ż Road Tour
Zaloguj się
Wyniki
Dystanse
Pro
• K: Open
• M: Open GM20 GM30 GM40 GM50
1/2Pro
• K: Open MK18 MK20 MK30 MK40 MK50
• M: Open MM18 MM20 MM30 MM40 MM50 MM60 MM65 MM70


Wycofani




,
½Pro Mczyni - MMOpen

L.p. Nazwisko Imi Miejscowo Druyna Kat. Czas
1 Muller Cezary Częstochowa Fabryka Rowerów MM30 01:40:12.10
2 Voigt Jens MM40 01:41:21.85
3 Prekiel Bartosz Wrocław PM Rider Team MM30 01:42:23.99
4 Barczyk Piotr CZĘSTOCHOWA Kolejarz-Jura Cz-wa MM30 01:42:25.07
5 Zieliński Przemysław Tczew GK Gryf Tczew MM40 01:42:25.27
6 Filipczak Jacek Brzeziny MM30 01:42:25.34
7 Banaszek Bogdan Banany 23 MM40 01:42:25.90
8 Szklorz Jakub Sii Cycling Team MM20 01:42:26.11
9 Litawinski Kuba Czerników 72D Windsport Oshee Team MM20 01:42:26.22
10 Fudali Adam kRZECZÓW MM18 01:42:26.27
11 Sujka Krzysztof ŁÓDŹ MM60 01:42:26.48
12 Kazanowski Paweł Lublin Inżynieria Rowerowa Lublin MM20 01:42:26.58
13 Boszczyk Ryszard KIELCE SAP SERWIS MM40 01:42:26.58
14 Michalak Lechosław WARSZAWA ABSOLUTE BIKE TEAM MM60 01:42:26.85
15 Sorbian Tomasz Wrocław STREFASPORTU.PL MW INVEST MM30 01:42:26.94
16 Klama Rafał Częstochowa MM40 01:42:26.94
17 Małecki Łukasz Ciechanów MM20 01:42:27.28
18 Sęk Łukasz Łowicz Klub Kolarski Łowicz MM30 01:42:27.46
19 Grobelny Paweł Poznań UKS CITYZEN MM20 01:42:27.50
20 Sikora Krzysztof Kraków GATTA BIKE-RS MM30 01:42:27.51
21 Krawczyk Adrian Łonkta Górna BodyiCoach Cycling Team MM18 01:42:27.53
22 Rymarz Rafał Piotrków Trybunalski BodyiCoach Cycling Team MM20 01:42:27.72
23 Gembala Szymon EŁK MM30 01:42:27.76
24 Lipianin Marcin Bystre BSK MIÓD KOZACKI Kozzak.pl MM20 01:42:27.79
25 Kaźmierczak Igor Wrocław MM30 01:42:27.97
26 Sokół Marek ŁOWICZ Klub Kolarski Łowicz MM30 01:42:28.01
27 Reszka Marcin BIKEHEAD MM40 01:42:28.13
28 Gembicz Marcin Częstochowa Kalas Helman Sport MM40 01:42:28.64
29 Kopytko Marcin Chorzów Sii Cycling Team MM40 01:42:29.36
30 Krawczyk Sławomir Warszawa MM50 01:42:29.93
31 Mamot Filip RADZIONKÓW Sii Cycling Team MM20 01:42:30.52
32 Kowalczyk Mateusz kielce TRENUJROWER MM20 01:42:32.63
33 Jaworski Tomasz Częstochowa CzKKS Kolejarz Jura Częstochowa MM30 01:42:35.51
34 Spłuszka Marcin Kraków MM30 01:42:35.58
35 Osiński Kamil Warszawa NC+ SPORTS TEAM MM30 01:42:36.28
36 Baran Tomek tOMICE MM30 01:42:36.59
37 Snopek Stanisław Hornówek Warszawski Klub Kolarski MM20 01:42:36.80
38 Rosa Jerzy Bukowno Bike Atelier Team MM50 01:42:37.01
39 Matusiak Maciej Kraków MM30 01:42:37.46
40 Kapuściński Michal BIKE ATELIER TEAM MM20 01:42:37.96
41 Kulesza Łukasz Kobyłka Retro Stork Team MM30 01:42:38.14
42 Maj Cezary Tuszyn PGR Pabianice MM30 01:42:41.05
43 Krawczyk Norbert Warszawa Musli4u MM30 01:42:41.77
44 Dąbrowski Robert Kleszczów MM40 01:42:46.66
45 Chrzanowski Sławomir Dzierżoniów Banany 23 MM50 01:42:47.87
46 Kusz Adrian Piekary Śląskie SII Cycling Team MM20 01:42:51.89
47 Krupa Robert Piaseczno Sklepbicykl.pl-Perfectsource MM40 01:45:58.54
48 Zieliński Piotr Lublin MM20 01:46:01.49
49 Łabiak Dariusz RAWICZ strefasportu.pl MWInvest MM40 01:46:17.63
50 Wróblewski Arkadiusz Sławno TEAM HUROM Masters MM30 01:46:18.04
51 Gruda Michał WARSZAWA Retro Stork Team MM50 01:46:18.10
52 Kądziela Mateusz Radzionków Sii Cycling Team MM30 01:46:18.61
53 Rębiś Jarosław MM40 01:46:18.64
54 Kania Przemysław Styków DB-Trans transport & spedycja. MM20 01:46:19.47
55 Kania Robert Konskie HPE-ESKOM-Whistle MM40 01:46:20.02
56 Król Paweł Częstochowa Twarde Faje MM30 01:46:20.07
57 Janik Andrzej Leszno AND.NOVA MM50 01:46:20.29
58 Jarząbek Tomasz Górki Euro Bike Kaczmarek Electric Team MM50 01:46:20.39
59 Strączyński Dariusz NOWA WIEŚ IZMOT TEAM MM40 01:46:20.54
60 Gawęda Marcin MM18 01:46:20.70
61 Krzyżanowski Zbigniew CZĘSTOCHOWA MM60 01:46:20.72
62 Pawłowski Bogusław BUKÓW KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA MM30 01:46:20.87
63 Opala Sebastian Częstochowa MM30 01:46:21.60
64 Janusz Rafał Zakrzów MM30 01:46:21.75
65 Sorbian Marek BLIŻYN TEAM HUROM Masters MM60 01:46:22.50
66 Ziebro Grzegorz BIKEHEAD MM30 01:46:22.58
67 Jarek Marcin Leszno STREFASPORTU.PL MW INVEST MM30 01:46:22.85
68 Maciaś Tomasz Opole VERGE Eska Team MM40 01:46:22.88
69 Berezik Mieczysław Zakopane NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI MM60 01:46:25.28
70 Bogus Rafał Częstochowa Kalas Helman Sport Team MM50 01:46:29.54
71 Olejnik Marcin Warszawa MM30 01:46:29.79
72 Michnicki Marcin WARSZAWA MM40 01:46:44.19
73 Maciejewski Sławomir Lębork KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK MM50 01:46:46.48
74 Boruch Dariusz Nałęczów Cisowianka MM30 01:47:13.12
75 Bukowski Zbigniew Warszawa MM60 01:49:03.52
76 Staniszewski Piotr Będzin MM40 01:49:35.73
77 Beeger Łukasz DRZEWICA MM40 01:49:35.86
78 Adamus Jakub Starachowice MM20 01:49:36.94
79 Mikołajczyk Paweł Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM MM20 01:49:45.52
80 Hurkała Mateusz Biłgoraj BSK MIÓD KOZACKI MM20 01:49:48.29
81 Bachniak Damian Częstochowa JURA BIKE MTB TEAM MM30 01:50:43.97
82 Banasiak Sylwester Nowostawy Górne MM30 01:50:44.40
83 Maślankiewicz Konrad Warszawa MM40 01:50:44.59
84 Jeż Janusz RADOM Ehaki MM40 01:51:30.37
85 Chęciński Rafał Tarnowo Podgórne MM30 01:51:31.17
86 Siebert Piotr Poznań MERX TEAM WĄGROWIEC MM50 01:51:32.14
87 Fiedor Krzysztof MAYDAY Team MM40 01:51:32.73
88 Rojek Kazimierz Brzeg VERGE Eska Team MM60 01:51:33.02
89 Mortka Mateusz Olszyna MM30 01:51:33.44
90 Łapszyński Tomasz Warszawa MM30 01:51:33.78
91 Szabat Michał Kraśnik MM30 01:51:35.20
92 Szlachetka Sebastian Wrocław Zarębski Team MM30 01:51:38.79
93 Kramarzyk Piotr Częstochowa MM30 01:51:39.02
94 Cieszewski Wojciech MM18 01:51:39.49
95 Majewski Artur Kobyłka Retro Stork Team MM40 01:51:41.22
96 Kuźnar Tomasz Łaziska Górne Geoline Geomax JacaCoach MM40 01:51:41.91
97 Ciszewski Wojciech Częstochowa amator MM40 01:51:44.00
98 Kaniowski Marcin Częstochowa MM40 01:51:51.10
99 Mijakowski Adam Warszawa MIJAKOWSKI Team MM30 01:53:20.09
100 Pastor Kamil WARSZAWA Grupa Wirtualna Polska MM30 01:53:20.35
101 Sankowski Robert TOMASZÓW MAZOWIECKI Niewiadów Boro MM50 01:53:21.13
102 Pypno Grzegorz Łódź MM30 01:53:22.18
103 Rozpondek Marcin jASKRÓW MM40 01:53:24.15
104 Radomski Krzysztof Częstochowa MM40 01:53:24.17
105 Kleps Michał OTWOCK GO SPORT AK-SPED TEAM MM20 01:53:24.45
106 Zdoński Maciej Warszawa TTS CYCLING TEAM MM30 01:53:25.58
107 Powierża Paweł warszawa MM40 01:53:26.09
108 Stankowski Piotr Łomianki Takeda MM40 01:53:26.30
109 Zagórski Rafał ZAWIERCIE MM30 01:53:26.81
110 Bilewicz Andrzej Michałowice GORANGA TEAM MM40 01:53:27.50
111 Bandura Łukasz Częstochowa JURA BIKE MTB TEAM MM30 01:53:27.55
112 Dziopa Cezary JEDZREJÓW MM50 01:53:27.98
113 Jakuć Leszek WRZOSOWA MM60 01:53:28.94
114 Filipczak Dariusz Strzec Opolskie MM50 01:53:29.08
115 Pabiś Łukasz Częstochowa erowery.pl MM30 01:53:37.33
116 Michalak Krzysztof Warszawa Chyże Małpy MM30 01:53:54.40
117 Gabryś Jakub MM30 01:55:27.55
118 Michałek Wojtek MM50 01:55:27.80
119 Kędzierawski Paweł MM30 01:55:27.81
120 Rek Henryk ŁÓDŹ MM65 01:55:28.36
121 Nowosad Tomasz Łęczna MAYDAY Team MM30 01:55:31.01
122 Konecki Radosław Brudzowice Bikesport MM40 01:55:31.32
123 Kowalczyk Michał Warszawa NC+ SPORTS TEAM MM30 01:55:31.34
124 Andrzejczuk Piotr Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM MM40 01:55:32.03
125 Urbański Grzegorz TUSZYN PGR Pabianice MM40 01:55:32.68
126 Maciuszek Tomasz Limanowa Limanowa MM40 01:55:34.65
127 Szymański Jakub Poznań NaSzosie Team MM20 01:55:54.80
128 Launer Tomasz Wrocław RUN TOLA RUN i-Sport MM40 01:56:22.76
129 Sęk Marek Łowicz Klub Kolarski Łowicz MM60 01:56:26.90
130 Rowicki Krzysztof Pieszyce MM40 01:56:27.76
131 Otrebski Paweł Częstochowa MM40 01:56:27.81
132 Jeż Sebastian WARSZAWA MM30 01:56:28.11
133 Korzeniewski Bartosz Jozefow AK-SPED MM20 01:56:28.80
134 Thomeczek Dawid Ruda Ślązka MM30 01:56:28.81
135 Góral Robert Brzeg MM40 01:56:28.91
136 Cieśla Paweł Zgorzała EDC Bikers MM40 01:56:29.30
137 Dąbkowski Cezary Warszawa Load-Lok Roland Polska MM60 01:56:29.31
138 Nurek Mateusz Grupa Wirtualna Polska MM30 01:56:29.70
139 Wojcieszek Michał CZARNOŻYŁY MM18 01:56:29.81
140 Zliczewski Tomasz Warszawa NC+ SPORTS TEAM MM30 01:56:30.02
141 Hińcza Lech KIELCE MM70 01:56:30.11
142 Zięba Łukasz Częstochowa MM30 01:56:31.60
143 Kiełczykowski Paweł Pruszków Kielczyk Team MM50 01:56:31.68
144 Klementowicz Krzysztof Otwock MM50 01:56:31.92
145 Helman Tomasz Częstochowa KALAS HELMAN SPORT TEAM MM30 01:56:31.93
146 Dobosz Jarosław Częstochowa JURA BIKE MTB TEAM MM30 01:56:32.67
147 Jaroszczyk Łukasz Gręzów NC+ SPORTS TEAM MM30 01:56:35.28
148 Podczaszy Tomasz Huta Stara MM30 01:57:38.59
149 Mruklik Hubert RADOMSKO MM20 01:58:00.43
150 Szubierajski Stanisław RADZYMIN Banany 23 MM30 01:58:41.99
151 Miarka Szymon Częstochowa Yanush Suspens Tri Team MM30 01:58:42.39
152 Janiczek Wojciech Piotrków Trybunalski MM50 01:58:42.98
153 Tauzowski Artur Częstochowa MM40 01:58:43.39
154 Niestępski Jerzy Częstochowa MM60 01:58:43.45
155 Stasiak Dariusz Częstochowa MM30 01:58:58.86
156 Szyszka Łukasz Starachowice Starachowice Bike Team MM30 01:59:01.07
157 Niewiadomski Piotr JÓZEFOSŁAW MM30 02:00:01.39
158 Janas Marek Warszawa MM20 02:00:03.33
159 Regulski Bartosz Warszawa AK-SPED MM20 02:00:07.87
160 Grabek Radek Warszawa MM40 02:00:17.18
161 Kluska Piotr Warszawa Grupa Wirtualna Polska MM40 02:00:19.62
162 Kot Łukasz Częstochowa MM30 02:00:20.26
163 Pręcikowski Paweł Pruszków Sokołowskie Towarzystwo Cyklistów MM40 02:00:21.83
164 Zawada Wiesław Laskowa Limanowa MM50 02:01:20.78
165 Zadworny Jakub MM20 02:01:23.05
166 Grudziński Tomasz Sękocin Stary MM60 02:01:23.34
167 Kosiorek Andrzej Częstochowa Danielo REMO Głowno MM50 02:02:13.75
168 Frasuński Krzysztof Warszawa NC+ SPORTS TEAM MM30 02:03:24.66
169 Krężel Łukasz Piotr Inowrocław MM18 02:05:13.82
170 Sokołowski Bartosz Warszawa MM20 02:05:50.00
171 Szejna Jarosław KOŃSKIE HPE-ESKOM MM50 02:06:45.88
172 Wysocki Daniel Częstochowa MM30 02:06:55.34
173 Piwoński Stefan ZAKRZEW MM65 02:07:38.12
174 Nienałtowski Andrzej Lipinki Retro Stork Team MM40 02:07:44.79
175 Nowakowski Rafał Częstochowa DOORTECH MM40 02:09:43.39
176 Mikoluk Piotr Olkusz MM40 02:10:20.94
177 Snopek Stanisław Izabelin TVP SPORT MM50 02:10:27.88
178 Ziemski Tomasz Warszawa MM40 02:11:18.47
179 Bigoszewski Michał Warszawa MM30 02:11:48.47
180 Gieracz Marek CZĘSTOCHOWA MM65 02:12:17.51
181 Zalasiński Wiktor MM20 02:12:26.57
182 Kubicz Andrzej Łódź MM30 02:12:52.91
183 Jankowski Michał Sieradz MM20 02:12:53.03
184 Pawełczak Waldemar Warszawa Budimex MTB MM60 02:12:53.99
185 Walczak Witold Swarzędz AND.NOVA MM50 02:12:54.91
186 German Adam KRAKÓW MM65 02:13:14.14
187 Kaźmierczak Maciej Łódź Cisowianka MM40 02:13:19.67
188 Jędrzejczuk Tomasz Warszawa Cisowianka MM40 02:13:19.71
189 Kułakowski Paweł Gdynia Cisowianka MM40 02:13:19.71
190 Kowalik Damian Lubliniec EthosEnergy MM40 02:13:47.75
191 Milczarek Adrian Częstochowa MM30 02:14:05.19
192 Grzonek Paweł Stare Bosewo Mega Sonic MM30 02:14:06.49
193 Kukier Mirosław Ożarów Mazowiecki MM40 02:14:20.45
194 Piasny Marcin MM40 02:14:45.47
195 Zieliński Andrzej Ożarów Mazowiecki MM40 02:15:09.90
196 Mikołajczyk Zenon Siemianowice ŚL MM70 02:16:49.79
197 Hofman Tomasz Warszawa Kraft MTB Team MM50 02:16:52.52
198 Kopeć Andrzej Gliwice MM20 02:18:18.41
199 Polakowski Tadeusz Starachowice Starachowicki Klub Kolarski MM65 02:18:22.50
200 Grzyb Tomasz KRZEPPICE MM40 02:18:58.09
201 Chęciński Krzysztof Starokrzewice MM50 02:20:36.30
202 Stromczyński Maciej MM30 02:23:10.13
203 Ulmaniec Zbigniew Kraków MM40 02:25:10.59
204 Owcarz Mirosław Kraków MM50 02:26:42.34
205 Kopacki Mateusz Wieruszów MM20 02:27:10.31
206 Walasek Stanisław Busko-Zdrój BTC Busko-Zdrój MM70 02:33:05.17
207 Gołąb Sebastian Katowice MM40 02:38:19.65
208 Lenart Wiesław Częstochowa MM50 02:42:12.86

Uwagi dotyczące wyników należy nadsyłać na ten adres.

Prosimy nie umieszczać uwag na forum, lecz wysyłać emailem na ww. adres.
Ze względu na konieczność autoryzacji zgłoszenia, tylko taka forma jest właściwa.

 

Archiwum wyników z wcześniejszych sezonów.

O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu
Czy możemy Ci
w czymś pomóc???
Napisz do nas