Zaloguj się
EL-IN sponsoruje Głowno Gold Race

Dzięki zaangażowaniu nowego partnera naszego wyścigu w Głownie, udział w tym wydarzeniu staje się jeszcze atrakcyjniejszy. Zwycięzcy w kategorii Pro Mężczyźni Open oraz 1/2 Pro Kobiety Open otrzymają nagrody finansowe.

Oto wykaz nagród czekających na najlepsze zawodniczki i zawodników:

Dystans Pro Open Mężczyźni

  • 1 miejsce - 500 zł
  • 2 miejsce - 300 zł
  • 3 miejsce - 100 zł

Dystans 1/2 Open Kobiety

  • 1 miejsce - 300 zł
  • 2 miejsce - 200 zł
  • 3 miejsce - 100 zł

EL-IN Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo należące do grona liderów działających na rynku robót energetycznych, kolejowych i budowlanych oferujące najwyższą jakość usług.

Przedsiębiorstwo EL-IN Sp. z o.o. oraz ELIN Geslan Sp. z o.o. nie pierwszy raz wsparli finansowo inicjatywę sportową nie zapominając o myśli przewodniej firmy „Budujemy relacje, dzielimy się energią”.

- Wspaniale się stało, że wyścigi kolarskie wróciły w nasze okolice i to właśnie w takim wydaniu. Pamiętam czasy kiedy kryteria uliczne rozgrywane w naszym mieście cieszyły się dużym zainteresowaniem mieszkańców, sam też jako młody chłopak kibicowałem kolarzom którzy ścigali się po ulicach Skierniewic. To tamte wyścigi zaszczepiły we mnie pasję do kolarstwa. Życzę wszystkim fanom kolarstwa aby impreza z cyklu Road Tour na stałe wpisała się w rowerowy kalendarz, zwłaszcza, że lokalni kolarze nie zasypują gruszek w popiele i budują nogę na naszym Mur de Kwas. Jest mi niezmiernie miło, że mogliśmy pomóc Czarkowi w organizacji cyklu angażując w to środki finansowe, ale chciałbym tym miejscu również pochwalić kolarzy z grupy SKIERVELO, którzy bardzo pomogli w przygotowaniu imprezy. Liczę, że spotkamy się w peletonie na ulicach Skierniewic w przyszłym roku w jeszcze większym gronie - mówi Marcin Filipek z EL-IN.

2018-05-29 POWRÓT

 

441 kilometrów zleciało jak z bicza strzelił
Długo wyczekiwana filmowa premiera
Po maratonie w Częstochowie
Biuro zawodów podczas Częstochowa Trek Race
O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu
Czy możemy Ci
w czymś pomóc???
Napisz do nas