 Pro to 2 rundy, tj. 51 kilometrów z przewyższeniem 770 m. Sam Dariusz Baranowski zapowiada start na tym dłuższym i bardziej wymagającym dystansie.

Wszystkie informacje o wyścigu znajdziecie tutaj.

Ci z Was, którzy na Wałbrzych Baranowski Tour zapiszą się przed 1 sierpnia, otrzymają od nas kolarski upominek: rękawiczki lub czapeczkę.

2018-06-27 POWRÓT
Partnerzy