ż Road Tour
Zaloguj się
Wyniki
Dystanse
Pro
• K: Open
• M: Open GM20 GM30 GM40 GM50
1/2Pro
• K: Open MK18 MK20 MK30 MK40 MK50
• M: Open MM18 MM20 MM30 MM40 MM50 MM60 MM65 MM70


Wycofani


Road Tour

2019-09-15, Częstochowa Trek Race
½Pro Mczyni - MMOpen

L.p. Nazwisko Imi Miejscowo Druyna Kat. Czas
1 Miłogrodzki Robert Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy MM50 01:22:41.40
2 Arcipowski Maciej Pasek Retro Stork Team MM30 01:22:46.67
3 Sęk Łukasz Łowicz Klub Kolarski Łowicz MM30 01:24:12.26
4 Kozak Artur KOZZAK.pl BSK MIÓD KOZACKI MM30 01:24:12.27
5 Zieliński Przemysław Tczew GK Gryf Tczew MM40 01:24:12.48
6 Skibski Piotr Warszawa AirBike.pl Team MM30 01:24:12.60
7 Prymaka Tomasz Łódź MM40 01:24:12.71
8 Filipczak Jacek Brzeziny MM30 01:24:12.72
9 Walicki Filip Warszawa MM30 01:24:12.87
10 Rojek Kamil Wyszków CATENA WYSZKÓW MM30 01:24:12.98
11 Kałaska Jakub Garwolin Wysportowani Racing Team MM40 01:24:13.03
12 Kamiński Wiesław Warszawa LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) MM65 01:24:13.12
13 Grubiak Maciej KĄTY MM40 01:24:13.13
14 Julkowski Piotr Silno MM40 01:24:13.15
15 Drzewiecki Marcin Warszawa LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) MM40 01:24:13.16
16 Zawistowski Dariusz WOŁOMIN Retro Stork Team MM50 01:24:13.17
17 Michalak Lechosław WARSZAWA ABSOLUTE BIKE TEAM MM60 01:24:13.26
18 Sokół Marek ŁOWICZ Klub Kolarski Łowicz MM30 01:24:13.27
19 Lipianin Marcin Bystre BSK MIÓD KOZACKI Kozzak.pl MM20 01:24:13.29
20 Wróbel Piotr łOwicz Klub Kolarski Łowicz MM40 01:24:13.50
21 Lorenc Robert Skierniewice SkierVelo MM40 01:24:13.54
22 Kowalczyk Mateusz kielce TRENUJROWER MM20 01:24:13.63
23 Jaworski Jan Warszawa Warszawski Klub Kolarski MM18 01:24:13.71
24 Boszczyk Ryszard KIELCE SAP SERWIS MM40 01:24:13.91
25 Rymarz Rafał Piotrków Trybunalski BodyiCoach Cycling Team MM20 01:24:14.05
26 Lenarcik Jędrzej Skierniewice SkierVelo MM30 01:24:14.30
27 Ćwiek Marek Celestynów MM40 01:24:14.37
28 Strączyński Dariusz NOWA WIEŚ IZMOT TEAM MM40 01:24:14.40
29 Ziętkowski Leszek Radom KKS BROŃ RADOM MM60 01:24:14.42
30 Kłosowski Krzysztof Krosno Kross Staff Team MM20 01:24:14.74
31 Zając Zbigniew BIŁGORAJ BSK MIÓD KOZACKI MM50 01:24:14.79
32 Wicherkiewicz Marcin Warszawa MM40 01:24:15.01
33 Mikołajczyk Paweł Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM MM20 01:24:15.75
34 Sorbian Marek BLIŻYN TEAM HUROM Masters MM60 01:24:15.83
35 Siadkowski Marcin Marki MM30 01:24:16.26
36 Krupa Robert Piaseczno Sklepbicykl.pl-Perfectsource MM40 01:24:17.42
37 Szczawiński Witold Lubawa Terra Lubavia MM20 01:24:17.42
38 Neubauer Łukasz Kaliska Bike U Up MM30 01:24:17.88
39 Widłak Jakub Grodzisk Mazowiecki Harpagany Grodzisk Mazowiecki MM30 01:24:18.23
40 Zalewski Robert Warszawa-Ursynów BokserskAutoserwis Bike Team MM40 01:24:19.18
41 Ksyta Sylwester Opoczno TEAM HUROM MM20 01:24:19.79
42 Mielewczyk Artur Warszawa i-Sport team MM30 01:24:20.08
43 Machnio Adam GK GRYF TCZEW MM30 01:24:48.76
44 Nierzwicki Adam Warszawa MM30 01:25:32.66
45 Kania Przemysław Styków DB-Trans transport & spedycja. MM20 01:26:50.29
46 Gamus Robert lodz cyklomaniacy.pl MM40 01:26:50.66
47 Bala Marek WARSZAWA NaSzosie Team MM40 01:26:50.94
48 Kopeć Jarek Łódź Hyenateam MM50 01:26:52.73
49 Żurek Marian SKARYSZEW KKS BROŃ RADOM MM60 01:26:53.20
50 Kozak Tadeusz Kozaki BSK MIÓD KOZACKI MM60 01:26:53.25
51 Adamus Jakub Starachowice MM20 01:26:53.45
52 Gabara Tomasz Głowno MM40 01:26:53.74
53 Małaczek Paweł Warszawa MM30 01:26:54.20
54 Kwiatkowski Szymon Gdańsk JEPPESEN POLAND MM40 01:26:54.44
55 Horecki Marcin Warszawa LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) MM40 01:26:56.22
56 Klementowicz Krzysztof Otwock MM50 01:27:00.71
57 Kłos Rafał Ciechanów T4B Bike Team MM30 01:27:04.08
58 Michalak Krzysztof Warszawa Chyże Małpy MM30 01:27:54.46
59 Staniec Maciej Warszawa AirBike.pl Team MM30 01:29:05.77
60 Niziołek Sławomir warszawa Retro Stork Team MM40 01:29:05.84
61 Sęk Marek Łowicz Klub Kolarski Łowicz MM60 01:30:05.74
62 Machowski Zbigniew Skierniewice Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów MM60 01:30:06.33
63 Kluska Piotr Warszawa Grupa Wirtualna Polska MM40 01:30:07.39
64 Szulc Robert Opoczno Team Hurom MM40 01:30:08.16
65 Zdoński Maciej Warszawa TTS CYCLING TEAM MM30 01:30:08.37
66 Tężycki Marcin Skępe CLI MM20 01:30:08.66
67 Kowalczyk Michał Warszawa NC+ SPORTS TEAM MM30 01:30:08.79
68 Łuczak Bartek SANDOMIERZ TSA Sandomierz MM20 01:30:09.29
69 Czółno Marcin Nowa Iwiczna TTS CYCLING TEAM MM40 01:30:09.36
70 Korzeniewski Bartosz Jozefow AK-SPED MM20 01:30:09.62
71 Adamski Jerzy WERÓWKA TEAM HUROM MM50 01:30:09.74
72 Citko Marcin Warszawa MM40 01:30:10.41
73 Kaniowski Marcin Częstochowa MM40 01:30:10.95
74 Pastor Kamil WARSZAWA Grupa Wirtualna Polska MM30 01:30:11.73
75 Hińcza Lech KIELCE MM70 01:30:12.50
76 Przybylski Maciej Warszawa MM30 01:32:36.31
77 Filipek Marcin Skierniewice SkierVelo MM40 01:32:36.39
78 Grzyb Paweł Warszawa ABSOLUTE BIKES TEAM MM30 01:32:40.76
79 Przęzak Marcin Ciechanów Kross Staff Team MM30 01:32:41.87
80 Kubiak Marek SZCZUDŁÓW Klub Kolarski Łowicz MM30 01:33:49.57
81 Kamejsza Bartosz Warszawa MM40 01:33:49.66
82 Zalewski Eryk Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 01:33:49.89
83 Skibski Krzysztof Warszawa AirBike.pl Team MM60 01:33:51.00
84 Wiązowski Michał NIEBORÓW LAMELA Łowicz MM40 01:33:52.09
85 Bliźniewski Marek GŁOWNO MM40 01:33:52.98
86 Brzeziński Artur Teresin MM30 01:33:53.20
87 Gabara Piotr BRZEZINY MM40 01:33:53.73
88 Kiełczykowski Paweł Pruszków Kielczyk Team MM50 01:33:55.07
89 Gabrych Łukasz Skierniewice MM30 01:33:55.13
90 Dziewulski Marek Warszawa XBOX BIKE TEAM MM40 01:33:55.33
91 Lis Piotr Łódź MM50 01:33:55.59
92 Dobrzyński Maciej Mysiadło MM50 01:33:55.73
93 Szopiński Jacek Zgierz RS Team MM40 01:33:59.74
94 Turski Michał Bolesław BIKE ATELIER TEAM MM30 01:35:41.01
95 Pierzchalski Jerzy Łódz Pierzchalski Cycling Team MM50 01:36:45.78
96 Kokoryk Michał Międzyborów, Stare Budy HULMAG wood magic MM30 01:36:45.79
97 Regulski Bartosz Warszawa AK-SPED MM20 01:36:45.83
98 Bączkowski Augustyn Warszawa FLYING SPAGHETTI MONSTER TEAM MM50 01:37:12.60
99 Galanciak Piotr Łódź CERI International Łódź MM30 01:37:22.37
100 Szczawiński Sławomir Lubawa Terra Lubavia MM40 01:37:23.45
101 Grabek Radek Warszawa MM40 01:37:26.91
102 Sobczyński Franciszek NOWY DWÓR GDAŃSKI NOWY DWÓR MM60 01:37:27.75
103 Bareja Leszek Warszawa MM40 01:37:29.43
104 Kułakowski Paweł Gdynia Cisowianka MM40 01:38:15.35
105 Kaźmierczak Maciej Łódź Cisowianka MM40 01:38:16.54
106 Jędrzejczuk Tomasz Warszawa Cisowianka MM40 01:38:17.42
107 Włodkowski Marek Warszawa MM40 01:38:17.94
108 Zacharyasz Robert BIEDRUSKO MM50 01:38:18.14
109 Głowacki Sebastian Olsztyn Cisowianka MM30 01:38:18.70
110 Grudziński Tomasz Sękocin Stary MM60 01:38:18.97
111 Kopeć Marcin Łódź Hyenateam MM40 01:38:19.09
112 Gil Bogusław Poznań MM50 01:38:19.86
113 Osiński Andrzej Skierniewice MM50 01:38:22.03
114 Tężycki Antoni Skępe CLI MM65 01:38:22.21
115 Kłosik Grzegorz Kutno MM40 01:38:23.87
116 Zieliński Dariusz Warszawa MM40 01:38:26.55
117 Kijak Bartosz Warszawa MM40 01:41:22.45
118 Wyleżoł Rafał Lisowice MM40 01:41:44.00
119 Snopek Stanisław Izabelin TVP SPORT MM50 01:41:46.04
120 Kubasiewicz Antoni Warszawa AK-SPED MM20 01:44:36.77
121 Radzikowski Jarosław Łódź MM40 01:45:08.76
122 Wyka Andrzej GDYNIA MM65 01:47:02.00
123 Ziemski Tomasz Warszawa MM40 01:47:54.82
124 Szeląg Paweł Głowno Danielo REMO Głowno MM60 01:48:05.09
125 Kowalczyk Radosław Głowno MM50 01:51:34.09
126 Pakowski Włodzimierz Głowno Danielo REMO Głowno MM50 01:53:10.86
127 Andrzejewski Paweł Aleksandrów Łódzki MM50 01:57:50.52
128 Kawarski Paweł Konstancin-Jeziorna MM50 02:06:40.51
129 Kosiorek Henryk Głowno Danielo REMO Głowno MM70 02:07:40.00
130 Citko Wojciech Warszawa MM20 02:07:40.00
131 Trzaskowski Maciej Łódż MM50 02:07:40.00
132 Gawroński Przemysław Łowicz MM30 02:07:40.00
133 Głębicki Jarosław Józefów MM50 02:07:40.00
134 Chmiel Dariusz Łódź MM50 02:07:40.00

Uwagi dotyczące wyników należy nadsyłać na ten adres.

Prosimy nie umieszczać uwag na forum, lecz wysyłać emailem na ww. adres.
Ze względu na konieczność autoryzacji zgłoszenia, tylko taka forma jest właściwa.

 

Archiwum wyników z wcześniejszych sezonów.

O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu
Czy możemy Ci
w czymś pomóc???
Napisz do nas