12.05
niedziela
Głowno Gold Race
I
26.05
niedziela
Cisowianka Road Tour
II
25.08
niedziela
Wałbrzych Baranowski Tour
III
15.09
niedziela
Częstochowa Trek Race
IV
28-29.09
sob.-nie.
Skierniewice Road Race
V
Lista startowa i osób oczekujących
Road Tour

2019-08-25 - Wałbrzych Baranowski Tour

Lista startowa
Numer Zawodnik Kat. Drużyna Dystans
9 Baczewski Jerzy
101 Baranowski Dariusz Danielo REMO Głowno
1791 Beda Karol atolbike.pl Puławy
82 Czachor Piotr Isover MTB Team Lublin
73 Dąbkowski Dariusz LOVEBIKE.PL RACING TEAM WARSZAWA
86 Falkowski Arkadiusz SkierVelo
60 Fiedurek Mateusz ABSOLUTEBIKES.PL TEAM
Frasuński Krzysztof NC+ SPORTS TEAM
52 Goździński Paweł Lesz`Go! Rogów Masters
21 Grabowski Paweł MCP Bike Team
Grabski Damian MM30 ½Pro
58 Grudziński Tomasz
1 Halwa Pawel
84 Jankowski Kamil Nasielsk Baszta Team
Jaroszczyk Łukasz NC+ SPORTS TEAM
Jocher Katarzyna MK40 OTR interkol ½Pro
89 Kasprzak Marcin BIKE CLUB Janów Lubelski
Kazimierczak Mateusz SkierVelo
46 Kosiński Włodzimierz
Kowalczyk Michał NC+ SPORTS TEAM
55 Kowalski Mariusz Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie
12 Kozłowski Cezary PEK-MONT EKIPA MTB
53 Krajza Ireneusz T4B team
66 Krakowiak Piotr Retro Stork Team
85 Kruczek Kamil WARBUD - WARTO BUDOWAĆ
51 Krupski Tomasz KRUPSKY RACE TEAM
Krysiak Paweł MM30 ½Pro
Kulba Andrzej GM40 Pro
68 Kurosad-Kurasiewicz Wojciech
Lenarcik Jędrzej SkierVelo
Lorenc Robert SkierVelo
Makosz Dariusz
Michalski Rafał SkierVelo
13 Napióra Alicja Hurtap
11 Napióra Wiktor Hurtap
Nurek Mateusz Grupa Wirtualna Polska
54 Obel Marcin Qodeca Cycling Team
5030 Olesiejuk Aniela Warszawski Klub Kolarski
6 Olesiejuk Paweł
Osiński Kamil NC+ SPORTS TEAM
Ostaszewski Jerzy NC+ SPORTS TEAM
2 Peciakowski Robert PEK-MONT EKIPA MTB
1877 Pietrzak Maciej DITTA-SERIA MTB TEAM
74 Poluchowicz Artur Hurtap
14 Ruba Zbigniew NRF HEPU RACING
5020 Sanni Faris
61 Sawicka Aleksandra ABSOLUTEBIKES.PL TEAM
88 Sobczuk Joanna Wodociągi Warszawskie
Stankiewicz Bartłomiej SkierVelo
83 Wichrowski Maciej
Woźniak Wojciech
77 Zalewski Robert BokserskAutoserwis Bike Team
2003 Zamana Cezary Zamana Group
87 Zaród Łukasz GO Sport Scrapper Team
90 Zielkowski Marcin
Zliczewski Tomasz NC+ SPORTS TEAM
 
Lista oczekujących (brak opłaty)
Numer Zawodnik Kat. Drużyna
Bedyński Łukasz JAK Salamandra Jawor
Drozdowicz Marek MIMAR_TEAM
Kogutowicz Łukasz BodyiCoach Cycling Team
Kołodziejski Michał CycloCuiavia
Nieślańczyk Maciej GVT
Pilichowski Marcin Run Konstantynów
Tessmer Dariusz
Walczak Tomasz