Zakosztujcie nowej sportowej przyjemności i wystartuj w gravelowych wyścigach Cezarego Zamany. Maksymalna dawka dobrych emocji. Zróżnicowane trasy. Szeroki wachlarz terenowych przeszkód. Radość z jazdy, jakiej wcześniej nie doświadczyliście.

Dla nas gravel to przede wszystkim intensywna rozrywka, po której adrenalina i endorfiny jeszcze długo buzują w Twoim ciele. Stawiamy na trasy, na których można się ścigać. Wybieramy miejscówki, w które można łatwo i szybko dojechać. Wykorzystujemy kolarskie doświadczenie Cezarego Zamany, aby zaprosić Was na wyścig dopracowany w najdrobniejszym szczególe.

„Jestem wychowankiem kolarskiego klubu Rowerowego LKS Prim Ełk, w którym znakomicie łączono kolarstwo przełajowe z szosowym. To, co sportowo najcenniejsze, wyniosłem właśnie dzięki kombinacji treningów na szosie i w terenie. Dla mnie jazda po szutrach czy utwardzonych gruntowych drogach to nie tylko korzenie, z których wyrosła moja kariera, ale i miód jazdy, treningu a może i przede wszystkim ścigania się z innymi” – opowiada Cezary Zamana.

Czym są nasze gravelowe wyścigi?

Jak będą wyglądać gravelowe wyścigi Cezarego Zamany?

SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI