ż Road Tour
Zaloguj się
Wyniki
Dystanse
Pro
• K: Open
• M: Open GM20 GM30 GM40 GM50
1/2Pro
• K: Open MK18 MK20 MK30 MK40 MK50
• M: Open MM18 MM20 MM30 MM40 MM50 MM60 MM65 MM70


Wycofani


Road Tour

2019-09-28,28-29.09, Skierniewice Road Race
½Pro Mężczyźni - MMOpen

L.p. Nazwisko Imi Miejscowo Druyna Kat. Czas
1 Jaskot Michał Polkowice MKS POLKOWICE MM18 01:18:37.35
2 Lipianin Marcin Bystre BSK MIÓD KOZACKI Kozzak.pl MM20 01:20:27.06
3 Gromnicki Kamil MM20 01:20:27.11
4 Szewczyk Mikołaj Zielona Góra BodyiCoach Cycling Team MM30 01:20:27.33
5 Prekiel Bartosz Wrocław PM Rider Team MM30 01:20:27.38
6 Grzejdziak Jarosław Nowizna Atom Boxmet Dzierżoniów MM40 01:20:27.66
7 Janic Łukasz NOWOGARD STC STARGARD MM30 01:20:28.04
8 Kaźmierczak Igor Wrocław MM30 01:20:28.51
9 Iciaszek Piotr SPORTFUEL.PL MM40 01:20:29.15
10 Imiela Wojciech Mysłowice szmyd coaching MM20 01:20:29.57
11 Krzywonos Marcin Lubawka Ostre Koło MM30 01:20:29.76
12 Zięba Robert Wrocław MM40 01:20:39.17
13 Jagmin Marcin MM40 01:22:16.05
14 Stolarczyk Szymon MM30 01:22:16.90
15 Ścięgaj Ireneusz Jugów Spedycja PawBud MM50 01:22:21.24
16 Soboń Zbigniew MM60 01:22:32.52
17 Trepka Lukasz Świdnica MM30 01:24:21.25
18 Chmielewski Maciej Stargard STC STARGARD MM40 01:24:22.38
19 Fiedurek Mateusz Warszawa ABSOLUTE BIKES TEAM MM30 01:24:23.93
20 Wyskiel Mirosław Wilków Bike Center Ataksport Świdnica MM50 01:24:24.53
21 Lindner Daniel Opatówek KTNSZ HELLENA MM50 01:24:25.13
22 Groń Karol Kamienna góra MM30 01:24:25.17
23 Zygmąt Jarosław Jelcz Laskowice MM40 01:24:26.98
24 Szewczyk Mateusz Mysłowice MM30 01:24:27.19
25 Wrona Marek Sobótka MM50 01:24:27.44
26 Opaliński Tomasz Mietków MM20 01:24:28.84
27 Kot Krzysztof Karrara MM40 01:24:29.02
28 Winiarski Paweł Świdnica Siekiera Peruna MM40 01:24:30.18
29 Gurbierz Dawid Opole MM20 01:24:30.70
30 Apanel Łukasz MM30 01:25:34.73
31 Lelek Piotr Świebodzice Team Kelvion MM40 01:25:34.78
32 Junak Zbigniew Choszczno STC STARGARD MM65 01:25:34.95
33 Peciakowski Robert Bielsk PEK-MONT EKIPA MTB MM40 01:26:22.18
34 Dziedzic Stefan Wałbrzych MM60 01:26:26.77
35 Krysztopolski Antoni MKS POLKOWICE MM18 01:26:32.49
36 Bukowski Zbigniew Warszawa MM60 01:26:39.43
37 Plisak Marcin Głogów SCOTT Piątek Team MM30 01:26:48.18
38 Merk Marcin Wałbrzych MM40 01:26:49.62
39 Popiel Dariusz Jedlina Zdrój MM40 01:26:52.78
40 Sućko Piotr Poznań Funclub Biuro Podróży MM40 01:26:55.81
41 Wrona Ryszard Rogów Sobucki MM65 01:26:58.61
42 Badowski Artur Bukatów MM40 01:28:53.94
43 Grzegorczyk Bartłomiej MM30 01:28:55.53
44 Gromada Bartosz Kalisz MM30 01:28:56.74
45 Morjak Edward Wałbrzych MM30 01:28:57.46
46 Strączyński Dariusz NOWA WIEŚ IZMOT TEAM MM40 01:28:57.89
47 Horecki Marcin Warszawa LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) MM40 01:28:58.23
48 Groń Jakub Szczawno Zdrój MM20 01:29:45.29
49 Jabłoński Damian Kudowa Zdrój MM30 01:29:45.93
50 Kozłowski Cezary Bielsk PEK-MONT EKIPA MTB MM30 01:29:45.93
51 Wachowiak Marek Żarów MM20 01:29:46.85
52 Lechowski Marek Wrocław Eska Team MM50 01:29:48.46
53 Rojek Kazimierz Brzeg VERGE Eska Team MM60 01:29:48.70
54 Maciaś Tomasz Opole VERGE Eska Team MM40 01:29:50.46
55 Król Szymon BIELAWA Mega rowery Bielawa MM30 01:29:50.56
56 Manorek Mariusz MM40 01:29:50.75
57 Zawada Przemek Wrocław Idea Partners Group SA MM40 01:31:00.06
58 Rowicki Krzysztof Pieszyce MM40 01:31:00.49
59 Pastor Kamil WARSZAWA Grupa Wirtualna Polska MM30 01:31:09.60
60 Paduch Adam Wałbrzych MM30 01:31:14.77
61 Łebek Paweł MM30 01:33:21.51
62 Lach Przemyslaw Osiek MM40 01:33:49.44
63 Cikoto Krzysztof Wałbrzych MM40 01:33:53.86
64 Kosakowski Tomasz Bolesławiec Road Racing Bolesławiec MM40 01:34:01.94
65 Andrzejczuk Piotr Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM MM40 01:34:41.09
66 Smółka Mariusz MM40 01:34:50.57
67 Bukowski Domink Jabłów Ostre Koło Lubawka MM30 01:35:09.55
68 Woźniak Wojciech MM30 01:35:12.70
69 Dobrzyński Maciej Mysiadło MM50 01:36:42.07
70 Deszyński Damian MM40 01:36:46.41
71 Miler Zbigniew Niemodlin MM50 01:37:07.19
72 Nurek Mateusz Grupa Wirtualna Polska MM30 01:37:43.18
73 Krajewski Szczepan Nowa Ruda MM50 01:38:27.25
74 Byczkowski Wacław Wałbrzych KKZK klasykklodzki.com MM65 01:38:45.86
75 Launer Tomasz Wrocław RUN TOLA RUN i-Sport MM40 01:38:46.22
76 Chodorowski Artur MM30 01:38:58.23
77 Krupa Krzysztof Wrocław MM60 01:39:04.36
78 Dudzic Marcel MM20 01:39:07.88
79 Sikora Jacek Soest MM40 01:39:28.40
80 Kluska Piotr Warszawa Grupa Wirtualna Polska MM40 01:40:43.76
81 Szewczyk Łukasz Wrocław MM30 01:40:45.65
82 Wojciechowski Sebastian MM40 01:42:25.08
83 Rymarz Rafał Piotrków Trybunalski BodyiCoach Cycling Team MM20 01:43:04.02
84 Stawiak Tomasz Jawor MM40 01:43:51.77
85 Kandefer Robert Łuszyca MM40 01:44:01.63
86 Ankudowicz Czesław Dołuje STC STARGARD MM70 01:45:03.08
87 Wieczorkowski Godzisław Łany Łany Cycling Team MM50 01:46:36.74
88 Banaś Mirosław Wałbrzych Bike expert team MM50 01:46:37.48
89 Jocher Jacek MM50 01:46:44.65
90 Nowak Krzysztof MM30 01:48:50.76
91 Kędzierski Michał Wałbrzych MM20 01:49:47.15
92 Piotrowski Mariusz Wałbrzych Piotrowski Bikes MM50 01:50:02.68
93 Koralewski Eugeniusz Wolsztyn MM70 01:53:14.27
94 Lenik Jarosław MM30 01:59:46.25
95 Gustowski Franciszek MM70 02:00:52.16
96 Rudyk Adam Wałbrzych MM40 02:04:23.54
97 Wrona Zdzisław Jelcz Laskowice MM50 02:06:15.43
98 Skiba Grzegorz MM30 02:24:55.95
99 Rychlicki Adam MM60 02:25:44.03

Uwagi dotyczące wyników naleźy nadsyłać na ten adres.
Ze względu na konieczność autoryzacji zgłoszenia, tylko taka forma jest właściwa.

 

Archiwum wyników z wcześniejszych sezonów.

O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu
Czy możemy Ci
w czymś pomóc???
Napisz do nas